Hynek Klimek

Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

Zase chybička. Názory "jiných" nás zajímají. Ty trollí nikoli...
Jinak u obou hlasování nevidím rozdíl ve výsledku, neboť i třetí možnost znamená ANO, pokud není splněna podmínka. A ta splněna není.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

Honza píše:Zase chybička. Názory "jiných" nás zajímají. Ty trollí nikoli...
Jinak u obou hlasování nevidím rozdíl ve výsledku, neboť i třetí možnost znamená ANO, pokud není splněna podmínka. A ta splněna není.
Jak říkám, je mi to jedno. Uděláte hlupáky hlavně sami ze sebe. Podle mě výsledek veřejného hlasování hovoří současné době jinak, než jak to zde prezentujete.http://www.easypolls.net/poll.html?p=55 ... 84151c8c0c
Zřejmě jste svým vyjádřením pár lidí postrčil k hlasování. To je jedině dobře. O zájmu hlasování zde registrovaných, svědčí dav v počtu 6 ti hlasujících. Je 6 ze 30 objektivní???
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

To je sice hezké,ale trochu po limitu, tedy za hlupáka tu asi bude někdo jiný. Koneckonců nechť si to rozhodne Jenda - je to jeho iniciativa.
Honza Bejvl
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Kynčl »

Jendo nechám rozhodnutí na Tobě mně ten ubožák opravdu nezajímá, ve chvíli kdy vypršel deadline pro rozhodnutí tak externí hlasování bylo v neprospěch trolla, poté se tam objevilo cca 40 nových hlasů ... jen ve prospěch trolla :) a je docela zajímavé kolik lidí umí hlasovat z jedné IP adresy :)

Můj názor je ten , že tento nenávistný člověk nepřináší nic positivního a konstruktivního do diskuze, má chorobnou nenávist k některým skupinám obyvatel, dále začínám mít dojem, že jeho identita není pravá (Toto si ještě sám pro sebe prověřím)
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

kyncl píše:Jendo nechám rozhodnutí na Tobě mně ten ubožák opravdu nezajímá, ve chvíli kdy vypršel deadline pro rozhodnutí tak externí hlasování bylo v neprospěch trolla, poté se tam objevilo cca 40 nových hlasů ... jen ve prospěch trolla :) a je docela zajímavé kolik lidí umí hlasovat z jedné IP adresy :)

Můj názor je ten , že tento nenávistný člověk nepřináší nic positivního a konstruktivního do diskuze, má chorobnou nenávist k některým skupinám obyvatel, dále začínám mít dojem, že jeho identita není pravá (Toto si ještě sám pro sebe prověřím)
Víte co pánové? Já nemám potřebu se zde nechat nazývat ubožákem, debilem a kdo ví co ještě. Obzvlášť ne od takových lidí jako jste Vy dva. Pražský přivandrovalec Kynčl, mě rozhodně urážet nebude. Vážený pane Kynčle, až Vás zde na čahrově zastihnu, nebudete muset moji identitu soukromě zjišťovat. Těším se až si s vámi mé urážky vysvětlím osobně. A že si je vysvětlíme, to si buďte jistý !
Cokoliv Vám člověk napíše a nehodí se Vám to do krámu, hned pláčete jako děti a koukáte jak by jste koho zablokovali. Diskuze s Vámi není možná. Ale já to chápu, jablko nepadlo daleko od stromu. Chlapec z rozvrácené rodiny,otec alkoholik, asi má právo na zášť k lidem s jiným názorem. Někdy mi přijde, že už chlastá taky.
Nebudu se tu s Vámi špinit. Lidé co to četli, vidí co jste zač, včetně pana Zahrádky. Ono i na schůzi zastupitelstva jsou z vás a vašeho jednání lidi nadšeni. Asi proto stojí do půlkruhu (viz včerejší schůze), protože v záběru kamery být prostě nechtějí a nesouhlasí s tím. Ale jen dobře, naštvěte lidí ještě více. Už ted se nad vámi stahují mraky.
Ted mě můžete s klidným srdcem zablokovat. To ale neznamená,že vaše jednání nebudu sledovat dál a nechám vás v klidu..
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

Jako obvykle HAF HAF a BU BU BU. Je zábavné pozorovat, jak může někoho tak „moudrého“ rozhodit obyčejný alkoholik. :) Měříte si při psaní těch „duchaplných“ příspěvků krevní tlak? Někdy to zkuste a možná se o sobě něco nového dozvíte. ;)
A jen k té jedné z mnoha milných informací. Tu kalkulačku (jak fundovaně říkáte) jsem vyndal těsně před zahájením zasedání a to už lidé seděli a nikdo na tento popud místo neměnil. Tedy onu konstrukci, díky níž zůstal neobsazen jeden stůl, si přidejte k těm dalším do známého šuplíčku SCIENCE FICTION.
Také mě trochu udivuje, že zastupitelé odsouhlasili sdružení, které p. Zahrádka zastupuje, finanční podporu na pořádání oslav konaných u příležitosti 70. výročí osvobození, když (jak neustále tvrdíte) vědí, co je zač. Zřejmě vědí, že má dobré nápady a je schopný organizátor. Nehledě k tomu, že nikdo jiný s ničím podobným nepřišel.
Inu snazší, než přiložit ruku k dílu, je hafat a vyhrožovat na fóru v přesvědčení, že je to DISKUZE. Proto jsou trollové, coby plevel diskusních fór, ignorování a blokováni. Ani zde tomu nebude jinak a tedy nezbývá, než udělat pa pa…
Honza Bejvl
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Karel »

Tak to vypadá, že trolíci trolla konečně zpacifikovali!
Schopnost a možnost vylučování je obrovský dar, važte si ho, s přibývajícím věkem ho bude ubývat
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

Vypadá to, že koukáním do "porcelánu" trávíte dost času.. :)
Honza Bejvl
Odpovědět