Úřední dokument, nebo paskvil...?

Moderátor: Honza

Odpovědět
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Netvrdím, že jsem dokonalý. Tak nepleskejte kraviny..

Ted jsem si vzpomněl na jeden moudrý citát:

Pitomec - člověk, který se nevyzná ve věcech, v nichž se vyznáte vy, a který se vyzná v jiných věcech, o nichž vy nemáte ponětí. - Bierce Ambrose
Hynek K.
Simona
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08. led 2015 22:37:16

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Simona »

Vážený pane Hynku K.,

nemohla.
Simona Bejvlová
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

Citát výborný, jen se obávám, že jste autora poněkud nepochopil. Ale pokud ano, tak trefná sebereflexe. :idea:

P.S. Nepíši, že tvrdíte... Píši jak se chováte...
Honza Bejvl
Pavel
Příspěvky: 20
Registrován: úte 06. led 2015 14:00:58

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Pavel »

Víte pane Randáku (Karle) a o tom to právě je a o tom se můžete vést spory do nekonečna...Vy jako starousedlík, který jste jistě v osmdesátých letech při fungování státního statku, provozování kina na Čachrově v restauraci a občas nějáké té poutě, kdy Jesením a Kunkovicemi šněrovala pojízdná prodejna s gothajem, kdy stará paní Bejvlová dělala ještě pro Jednotu a starý Cihlář kropil močůvkou svahy...pro obec udělal dost...když opomenu ty nesmysly co píšete s falzifikací zápisu tak jste určitě i dost chytrý chlap...No k věci..S tím nehnutním a zamrznutím je to u Vás na Čahrově pořád stejné...Paní pošmistrová sedí na židli starostky a při jednání zastupitelstva se mi zdá, že je totálně mimo co se znalostí práva spojené s vedením obce týče. Následně je schopna předložit mazanici a označit jej za úřední dokumet a Vy ne že ji dáte šumavskou peprnou sodu, aby se to pohlo k lepšímu, Vy to ještě obhajujete jen proto, že nějáký šíbr z Prahy jí tu sodu za ten mazopis oprávněně dá. Problém pro obec resp. pro Vás je ten, že je to opoziční zastupitel... Tu sodu měla dostat od svého křídla...je to vizitka vedení obce nikoliv opozice...Jak říkám, obec zamrzla někde v roce 1985 možná 1988 což je pro Vás strašná škoda a to, že jsou tu lidi co s tím chtějí hnout Vám po mě nepochopitelně vadí...Jak říkám, každý starousedlík udělal pro Čachrov víc než dost, ale jen ze zásluh se žít nedá...Lufťáci co teď projíždějí Čachrovem přidají plyn místo aby zastavili a nechali Vám v obci své groše...Obec vedete Vy..já jsem jen pozorovatel...Ale z té rozpravy co tady sleduji Vám ten starý biorytmus vlastně vyhovuje...něják bylo, něják bude, hlavně že je Janina na radnici...
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Honza píše:Citát výborný, jen se obávám, že jste autora poněkud nepochopil. Ale pokud ano, tak trefná sebereflexe. :idea:

P.S. Nepíši, že tvrdíte... Píši jak se chováte...
Nepřekvapil jste. Nepředpokládal jsem, že budete mít tolik inteligence aby jste to pochopil :-)
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

Zase chybka Hynku. Překvapit nebylo účelem, ale nemám Vám to za zlé. Vždyť jen pitoma si vybere citát, jenž ho odhalí. Jak by napsal p. Karel – číst stále dokola… ;)
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Honza píše:Zase chybka Hynku. Překvapit nebylo účelem, ale nemám Vám to za zlé. Vždyť jen pitoma si vybere citát, jenž ho odhalí. Jak by napsal p. Karel – číst stále dokola… ;)
Vždyť říkám, že jste to nepochopil a ani to nemůžete pochopit. Vaše prudká inteligence, Vám to pochopit nedovolí.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

To jsem rád, že nedovolí. Klesnout na úroveň té Vaší bych věru nechtěl. :lol:
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Už klesnout níž nemůžete. Nebojte se. Buďte rád, že tu s Vámi Já a pan Karel diskutujeme. Jinak si tady můžete psát jen s panem Kynčlem. Tak moc totiž ty Vaše názory oslňují ostatní, že sem ani nepíší a raději se nejspíš ani neregistrují. :P
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

To si dost fandíte. Karlovi se, pravda, občas diskutovat podaří, ale u Vás… marnost nad marnost. Inu kde nic není, ani smrt nebere. Ehmm… vlastně něco tam je. Zvládl jste napočítat do čtyř.
Honza Bejvl
Odpovědět