Každá mince má dvě strany

...aneb nědy se nás mohou více či méně dotýkat i události odehrávající se "za cedulí Čachrov".

Moderátor: Honza

Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Každá mince má dvě strany

Příspěvek od Honza »

To, co předvedla Babišova vláda za Covidu, je neodpustitelné svinstvo, ale jinak…👍

https://youtu.be/ai1B7tFvpEs
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Každá mince má dvě strany

Příspěvek od Honza »

Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Každá mince má dvě strany

Příspěvek od Honza »

Vlastně ani nevím, jestli to do tohoto vlákna patří. Jednoduše proto, že zde už žádná druhá strana není. Nejen obsah, ale i nonverbální sdělení válečných rétorů jsou tristní...

https://www.youtube.com/watch?v=9MESImNukd0
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Každá mince má dvě strany

Příspěvek od Honza »

Jeden můj kamarád velmi často říká, že zkušenost je nesdělitelná. Jak to vidíte vy?

https://youtu.be/OVGfJyPCKQo :roll:
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Každá mince má dvě strany

Příspěvek od Honza »

Když už jsme u té zkušenosti, dovolil jsem si vypůjčit slova Václava R….

USA jsem navštívil mockrát a to jak obchodně, tak soukromě. Poznal jsem územní krásy i lidskou povahu, ale marně hledal skutečnou historii a skutečné kořeny. Když totiž do USA přišel první bílý kolonizátor, přinesl s sebou světonázor, který vyústil ve vyvraždění a zotročení původních obyvatel jiné rasy a jiného smýšlení. Zbytky Indiánů žijí v rezervacích, v nichž dnes dominují kasina, aby bylo kde utrácet státní podporu. Proto i v tom mále dodnes hnědých těl žijí jen "bílé" duše...

Samozřejmě, že tento kolonizační proces překročil území USA a pokračoval za jeho hranicemi. "Kmen" Afghánců měl dopadnout stejně, jako kmen Arapaho. "Kmen" Korejců měl dopadnout stejně, jako kmen Komančů. "Kmen" Syřanů stejně, jako kmen Siouxů. "Kmen" Vietnamců jako kmen Vampanoagů. "Kmeny "Laosanů a Lybijců, jako kmeny Liščích indiánů. "Kmen" Iráčanů stejně, jako kmen Irokézů. "Kmen" Srbů, jako kmen Seminolů... A myslím, že stejný scénář čeká i rozhádané kmeny "Slovanů". Za pár let o nich nemusí být slyšet víc, než třeba o kmenech Sekotů, či Shawneeů...

Jistě bych mohl pokračovat, ale kdo vidí vidí a kdo nevidí, tak jen proto, že nechce vidět. Přitom vyhnout se válkám s USA je snadné. Stačí sametově přijmout proamerickou vládu, bankovní systém, poslouchat mainstreamová media a volit tak, jak ona radí. Proč potom zabíjet těla, kterým zemřela duše?
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Každá mince má dvě strany

Příspěvek od Zírající Josef »

Mám toho teď už dlouho moc, ALE nechci tady nechat Honzu (rád bych mu ovšem taky připomněl, že kdyby se plno lidí tak moc nebabralo v chybách kolem Covidu - a já i mnohé uznávám, ALE..., "pětislepenec" by byl volby možná ani nevyhrál...= ČLOVĚK HOLT MUSÍ VŽDYCKY VOLIT JEN MENŠÍ ZLO, KDYŽ LEPŠÍ ALTERNATIVA NEEXISTUJE...:idea:) samotnýho + rád bych alespoň krátce vyjádřil, že V SOUČASNÉ DOBĚ A (US -EU...) SPOLEČNOSTI NESOUHLASÍM VLASTNĚ SKORO S NIČÍM...!!!

