Úřední dokument, nebo paskvil...?

Moderátor: Honza

Odpovědět
Pavel
Příspěvky: 20
Registrován: úte 06. led 2015 14:00:58

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Pavel »

Pane Hynku, ještě pro Vás tu mám pár čísílek, kde se můžete dočíst jak obec Čachrov prosperuje, jaký to je ráj, kolik je občanů starších 65 let, ( osobně jsem zvědav na čísla za 10 let ), jaká je migrace občanů, lékaři, turistické centrum, nezaměstnanost, kultura, soc. oblast, ...atd, atd, atd...skutečně.. to se šumava otřásá v základech.... Jen chybí privilegium bumbání čehokoliv při jednání zastupitelstva !

http://www.risy.cz/cs/vyhledavace/obce/ ... Zuj=555941

K tomu si můžeme počíst jakou má Čachrov krásnou školu...
Pokud si prohlédnete naší školu, zjistíte, že se nemáme vůbec za co stydět. Máme sice nejmenší školu počtem žáků, ale s velkou budovou.............," pokračuje starostka obce. Čerpáno s Klatovského deníku...3.9.2012.,
To je pravda...s paní starostkou mohu jen souhlasit...budova je velká...Otázka je co bude příští starosta říkat o stavu žáků v roce 2020...
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

Pane Pavle jedná se o platný ÚŘEDNÍ DOKUMENT určený ke všem úkonům, jenž zápisu ze zasedání ZM náleží. Na poslední straně je patrný jak podpis zapisovatele, tak ověřujících zastupitelů. Paní starostaka výslovně odmítla přepisování zápisu do strojové podoby a proto je naší snahou tuto ostudu napravit. Jak vidíte, je označována za snahu destruktivní, i když mi ta podstata destrukce poněkud uniká, za snahu o falšování, i když jsme se nedozvěděli jak to má být provedeno atd. Možná Vy se dočkáte smysluplného vysvětlení...
Honza Bejvl
Pavel
Příspěvky: 20
Registrován: úte 06. led 2015 14:00:58

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Pavel »

Doufám, že má paní starostka na paměti, že.....
" Zápis ze zasedání zastupitelstva obce je veřejnou listinou dokládající výkon veřejné správy (územní samosprávy) v obci, a to zástupci (členy zastupitelstva obce) zvolenými občany obce."

Ačkoliv po tom co je možno vidět na záznamu a slyšet ty moudra o "jen takových tečkách" je ten mazopis jen pozvánkou na další zastupitelstvo...už se zde nemůžeme dočkat s čím nás opět čachrovští překvapí...mimochodem bych to hodil na youtube...v sobotu na Primě se poperete o první místo ve sledovanosti !
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

Paní starostka má na paměti jistě spoustu věcí, ale obávám se, že zrovna toto nikoli. To, co nyní vyplouvá, není nic nového – je to letitá praxe, ty tzv. staré pořádky, které (z celkem snadno domyslitelných důvodů) není vůle měnit. Proto je proklamováno přesvědčení, že občané mají pouze odvolit a pak už jen s úctou vzhlížet k „vrchnosti“ bez ohledu na její chování. Povolen je pouze řitní alpinismus. Kritika byť oprávněná vede k ostrakizaci, omezení práv, dokonce i práva vykonávat mandát opozičního zastupitele. Tápu však mezi tím, zdali bychom měli větší šanci na úspěch v reality show, nebo tzv. blbém filmu.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Honza píše:Paní starostka má na paměti jistě spoustu věcí, ale obávám se, že zrovna toto nikoli. To, co nyní vyplouvá, není nic nového – je to letitá praxe, ty tzv. staré pořádky, které (z celkem snadno domyslitelných důvodů) není vůle měnit. Proto je proklamováno přesvědčení, že občané mají pouze odvolit a pak už jen s úctou vzhlížet k „vrchnosti“ bez ohledu na její chování. Povolen je pouze řitní alpinismus. Kritika byť oprávněná vede k ostrakizaci, omezení práv, dokonce i práva vykonávat mandát opozičního zastupitele. Tápu však mezi tím, zdali bychom měli větší šanci na úspěch v reality show, nebo tzv. blbém filmu.
Já myslím, že s tím co tu předvádíte by jste v reality show, měli zcela jistě úspěch. Dlužník plive kolem sebe ale zaplatil dluh to ne. Jen aby jste neměl brzy na dveřích místo jména takové žluťoučké samolepky :lol:
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

