Úřední dokument, nebo paskvil...?

Moderátor: Honza

Odpovědět
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

To jsem rád , že jsem vás pobavil, jen jste prokázal , že jste omezený člověk.

Kvůli zastupitelstvu jsem si bral něco jako dovolenou již 2x, ale vše má své meze a vzhledem k tomu , že jsem spolumajitel nadnárodní firmy tak uznáte, že jsem musel dát přednost obchodním partnerům z ciziny.

Jinak svolávací termín na toto řádné zastupitelstvo nebyl dodržen ...

Je nás více kdo by si přáli zastupitelstva v pátek ....

Žiji na Čachrovsku intenzivněji než nějaký pan Klimek, kterého tady nikdo nezná ...

Jinak vás potěším moje nepřítomnost neznamená neexistenci video záznamu :)
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Karel »

Jendo překvapuje mě Tvá rozpolcenost, na jedné straně se dovoláváš tajných voleb (a na jejich výsledek spoléháš) a na druhé se necháváš naverbovat do teroru se záznamovou kamerou. Jsem přesvědčen, že ani písemné zaznamemávání toho kdo jak hlasoval v zastupitelstvu své místo v demokratické společnosti nemá.
Jinak vše probíhá v předpokládaném směru. Díky vaší neschopnosti senámit se s historií, se uchylujete jen k hloupému omílání neprokazatelných tezí o hospodaření s majetkem obce a obrovské touze po transparentnosti. Proč se neobrátíte na orgány pověřené řešením podobných zrůdností a proč spoléháte jen na své poštěkávání? Doufám, že si záznam z posledního zasedání dobře prostuduješ (ti, kdo se zůčastnili jej nepotřebují) a pokusíš se proniknout do duše zbývajících obyvatel třeba Javorné. Je velice obtížné vůbec ve zdejších podmínkách přežít a jen naivkové si mohou myslet, že jim v tom pomůže univerzita třetího věku. Ale to vše je spojeno se znalostí skutečných místních poměrů a ty jen těžko získáš z pohledu kamer (byť do všech světových stran), nebo ze záznamu z jednání zastupitelstva.
Už se těším na jednání zastupitelstva příští, čímpak nás asi kontroloři nepřekvapí!
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Karle .... na kameru jsem se nenechal naverbovat, ale byla to celé od A-Z moje iniciativa ...

Transparentnost není terror a pokud jste všechno v minulosti dělali v pořádku tak se nemáte čeho bát a kamera vám dá za pravdu.

Jinak směšuješ jablka s hruškama tj. tajná volba versus transparentní vedení obce .... už je ti to aspoň trochu jasné ???? Tolik k mé rozpolcenosti, nebo ti radil "zvířecí psychiatr" pan místostarosta ?

Jinak vaše odmítnutí university třetího věku je víc než trapné ... a odmítnutí presentačního zařízení které by mohlo být použito na zastupitelstva ...

Chováte se jako omezení bolševici, kterým vždy vyhovovalo když jsou občané pasivní, hlavně potlačit něco co nemáme pod kontrolou ....
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

kyncl píše:Karle .... na kameru jsem se nenechal naverbovat, ale byla to celé od A-Z moje iniciativa ...

Transparentnost není terror a pokud jste všechno v minulosti dělali v pořádku tak se nemáte čeho bát a kamera vám dá za pravdu.

Jinak směšuješ jablka s hruškama tj. tajná volba versus transparentní vedení obce .... už je ti to aspoň trochu jasné ???? Tolik k mé rozpolcenosti, nebo ti radil "zvířecí psychiatr" pan místostarosta ?

Jinak vaše odmítnutí university třetího věku je víc než trapné ... a odmítnutí presentačního zařízení které by mohlo být použito na zastupitelstva ...

Chováte se jako omezení bolševici, kterým vždy vyhovovalo když jsou občané pasivní, hlavně potlačit něco co nemáme pod kontrolou ....
Když se Vám nelíbí jak se tu chováme, tak se sem ne..te a nesnažte se tu dělat pořádek. Zkuste si ho dělat v místě Vašeho bydliště. Pane Kynčle, je mi divné, že Vaši neutuchající touhu a úžasný nápad se záznamem schůze, nepraktikujete také na zasedání zastupitelstva Praha 1 :?: :?: :!: Kde máte trvalé bydliště. Ale tam by Vás nejspíš vynesli v zubech. Tak svoji úchylku pokusně praktikujete zde. :?
No jak jste zde často, jasně ukazuje vaše zasněžená chalupa :lol:
A s těma bolševikama buďte opatrný. Tohle a každé podobné svinstvo vždy vylezlo tam od Vás. Nepamatuju se, že by někdy něco podobného vznikalo na venkově. Tady jsou jiné starosti.... ale to samozřejmě nemůžete vědět. Chápu.
Hynek K.
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Karel »

