Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Moderátor: Honza

Odpovědět
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

"Mě osobně by stačilo kdyby jste odpověděl jen jednou..."

To je z Vašich předchozích příspěvků zcela zjevné. :D
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Jste opravdu tak hloupý,nebo to jen děláte? Neodpověděl jste ani jednou a vůbec na nic. Vidím,že na odpověď se nezmůžete. Nebudu Vás tedy dál trápit. Chápu,že když vypustíte lež, nejde na další otázky odpovědět.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Dobře Hynku přiznávám se... dělám ze sebe hloupého v dobré víře se Vám přiblížit, ale zkrátka mi to nejde.
Zkusím tedy ještě jednu nápovědu a pak to vzdávám. Např.otázka č.3. - podívejte se na videozáznamy ze zasedání ZM.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Honza píše:Dobře Hynku přiznávám se... dělám ze sebe hloupého v dobré víře se Vám přiblížit, ale zkrátka mi to nejde.
Zkusím tedy ještě jednu nápovědu a pak to vzdávám. Např.otázka č.3. - podívejte se na videozáznamy ze zasedání ZM.
Jeden z nás dvou je blbej. A Já to nejsem. Ať se dívám, jak se dívám. Nikde jsem z videozáznamu nezjistil tu Vaši narážku , že mám tým a pak Váš pozoruhodný obrat, že nemám tým ??
Připadám si, že to vysvětluji 5 letému dítěti. Ale dobrá.

Otázka č. 3) prozraďte mi jaký tedy mám, nebo nemám tým ??
Zřejmě máte značný problém i s číslovkami. Bojím se, že toho hloupého asi úplně nehrajete.
Hynek K.
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Karel »

Tak chlapci (nebo děvčata?), zanechte planého kočkování. Honzík už dostatečně prokázal, že jeho slovní zásoba daleko přesahuje limit 600, stanovený pro policejní nemluvně. Nezbývá jen čekat zda se mu podaří tak skvělou kapacitu přesunout z úst do rukou. Soustřeďme se raději na příští jednání zastupitelstva! S čímpak asi přijdou opoziční kontroloři? Doufám, že nezůstane opět jen u hledání blech ve schváleném rozpočtu, že už se konečně odhodlají ke konstruktivnějším návrhům možného rozvoje! Nejdůležitější ovšem bude správné nasměrování snímajících kamer, ne každý inklinuje k tomu, aby se po nocích kochal pohledem na své ekvilibristické vystoupení. Tak jim to, prosím, umožněte!
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Máte na mysli ty blechy v hodnotě 2 000 000,- Kč Karle? Z mého pohledu blecha představuje částku zcela jinou, ale to je věc názoru. Neméně závažným problémem je systém, v jehož důsledku se tyto "blechy" rodí a na jehož změnách nehodláte, s Vaším týmem, ani v nejmenším participovat. V důsledku toho se pak pan Hynek vrhá do boje v oblastech kterým nerozumí a já tu s ním tpělivě ztrácím čas místo toho, abych Vám např. nastínil směry současných rozvojových trendů v komunální sféře.
Honza Bejvl
Pavel
Příspěvky: 20
Registrován: úte 06. led 2015 14:00:58

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Pavel »

Pane Hynku dobrý den,
a) nejsem z Prahy
b) vím kde je Javorná a kde Čahrov...co se lékaře týče píši, že na Čachrově lékař není vy píšete že je na Javorné...resp. že snad ještě dojíždí... ano to jste psal což všechny 80ti-leté nemocné Čachrováky potěší....
Z Vaší rétoriky jsem už po měsíci usoudil jak, co, kde a proč. Na rozdíl od pana Karla, který ač oponenet neuráží lidi. Byť s ním nemusím souhlasit ve všem co píše...vy jste jak pozoruji člověk, který přilévá benzín do ohně....
Vám když opomenu nás lufťáky leží v žaludku ( nevím proč ) pan Honza.... Pokud už dojdou ty Vaše moudra jak šlape ouřad na 100 % a bez chyb.....hodíte udičku na policejní školu a čekáte, že se ryba na tu udičku chytí....
Namátkou:
Honzo, když si myslíte, že bylo něco protiprávně získáno, podal jste podnět pro prošetření celé věci? Podal jste trestní oznámení, pro podezření podvodu, nebo krádeže, případně pro jiný trestný čin? Tak jak Vám ukládá zákonná povinnost! Jako bývalý policajt to snad víte ne? (I když ne každý policajt rozumí své práci, pravda) Jestli ne, tak tady teď buď blekotáte nesmysli, nebo jste neoznámil trestný čin, případně podezření z trestného činu. Pokud jste v policejní rychloškole posouchal při hodinách práva, jistě víte co je trestný čin pomluvy, obzvlášť páchaný veřejně, např. prostřednictvím medií nebo internetu. Jen aby jste na to nedojel

