Pravidla

Zamčeno
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Pravidla

Příspěvek od Honza »

1. Provozovatel webu nezodpovídá za příspěvky uvedené na fóru. Texty v těchto částech webu vyjadřují osobní názor registrovaní uživatelé.

2. Přispívat do fóra a stahovat přílohy mohou jen zaregistrovaní a řádně přihlášení uživatelé.
Registrace je zdarma.

3. Každý uživatel smí být na fóru zaregistrovaný jen jednou. Při zpozorování více registrací na jednoho uživatele to bude bráno jako hrubé porušení pravidel fóra. Jeden nick smí používat jen jeden uživatel. Platí tedy jeden nick = jeden uživatel. Nick ve svém názvu nesmí obsahovat skrytou reklamu na různé weby a Eshopy.Takový nick bude okamžitě deaktivován.

4. Tvary nicku nesmí obsahovat sprostá slova název ochranné značky, služby, firmy či webové prezentace. Výjimkou jsou pouze vlastníci značek, které toto prokáží.

5. Při psaní textu si zkontrolujte, zda máte vypnutý Caps Lock.

6. Ve Fóru pojmenovávejte nově založená témata jasně a srozumitelně. Dbejte na to, abyste vkládali nové téma do správné kategorie.
Použitím tlačítka "HLEDAT", před tím, než založíte nové téma, zjistíte, zda-li už vašé téma nebylo diskutováno. Ušetříte tím čas jak sobě, tak především stálým diskutujícím.

7. Není povoleno umísťovat do příspěvků zbytečně velké množství smeilíků a psát příspěvky, které budou obsahovat jen smeilíky.

8. Nesnažte se odpověď vynutit.Například opětovným založením tématu, neustálím přispíváním každých x hodin.Bohužel někdy ani ty nejpovolanější nevědí odpověď na váš dotaz.

9. O zamykání a mazání témat rozhoduje administrátor.Nepište zbytečně do příspěvku, že toto téma by jste smazali anebo, proč bylo mé téma smazáno a podobně.Nechejte to na posouzení administrátorů a moderátorů fora. Vyhrazujeme si právo smazat témata, reakce i komentáře, které obsahují vulgární výrazy, nadávky, osobní napadání, skrytou reklamu na firmy, weby, služby či se netýkající Čachrovska, nebo poškozují dobré jméno tohoto fóra.

10. Není povoleno vkládat na forum odkazy a linky na komerční weby a různé Eshopy.

11. Jakékoliv připomínky k Fóru či samotnému webu pište do sekce „Návrhy a připomínky k fóru“ a nevkládejte je do Fóra .Respektujte rozhodnutí „admina a moderátorů“ fóra jejich rozhodnutí nekomentujte.

12. Není povoleno urážet vedení a uživatele fóra.

13. Hrubé a opakované porušení pravidel bude potrestáno zablokováním přístupu.

14. Každý by si měl umět stát za svým názorem a proto bychom byli rádi, aby se každý uživatel podepisoval pod příspěvky svým vlastním jménem.
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Pravidla

Příspěvek od Honza »

Upravena registrace nových členů. Vzhledem k opakovanému napadání fóra spamery, není již možné dokončit registraci pouze přes váš e-mail. Aby byla registrace dokončena, je potřeba souhlasu některého z administrátorů. Vzhledm k tomu, že zde nejsme každý den a navíc musíme filtrovat všechny "falešné" pokusy o registraci, prosíme o trochu trpělivosti.
Honza Bejvl
Zamčeno