"Dobrá" škola na zakázku

Honza
Administrátor
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: "Dobrá" škola na zakázku

Příspěvek od Honza » čtv 30. kvě 2019 8:02:50

Velmi mírně řečeno Pepo. Ten byl zralý na vyloučení dávno před tím, než to místní pochopili. :thumbdown: A kdyby byla obec důsledná, možná by si nějakou chvíli "nezahrál" nikde. Ale tak jako jiným, bylo i jemu odpuštěno přesununutím kolonky "hmotný majetek" do kolonky "odepsaný majetek". :shh:
Jen pro srovnání... Když moje máma předávala školu (nutno podotknout, že po ní přišli ještě jiní), čítal její inventář několik inventárních knih. Inventura pana Jansy se prý vešla na jednu stránku A4. Ono se to pak asi snadněji kontroluje...:clap:
Honza Bejvl

Zírající Josef
Příspěvky: 231
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: "Dobrá" škola na zakázku

Příspěvek od Zírající Josef » pát 31. kvě 2019 8:39:51

Zůstanu u hokejové terminologie...

Obránce (před vzděláním...) Jansa měl prostě dostat pořádnej "osobní trest", ale jeho bafuňářka Kocurová (možná by z toho všeho alespoň šla udělat jako u "Ivánka..." hra :lol: "Jani, kamarádko, UŽ ZASE/O TOM můžeš mluvit ?" :clap: :wave: :twisted: ) nejen "zákaz činnosti", ale ještě "další disciplinární opatření" hlavně za nejrůznější fauly = sekání, podražení, držení, porušování pravidel při střídání hráčů, zdržování hry, nesportovní chování funkcionáře, zásahy proti divákům, odmítnutí zahájit hru, nepovolené bránění (spravedlnosti...), opuštění lavice během šarvátky, nafilmovaný pád atd. atd. atd. ...

Ovšem prakticky nic z toho se SAMOZŘEJMĚ nestalo - p. Jansa prostě jen přestoupil do jiného týmu a p. Kocurová (přestože musela vrátit část "černých fondů"...) dopadla podstatně líp než "Ivánek" a jako on se nám tiše vrací do hry... :o :crazy: :roll: :evil: :shh:

Odpovědět