Po tom co jste teď předvedl, Vám mohu poděkovat. Děkuji, že jste od Policie odešel. Váš přínos při šetření, odhalování a dokazovaní přestupků, přečinů a trestných činů by byl velice slabý. No...snad právě proto, jste převážnou část pracoval pod jednotným velením a nemusel jste vyšetřovat nic. Dokonce ani logicky myslet jste nemusel, ba naopak.

Pokud o spáchání trestného činu víte, měl by jste ho oznámit. To Vás neučili? Aha...ten anonym na pana Randáka byl tedy od Vás. Pak se omlouvám. Jistě víte , že proběhlo šetření v celé věci, že? A jistě víte, že se na žádné pochybení nepřišlo, že? Musí Vás to strašně mrzet. Ale jestli víte o dalších skutečnostech, rád Vám zašlu telefonní číslo na státní zástupkyni paní Vítovcovou. Nezlobte se na mě, ale jestli neznáte výklad trestného činu pomluvy, neměl jste u Policie opravdu co dělat.

Opravdu jste moc rozumu nepobral. A v policejní škole jste na přednáškách nejspíš spal. Můžete mi sdělit jak jsem pana Sixtu pomluvil?

Pane Honzo ! Na něco jsem se ptal ! Odpovídáte zase jako pod vlivem Úplně mimo téma. Podle toho co a jak píšete, musel jste mít v policejní rychloškole na přednáškách i peřinu. No a z hůry Vám evidentně dálo nebylo, bohužel. Podle toho vaše odpověď taky tak vypadá.

Nevím co jste nebo co jste kdy dělal nebo děláte nebo neděláte, ale když se ryba nechytí na první návnadu co zkusit jinou.... ale pořád taky žvýkat policejní školu...Jestli z Vás mluví závist, že jste se tam nedostal z důvodu psychotestů tak to zkuste jindy...víc klidněji pane Hynku, víc klidněji...nebo že by snad pan Hozna bral rentu ? Závist ?
Nebo jestli máte na polcii pifku, že jste mínus 12 bodů, nebo snad nemáte řidičák ?...opravdu nevím...ale nikde a u nikoho jsem tu nečetl, že si tu někdo někoho bere do pusy že je traktorista nebo zedník. Jen Vy se pořád snažíte někoho zesměšňovat přitom se tím zesměšňujte sám pane Hynku... Mne je jedno co děláte a co děláte ten či onen a do dnes se Vás snažím neurážet tak prosím, aby naše konverzace zůstala v nějáké rovině. Nemusíte nás co k Vám jezdíme nustále napadat abychom zůstali tam kde jsme a pod...Já s tím problém nemám, Vy jste snadný terč do diskuse když zde občas obhajujete neobhajovatelné....ale třeba zde bude v diskusi nějáký ten Váš "pražák" třeba řezníkem a vy ho v diskusi napadnete jak to umíte....on si místo vepřového pojede naporcocat Vás pane Hynku...Jinak všechno dobré...až na ten úřad na Čachrově.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Kynčl »

Máte pravdu pane Pavle, pan Hynek je člověk kterému se na diskuzních fórech říká troll viz tento odkaz
http://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_%28internet%29

Je jen otázkou zda je troll od své přirozenosti či troll na objednávku, ale ono to je jedno nic nic positivního to stejně nepřináší.

A teď z jiného konce, právě jsem zadal do výroby pamětní žulovou desku na počest osvobození Čachrova americkou armádou 5.5.1945 a v rámci našeho sdružení budeme dělat malou komorní vzpomínku v rámci odhalení pamětní desky na mé chalupě č.p. 50.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Pane Pavle (nebo Honzo??) Když už něco píšete, nevytrhávejte věci z kontextu. Díky.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Nevytrhávejte... Ony by pak mohly začít dávat smysl...
Honza Bejvl
Odpovědět