Hynek Klimek

Honza
Administrátor
Příspěvky: 579
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

A že jsem tak smělý. Odkud že to pocházíte? Co jste pro tuto obec již udělal? Trávu sekat nechcete, vypracovat poučný materiál na podporu obce nechcete. Co vlastně chcete?
Hlavně, že jste na té správné straně. Ještě nám tu vychvalte ofic. stránky městyse, jak (oproti těm co Vám tak vadí) podporují cestovní ruch, jak jsou na nich všechny platné dokumenty, jak propagují obec, zájmové spolky, podnikatele a živnostníky, poskytují nespočet užitečných informací…
Jestli jste dělal takový cirkus kvůli dvěma starým fotkám, tak to je opravdu argument. Zůstaly dvě stará fota s vysokou trávou a holými stromy pod nadpisem „současnost“ o.k. Velmi však pochybuji o tom, že to obec poškozuje obzvláště teď v zimě. To se nesmírně těším na to, jak budete vyvádět v případech, kdy byla obec poškozena např. zbytečným rozprodáváním obecního majetku za směšné ceny, neustálým porušování zákonných postupů, devastací výuky na zdejší ZŠ a v důsledku toho odchodem dětí na jiné školy, totálním úpadkem sociálních služeb, zpackanými výběrovými řízeními, dlouholetým, nulovým, rozvojovým potenciálem atd. atd.
Jak už psal J.K., děláme to z vlastního volného času a za vlastní peníze. Vy to ani neumíte, ani do toho nehodláte dát peníze, ani se na tom podílet, ale za to jste straaaašně objektivní a my bychom si měli nejspíš sednout na zadek.
Možná by se dalo, jako největší turistické lákadlo, využít zasedání zastupitelstva. Taková venkovská reality show a Vy byste to mohl moderovat. Ti Pražáci, co Vám tak leží v krku, by se na to jezdili dívat a platili obrovské peníze. No a za ty by si z toho „křišťálově čistého“ rozpočtu obce mohl zas snadno někdo cosi „malého“ ulít.
Honza Bejvl

Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

Pocházím z Čachrovska
Trávu sekat nechci, čekám až budete starostou abych vás mohl kritizovat, že je vysoká a neposekaná. Tak jako jste to dělal vy. (jdete mi příkladem a neopakujte co jsem psal já vám)
No, proč bych dělal poučný materiál? O žádném poučném materiálu jsem nehovořil. Jen jsem pronesl kritiku, a to se zde nenosí.
Pro obec jsem udělal, třeba to, že jsem si k vaší nelibosti, vás dovolil kritizovat a poukázat na chyby a nekompetentnost pana Zahrádky. Také kritizujete a poukazujete na chyby.
Vidíte, máme mnoho společného. Mimochodem...naučte se počítat, ty fotky nejsou dvě.
Hynek K.

Honza
Administrátor
Příspěvky: 579
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

A dál?? Nějak ty otázky vypouštíte...
Honza Bejvl

Honza
Administrátor
Příspěvky: 579
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

Protože už se zde asi ničeho nového nedočkáme, pokusím se to shrnout.
Hynku, Vaše kritika by byla přínosná a věrohodná, pokud by byla fundovaná a objektivní. Bohužel má s těmito atributy společného asi tolik co, král s králíkem. Otázky, kde nejste schopen najít naši chybu, až příliš jednoduše přehlížíte. Tvrdíte, že jednáte sám za sebe a panu Zahrádkovi takové jednání vyčítáte.

Zasvěceně kritizujete v tématech, o nichž máte pouze povrchní vědomosti a (až na jeden případ) nejste ani schopen svá slova vzít zpět v případech kdy se ukáže, že nemáte pravdu.

Zeptám-li se co chcete, odpovíte mi, na co čekáte. Zeptám se na Váš výklad pojmu „ubytovna pro důchodce“, odpovíte nic neříkajícím odvoláním na pí. starostku a tvrdíte, že já vše překrucuji. Mluvíte o práci pro obec a sám se jí vyhýbáte.

Za Vaše obecní zásluhy považujete naši kritiku. Přitom jeden příspěvek pana Pavla řekl mnohem víc, než všechny Vaše dohromady a silně pochybuji o tom, že by to za nějaké obecní zásluhy považoval.

Doporučujete p. Zahrádkovi odborné vyšetření, leč sám vykazujete příznaky poruchy osobnosti.

