Úřední dokument, nebo paskvil...?

Moderátor: Honza

Odpovědět
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Pane Kynčle. Toho velmi hloupého člověka si laskavě nechte pro sebe. Klidně si v Praze pruďte dál. Vy právničko :lol: A nekritizujte, že se zde nemůžete účastnit. Myslím, že mnohem lépe než v Praze. Nedělejte ze sebe zajímavého hlupáka.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

Hynek píše:Pane Honzo. Zdá se, že jste byl na schůzi zastupitelstva poněkud legislativně nepřipraven. Když nevíte, že dle zákona musí být ke schválení nadpoloviční většina zastupitelů. No a k mé radosti, byl patrný odklon od pana Zahrádky jeho voličů. Jen tak dál. Trochu mě na schůzi "chyběl" Váš parťák, pražský kameraman. No, asi už se na to ani on nemůže dívat . Příští volby po vás neštěkne pes. :lol:
Vidím, že hlavním tématem je opět lidská inteligence a tedy také připojím názor.
Od roku 2011 je zde toto vlákno http://www.mestyscachrov.cz/forum/viewforum.php?f=15 a doposud všichni, tedy všichi až na trola pochopili trivialitu, že příspěvky k jednotlivým zasedáním zastupitelstva patří tam. Zřejmě by to měl za něj někdo (jak říká) dopracovat.
A co se týká mé legislativní připravenosti, tak chybička. Netvrdil jsem nic o nadpoloviční většině, neb ta je zákonem daná. Dohad mezi mnou a pí. starostkou byl o druhu této nadpoloviční většiny, což zákon v jeho základním znění neříká. Můj názor byl, že nadpol. vět. všech přítomných a pí. starostka tvrdila, že všech zvolených zastupitelů. Tato definice je obsažena až ve výkladu k zákonu o obecním zřízení a já nemám nejmenší problém přiznat, že platí nadpoloviční většina všech zvolených... a tedy pravdu měla pí. starostka. Je vidět, že naše (jak říká) připomínky ji motivují k tomu, aby se v této oblasti vzdělávala a to je jedině dobře. Nic méně je stále na čem pracovat, protože ne veškeré její konání na tomto zasedání bylo v souladu s legislativou.
Očekával jsem ale interpelace na p. Zahrádku v otázkách, na jejichž odpovědi tu troll kladl až hysterický důraz, ale bylo ticho po pěšině. Inu z očí do očí je to jiné, než haf haf na internetu.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Však ono by to bylo vidět na videu, které jste natáčel. I to jak má pan Zahrádka potíže s počítáním... No ale vidím, že jste konečně dostaly s panem Kynčlem rozum a záznam zde není. Sláva. To Vám chválím. Konečně nějaký posun.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

Jen pro informaci... ZDE nikdy žádný záznam nebyl. Buďte bez obav, dočkáte se. A není nic snazšího, než s p. Zahrádkou vaše připomínky k jeho počtům probrat osobně na zasedání ZM. Ale to zas bude mlčení jehňátek.
Honza Bejvl
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Záznam je jen jsem ještě neměl čas ho sestříhat, tuhle radost omezenému trollovi neudělám :) Ještě k vysvětlení co míním sestříhat = spojit dva záznamy a ztlumit zvuk na mininimum v místě kde jsou diktovány citlivé informace ....

A už si pane Hynku odpusťte podsouvání vašich smyšlének o činnosti druhých osob ....
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Hynek píše:Však ono by to bylo vidět na videu, které jste natáčel. I to jak má pan Zahrádka potíže s počítáním... No ale vidím, že jste konečně dostaly s panem Kynčlem rozum a záznam zde není. Sláva. To Vám chválím. Konečně nějaký posun.
A zatím můžete přemítat kde jste udělal pravopisnou chybu ... vy Trolle
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Tak video pověšeno, v rámci střihu jsem jen slepil dva video soubory a zesílil zvuk ...

Tak trollku mužete začít onanovat ...
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Ten záznam byl natáčen kalkulačkou???
Hynek K.
Odpovědět