Jendo, transparentnosti lze docílit daleko slušnějšími způsoby. Informovanost by měla být vždy prioritní, vůbec nemám potřebu rozdělovat obyvatelstvo podle kategorií, nebo místa pobytu, ale pouze podle míry chuti se k potřebným informacím dostat a celkovému chování vůči obci. A univerzita? Vůbec jí nikomu nerozmlouvám, ať se klidně aktivisté vyřádí. Já jen tvrdím, že potřeby zdejších trvale žijících obyvatel jsou poněkud odlišné (třebaže při zhasínání v javorenské prodejně asistovaly stejné osoby), ale na to budou muset oni aktivisté přijít sami. Doufám, že to nebude trvat moc dlouho, zatím to vypadá spíš na páchané další škody.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Karle: Podívej se kolikrát jsme v minulosti navrhovali v rámci transparentnosti např. zápisy kdo a jak hlasoval a vždy jste to smetli ze stolu ... takže už se nebudeme tady vzájemně poučovat ano ?

Pro pana Hynka: Už jste se zkoušel léčit ? Vaše xenofobie a prážákofobie je přímo ukázková ... zkuste obrátit na našeho předního odborníka na mánie a fóbie z Kunkovic.
Ještě douška pro vás jsem tady prakticky každý víkend , akorát teď z důvodu nemoci mé matky jsem několikrát vynechal, tj. jsem tady častěji než někteří co tady mají trvalý pobyt. A vůbec proč se vám tady zpovídám, člověku kterého si ani za mák nevážím ...

Co se týká zastupitelstva Prahy 1 , chodím na ně a videozáznam pořizovat nemusím protože mají velmi kvalitní přepisy stenografických záznamů vy chytráku ...
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Pane Kynčle. Děkuji za kompliment. Myslím toho chytráka. Ale nutné to nebylo. Koho ,že to z Kunkovic konkrétně myslíte? Zkuste jim na Praze 1 to video navrhnout. Jistě to ocení :lol: A také by jste jim mohl navrhnout pro schůzi zastupitelstva jako nejlepší den pátek. Nevadí Vám, že mají na Praze 1 schůzi v úterý?? :!: Tady Vám mimochodem čtvrtek strašně vadí. Měl by jste je poučit. Tak jako poučujete tady nás. :shock:
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Pane Hynku, vidím , že máte problém se sémantickým vnímaním textu, na Praze 1 video záznam nepotřebují neb mají stenografické přepisy ... Jinak cca před rokem a půl jsem tam část nahrával a nikdo neřekl ani popel, pokud vím tak ja tam také jeden aktivista který to nahrává ... a zveřejňuje a komentuje ...

Stran úterý a zastupitelstva, zde vám poskytnu klíčové slovo demografie a chování obyvatelstva, zatímco v Praze 1 nejsou chalupáři na Čachrovsku ano , zatímco se Praha 1 na víkend vylidňuje, Čachrovsko se zalidňuje.
Potřebujete to nakreslit nebo to už chápete ?

Onen odborník na léčení fobií a mánií viz. sylvestrovský záznam mimořádného zastupistelstva ... tam ho najdete :)
Naposledy upravil(a) Kynčl dne sob 28. úno 2015 21:46:11, celkem upraveno 1 x.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

kyncl píše:Pane Hynku, vidím , že máte problém se sématickým vnímaním textu, na Praze 1 video záznam nepotřebují neb mají stenografické přepisy ... Jinak cca před rokem a půl jsem tam část nahrával a nikdo neřekl ani popel, pokud vím tak ja tam také jeden aktivista který to nahrává ... a zveřejňuje a komentuje ...

Stran úterý a zastupitelstva, zde vám poskytnu klíčové slovo demografie a chování obyvatelstva, zatímco v Praze 1 nejsou chalupáři na Čachrovsku ano , zatímco se Praha 1 na víkend vylidňuje, Čachrovsko se zalidňuje.
Potřebujete to nakreslit nebo to už chápete ?

Onen odborník na léčení fobií a mánií viz. sylvestrovský záznam mimořádného zastupistelstva ... tam ho najdete :)
Asi myslíte, silvestrovský,že?? :lol: Tak podle Vás se maji místní podřizovat lufťákům? Dejte si na hlavu studený obklad.
Že jste tu častěji než někdo kdo tu má trvalý pobyt? To jste zřejmě myslel pana Honzu,že? :roll: Zkuste na Praze1 navrhnout,že o víkendu jezdi do Prahy vesničani. A tak bylo dobre udělat schůzi v sobotu. Aby jsme se mohli podívat jak se to dělá.
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Ach jo opět jsem udělal chybu ,že diskutuju s internetovým trollem, logické argumenty nemají pro něj váhu, už mne to nebaví ...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Silvestr toto pro ten případ , že se chcete bavit o pravopise ... ale pro mne je důležitá sémantika a nikoli syntax ...

Komunikace s blbem vašeho formátu je ztráta času.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Odpovědět