Já chápu, že jednoduchá lež je pro spoustu lidí snadněji přijatelná, nežli složitá pravda. Nic méně přesto si dovolím tvrdit, že taková jednoduchost (i když je v této obci nepochybně přítomna) není většině zdejších lidí vlastní.
Honza Bejvl

Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

Honzo s Vámi je to těžké, když ani nevíte co pravda je a není. Chcete mi snad říct, že pan Zahrádka nenavrhl ZÁKAZ projede obecního majetku?
Chcete mi říci, že jste mi odpověděl, jak by jste po schváleném zákazu řešil problematiku pozemků?
Chcete mi říci, že paní starostka neřekla panu Zahrádkovi jaký smysl má ubytovna pro důchodce?
Prosím! Můžete tedy ocitovat co paní starostka říká na záznamu ze schůze dne 30.12.2014 v čase 1:11:50 ?
Prosím napište sem přepis, záznamu. To ale neuděláte, protože proč? Protože se Vám to n e h o d í !

Jsem občan, volič. A ptám se Vás jako člena politického uskupení SNK Šumaváci, kteří mají zastoupení v zastupitelstvu obce. Tak mi prosím odpovězte a neklaďte mi místo odpovědi otázky!!! Děkuji.

Ono, že nechcete mít ve škole ubytované seniory, kteří se o sebe nemohou postarat, je zarážející. Proč vám to vadí? (mimochodem jaký má vztah k seniorům pan Zahrádka všichni místní víme. U něj mě to nepřekvapilo.. ) Ale čekal jsem, že u Vás to bude jiné. Že budete rád, když se tyto lidi z Čachrova a okolí někdo postará. Taky zde máte rodiče, že??
Zdá se že asi špatně slyšíte a držíte se heslem 1000xříkaná lež se stává pravdou.
Je mi vás opravdu upřímně líto. Myslel jsem, že jste chytřejší a ne "kafemlýnek" co mele stále dokola aby odvedl pozornost od kritiky, kterou těžce snášíte.
Hynek K.

Honza
Administrátor
Příspěvky: 579
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

Máte pravdu v jedné věci – je to se mnou těžké, zejména pokud se mne snažíte utáhnout na vařené nudli. Vy se budete ptát a já odpovídat, nikoli naopak, tak zní Váš výklad objektivity.

Co říkám je to, že na jedné straně se oháníte svéprávností, funkcí končetin atd. Na druhé straně byste chtěl, aby p. Zahrádka byl samostatně neuvažující bytost tupě papouškující názory jiných. Nikde jsem nepsal o popírání zákazu a další bláboly, které tu fabulujete. Můj názor na toto téma máte na odpovídajícím vláknu, stačí jen číst a nepřehlížet co se nehodí.

A pojďme dál. Co řekla pí. starostka je pěkná hloupost a já marně doufal, že Vás to trkne, když se tu na to nejméně 3x ptám. Bohužel musím konstatovat, že jste v této věci stejně hloupý jako ona. A protože tu z Vás nechci dělat většího hlupáka, než činíte sám, odkážu Vás na zákon o sociálních službách a související předpisy. Pak možná pochopíte, proč nesouhlasím s ubytovnou pro důchodce. Nikdy jsem ale neřekl ani nenapsal, že nesouhlasím s tím, aby se obec starala o seniory.

A tak je to se vším. Paní starostka plácá ony jednoduché lži a lidé jako Vy jí to baští i s navijákem. Jak mohu vyčlenit 2000000,- Kč z rozpočtu na něco, co jsem si vytáhl z prstu, ehmmm vlastně Karel si vytáhl a ona to (díky té vlastnosti, kterou u p. Zahrádky postrádáte) tupě papouškuje, neb sama není více schopna. Schválně se zkuste podívat na záznam, jaké podklady k tomuto bodu pí. starostka na schůzi předložila. Až zjistíte, že to byla pouhá myšlenka (a pokud dobrá, tak katastrofálně prezentovaná), dojde Vám snad, že to je na uvolnění dvou miliónů z obecního rozpočtu trochu málo. Jestli Vy byste ze svého takhle vyhodil dva milióny, tak já určitě ne a jsem rád, že kromě p. Zahrádky ani další zastupitelé.