:evil: ZATO NAPROSTO SOUHLASÍM S (a jsem okouzlenej...) TÍMHLE (opět ale musím přiznat - nebudu se dělat lepší než jsem..., že milosrdenství a odpuštění není zrovna můj šálek..., takže nenávist...:twisted:, ale jinak takhle celej život vlastně žiju/rebeluju...)...

https://www.youtube.com/watch?v=gsP6JhBXfEY

Možná se tedy časem ještě rozepíšu podrobněji (i když to začíná bejt už i zase celkem nebezpečný...:silent: :evil:), ALE třeba jen poslední volba prezidenta podle mne ukázala naprostou zoufalost doby = já tam žádnýho kandidáta, kterýho bych opravdu s čistým svědomím (z mnohých a velmi různých důvodů...) mohl volit prostě nenašel (Pitomia nesnáším a možná ještě "slušnej člověk" Bašta už není schopen ani mluvit, ale v 1. kole jsem ho volit šel, abych aspoň naštval jak "pětišmejdy", tak Bureše...) a výsledek (když to řeknu co nejslušněji..., námezdní bojovník s manželkou politružkou...:evil:) tomu odpovídá...

Že jakmile se USA něčeho na cizím území zachce nebo ho prostě jen potřebuje pro svý rejdy, už se tam hrnou a už tam šířej "demoKRADcii", to se dávno ví... + že se taky spojí třeba i s ďáblem, aby vydělali a naopak, že svý zneužitý a už nepotřebný spojence rádi nechávají napospas (ale to dělali i Rusové v Afghánistánu atd. - fotky !!! PŘÍŠERNĚ !!! umučených odpůrců se stále dají najít...), takže čemu se vlastně divěj takoví Kurdové, když dokonce bojovali proti politikou USA stvořenýmu IS...? A já osobně taky tvrdím, že celej ten Ukrajinskej konflikt/vybíjení se Slovanů navzájem (já geneticky Slovan nejsem...), zbytečný chudnutí Evropy, všechno to zvaní migrantů, omlouvání se za minulost, ale současně její totál(it)ní křivení, nakonec i GD (tak, aby to co nejvíc bolelo a nešlo...) atd., atd., atd., to všechno je jen součástí ještě daleko vyšší hry.

Na druhou stranu :twisted:, já už vlastně pomalu po všech stránkách (právě se dožívám nečekaných 59 = o víc než 13 let vyššího věku než moji nejstarší mužští předkové stejného příjmení od první poloviny 18. století a velice zvažuji i nějaký předdůchod nebo tak něco, na což budu mít i méně než do roku "nárok", současně mi bude končit branná povinnost...) končím a jen cynicky přeju všem mladým voličům "pětihovadství" atd., ať si užijou nových výdobytků od těchhle prolhanejch, ziskuchtivejch atd. dobytků a poskoků, tentokrát ovšem zase/naopak Západu a světovládců (vlastně jsme jen změnili směr lezení do (_!_), jinak je to vlastně už zase v mnohým podobný, ne-li stejný...)...:twisted: Budou přece konečně mít, co chtěli a za co PREJ (já si totiž nemyslím, že chtěli něco podobnýho, natož přímo TOHLE...) značná část jejich rodičů naivně zvonila klíčema...:clap: :wave:

;) Aby to nevyznělo nějak poraženecky... Jsem si jist, že i když je teď "pětidemolice" na vrcholu (odjakživa má ten nesmyslnej Senát a teď už k němu vlastně i úplně všechno ostatní...), už právě začal i její pád, protože i blbí a popletení ("pětilháře" volila asi 1/3 oprávněných voličů...) si sakra rychle uvědomí, jak moc byli hloupí a podvedení a začnou si při volbách hledat zase jiný "zachránce". Jen teď to už bude sakra těžký nějak opravdu zvrátit - "tihle" už mají totalitní manýry a bude to boj "až opravdu na krev a hůř", ale to už asi nebude úplně můj boj (škoda, že tady není smajlík ruky se vztyčeným prostředníčkem...:twisted: )...
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Každá mince má dvě strany

Příspěvek od Zírající Josef »

:twisted: S tím předčasným odchodem z háku... NĚBUDĚ TO TAKÉ ĹAHKÉ, DRAHÁ...:twisted:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... .seznam.cz

...ááále, konečně..., čím víc lidí něčím naštvou, tím líp (a dřív...)...:thumbup: :twisted: :wave:
Odpovědět