Vezmou vám děti a budete patřit k podřadné třídě

...aneb nědy se nás mohou více či méně dotýkat i události odehrávající se "za cedulí Čachrov".

Moderátor: Honza

Odpovědět
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Vezmou vám děti a budete patřit k podřadné třídě

Příspěvek od Honza »

Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Vezmou vám děti a budete patřit k podřadné třídě

Příspěvek od Zírající Josef »

Ano, to není tak úplně přehnané, jak by se někomu méně seznámenému s touto problematikou mohlo zdát...
Neomarxisté, sluncoidi, dobroseři (což jsou jejich pěšáci...) atd. atd. atd. už sní o naprosto děsivých změnách základních principů, na kterých dlouhodobě fungovala euroatlantická civilizace... Koho to zajímá (a to by mělo každého, kdo má děti nebo chce ještě chvíli žít alespoń trochu tak, jak byl zvyklý...), doporučuji něco si nastudovat o Bilderbergu a podobných "klubech poskoků světapánů"...
A ještě nedávno už měli Svět prakticky v rukou. Ale pak se jim to začalo sypat. Vova je daleko silnější protivník než mysleli, v USA vyhrál asi dost podivný Doník nad naprosto příšernou Killery (a tady se dostáváme od pěšáků k poskokům...), Juncker to nezvládl a odchází do propadliště dějin, s Angelou Dorotou apod. to nedopadne jinak, naředění původních Evropanů migrací neprobíhá tak hladce, jak si mysleli, jejich nová hvězda Rotschildův Macron se řítí za nimi, Rockefeller (ten už byl asi dost vysoko...) dokonce zemřel, jeho pomocný pokladníček Soros brzy půjde za ním, v Evropě se jim bouří dost podstatní Italové, Poláci apod., ale také Orbánovi Maďaři a další... Až k nám - na důležitých místech jsou nedokonalí Zeman, Babibureš, Tubera, Vondráček a třeba i Duka, ale díky Bohu za ně..., a naopak stále Kalouskovi (Pospíšil je jen taková atrapa...) Topáci jsou nevolitelní, stále neomarxistická ČSSD a všehoschopné Starosti už brzy také atd., atd., atd. V květnu 2019 snad dostanou další ránu při EU-volbách (však se tomu taky snaží všemi způsoby zabránit, jak na to tady nedávno velmi správně upozorňoval Honza...).
Takže tohle se nakonec nestane. A i proto, že je dost nás, co chráníme budoucnost "původních Evropanů"...
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vezmou vám děti a budete patřit k podřadné třídě

Příspěvek od Honza »

https://www.youtube.com/watch?v=m4p0HC9m7WQ

Tak jsem zaslechl něco jako, že u nás je to zatím v poho. :wtf: Myslíte?? Jo a nezapomeňte si povšimnout, kdo to prosazuje. :evil:
Honza Bejvl
Odpovědět