Poslední věcí, nad kterou bych se rád zastavil, je Vaše interpretace čistě rodinných záležitostí p. Zahrádky případě kohokoli jiného. Za prvé rozhodně všichni neví…. Za druhé ti, co si myslí, že vědí, se maximálně domnívají a nikomu z nich nepřísluší mandát vynášet veřejné soudy. Na druhou stranu myslím, že hodně lidí ví, odkud tyto informace pocházejí a že tento zdroj(e) informací jsem měl možnost dlouhá léta osobně potkávat. Názor, jaký jsem si udělal, zde prezentovat nebudu, protože (a to je za třetí) na toto fórum takové věci ani omylem nepatří. Vám bych vřele doporučil příspěvek přeformulovat na lidsky důstojnou úroveň. Pokud tak neučiníte, vlákno zakonzervuji jako důkaz a učiním právní kroky směřující k úřednímu narovnání.
Honza Bejvl

Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

:D :D :D :D

Dal jsem jasné otázky. Jak jste složitě a nepřehledně odpověděl si každý přečte sám.
No..o pozemcích, jak to řešit po zákazu ani čárka.. to jsem čekal.
Cpete sem naprosto nepatřičně, zákon o sociálních službách. Pokud jste pro, mít ve škole místa pro seniory, proč jste to ihned zavrhli a nejednali o tom?
To raději teď budete dělat chytrého a hasit "požár"
Mimochodem, je rozdíl mezi domem sociální péče a penzionem pro důchodce, kam dojíždí sociální pracovnice. Moc toho asi nevíte... Jeďte se podívat do Klatov, ať to pro vás není daleko. Tam tyto dva objekty fungují vedle sebe. Ovšem každý jinak.
No a k tomu navrhnutém zákazu prodeje pozemků jste mi dne 8.ledna 2015 v 22:27, příspěvek č.287 odpověděl toto:

Co se Vašich otázek týče, tak Vám asi těžko budu odpovídat za někoho jiného. Pokud máte dotaz na důvody rozhodnutí p. Zahrádky, ptejte se jeho. Fakt, že doposud zastupitele ani nenapadla, možnost Co se zákazu prodeje pozemků týká, tak pokud jste se již stihl podívat do volebního programu SNK Šumaváci, tak tam jasně stojí: „Omezení prodeje a zákaz kupčení s obecním majetkem – STOP klientelismu zastupitelů“. dlouhodobého pronájmu je do očí bijící a to že pí. starostka uvádí, že každý případ individuálně posuzuje, to snad povyšuje až na hloupost. Omezení není zákaz a konkrétně jde o to, aby se při žádostech o prodej nemovitostí prvotně posuzovalo zda městys vůbec může a chce přenechávat zprávu do jiných rukou, pokud ano, tak přednostně zvažovat pronájem a až v odůvodněných případech, jako jsou ty jež popisujete, jednat o prodeji.

Tímto jste na můj dotaz návrh prodeje de facto popřel. Co si pak má volič myslet? Navrhujete něco jiného než máte v programu a pro vás lidé volili.
:lol: A zas to můžete trapně popírat, překrucovat a dlouhosáhle odpovídat něčím jiným, jen aby jste odvedl pozornost.
Hynek K.

Honza
Administrátor
Příspěvky: 579
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

Promiňte Hynku, já si neuvědomil, že pochopení mého příspěvku už je na Vás moc složité. Vy to potřebujete jednoduché. Za úspěch považuji alespoň to, že jste si sám odpověděl na otázku, jaký je rozdíl mezi ubytovnou a sociálním bydlením. Ale že to trvalo. :idea:
Honza Bejvl

Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

Jste jak malé dítě.
Tak tedy naposledy a pro vás co možná nejjednodušeji.
1) Proč jste navrhli na schůzi zastupitelstva něco jiného než máte ve volebním programu. (zákaz prodeje nemovitostí obce) ?
2) Jak jste chtěli pokud by zákaz prodeje byl schválen ,řešit sporné pozemky a následné nápravy ?

Dvě otázky! Dokážete na ně. JEN na ně!! Jasně odpovědět?
Hynek K.

Honza
Administrátor
Příspěvky: 579
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

Myslíte tak upřímný? To asi ano.

Hynku… „navrhli“ je množné číslo že? Kolik vidíte na záznamu navrhovatelů? Rád Vám odpovím na relevantní otázku. Jenže… takovou položit nechcete, protože víte, že na tu už odpověď máte. Konec konců ocitoval jste ji o kousek výš.

Dám Vám radu. Jestli mne chcete na něčem „topit“, musí to být podstatně větší než tahle „kávová lžička“.
Honza Bejvl

Odpovědět