To jsou mi novinky.... Ještě mi Hynku prozraďte komu že dlužím?? Nějak mi to není jasné. Nebo snad další fabulace?
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

No Hynku, takhle to nevypadá moc přesvědčivě... 8-)
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Pane Honzo. Zdá se, že jste byl na schůzi zastupitelstva poněkud legislativně nepřipraven. Když nevíte, že dle zákona musí být ke schválení nadpoloviční většina zastupitelů. No a k mé radosti, byl patrný odklon od pana Zahrádky jeho voličů. Jen tak dál. Trochu mě na schůzi "chyběl" Váš parťák, pražský kameraman. No, asi už se na to ani on nemůže dívat . Příští volby po vás neštěkne pes. :lol:
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

:) z vás pane Hynku ta zloba jen odkapává, bohužel jsem nemohl protože mám také nějaké pracovní povinosti a zastupitelstva byla dána na čtvrtky schválně aby se nemohli zůčastnit přespolní ....

Nechte na příštích volbách jak po nás bude nebo nebude štěkat pes, to že snážíme vnést do Čachrova řád a transparentnost je možná někomu nepříjmné, ale kvůli tomu nebudeme slevovat ze svých zásad.

Takže pane Hynku vás prosím abyste neinterpretoval mojí neúčast ... tuto bolševickou manipulaci si odpusťte .

Víte o tom že volby do obecních zastupitelstev jsou tajné ? Takže vaše žvásty o odklonu voličů mají stejnou kvalitu jako vaše podřadná literatura.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

kyncl píše::) z vás pane Hynku ta zloba jen odkapává, bohužel jsem nemohl protože mám také nějaké pracovní povinosti a zastupitelstva byla dána na čtvrtky schválně aby se nemohli zůčastnit přespolní ....

Nechte na příštích volbách jak po nás bude nebo nebude štěkat pes, to že snážíme vnést do Čachrova řád a transparentnost je možná někomu nepříjmné, ale kvůli tomu nebudeme slevovat ze svých zásad.

Takže pane Hynku vás prosím abyste neinterpretoval mojí neúčast ... tuto bolševickou manipulaci si odpusťte .

Víte o tom že volby do obecních zastupitelstev jsou tajné ? Takže vaše žvásty o odklonu voličů mají stejnou kvalitu jako vaše podřadná literatura.
Jste samá legrace pane Kynčle. Pokud by Vás schůze tolik zajímala, mohl jste si vzít dovolenou. její termín byl znám dostatečně dlouhou dobu.
Schůze se konají ve čtvrtek již více než 30 let. Račte uznat. Aby se měnila tradice kvůli jednomu nespokojenému Pražákovi, je hloupé. To je přesně ono. Nežijete tu !!! Tak se nesnažte tady zavádět, jak sám říkáte, přespolní moudra. Nechte si je tam kde žijete. Mimochodem, korupce a všudypřítomný "bordel" Vám tam jen kvete. :!:
Jaké, že to (pode Vašich slov) žvásty máte na mysli? Myslíte to, že když na schůzi člověk veřejně řekne panu Zahrádkovi, že ho volil ale kdyby věděl co budete předvádět, neudělal by to? To pane Kynčle NEJSOU žvásty ale názor konkrétního voliče. A v poslední době, ne pouze jednoho. Já si ho tímto mimochodem velice vážím, že řekl názor veřejně.
Doufám, že příští schůze bude zase v době, kdy Pražáci nemají čas. Alespoň se vyhneme Vašeho slavného videozáznamu, který každému leze krkem.
Hynek K.
Odpovědět