Úřední dokument, nebo paskvil...?

Moderátor: Honza

Odpovědět
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

Mnohem uvěřitelnější je, že jsem si naklonoval Vás Karle. Držíte se mé predikce nad očekávání dobře. Sice jsem předpokládal, že fáze 2/3 přijde s větším časovým odstupem, ale pravdou je, že u záchvatovitých onemocnění jde zhoršující se diagnóza ruku v ruce se zkracující se dobou mezi jednotlivými záchvaty. To si toho Vašeho nadhledu už asi mnoho neužijeme. Možná zkuste posuzovat druhé nikoli jen podle sebe. Lidé jsou (a díky za to) velmi rozmanité bytosti.
To, že jen těžko hledáte odpovědi je zcela pochopitelné. Fakta jaksi nejsou a Vaše výmysly dávno překročily uvěřitelnou hranici. Ono ani psát příspěvky a až pak číst ty, na něž reagujete, není úplně v normálu. Domnívám se tedy, že Vaše myšlenka neodpoutávat se od tématu vlákna je naprosto v pořádku. Vždyť se podívejte, kam jste došel.

Jestli myslíte mým parazitováním tu pohledávku, kterou mám vůči úřadu městyse za chybně vyúčtovanou elektřinu a úroky z prodlení, které neustále naskakují, tak to si poučte (při tom svém vysedávání na úřadu) pí. starostku. Určitě to nezabere tolik času, jako když jsem jí vysvětloval rozdíl mezi správným a jí použitým matematickým postupem výpočtu. Inu přiznat, že její počty vedly k 100% nárůstu ceny, se jí věru nechtělo.

Co se týče hlasů a voleb se neopakujte, ani já tak činit nebudu. Všem, které by zajímalo rozdílné pojetí nejen této záležitosti mnou a p. Karlem, si dovolím doporučit navštívit, (či jinak shlédnout) divadelní představení pana Jaroslava Duška „Čtyři dohody – kniha moudrostí starých toltéků“ v Klubu Lávka (http://www.lavka.cz). Karle, Vy tam nechoďte, myslete na své zdraví. Vašemu pojetí tam lidé jaksi netleskají. :)

Co říci závěrem. Snad to, že kdybyste se za svého dlouholetého působení v zastupitelstvu staral o obecní blaho stejně urputně, jako o své vlastní (výše popsané) bydlení, vypadala by dnes obec zcela jinak a já mohl mít o kousek delší víkend. 8-)
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Pane Honzo. Vždyť nejste schopen dodržovat ani Vaše vlastní pravidla. :!: :!: Tak co tu kážete druhým?
Pravidla toho fóra:
Pravidlo 10. Není povoleno vkládat na fórum odkazy a linky na komerční weby a různé Eshopy.

A co jste udělal? Dal jste sem odkaz na komerční stránky.(lavka.cz) Už to nepijte.. jste evidentně nesoustředěný, nervózní a pak nedodržujete co jste sám nastavil.
Jo a nesnažte se nám vnutit názor, že Váš odkaz není na komerční stránky. Jen by mě to utvrdilo ve Vaší chronické slabomyslnosti.
A pozor! Mají tam i restauraci kde se podávají alkoholické nápoje. Raději to tu neprezentujte. Mohl to někdo pochopit jako podporu alkoholismu. Třeba pan Zahrádka :lol: :lol:
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

To bylo kvůli Vám Hynku, neboť vím, že byste to nenašel. :) Budiž Vám útěchou, že nejsem uživatel, ale administrátor a jak snad víte, pravidla se vztahují na uživatele. ;)
Inu každý si hledá, co mu nejbližší jest. Jak vidno, Vy už jste se našel...v hospodě.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

To je moc dobře že jste sem napsal, že pravidla platí jen pro někoho. Nikoli však pro toho kdo je nastavil. :!: Zaplať pánbůh, že nejste v hojnějším počtu v zastupitelstvu. To by to vypadalo... Určitě by se obec brzy dočkala přes hlavní komunikaci železničního přejezdu. Možná i železničních zastávek U Kynčlů, U Zahrádků a U Bejvlů. No.. mohl by jste dělat výhybkáře, pan Kynčl výpravčího a pan Zahrádka mašinfíru a kotelníka :lol:

A Já se Vás o odkaz neprosil. Když si dokážu najít tohle fórum, kde diskutuje tak "obrovské" množství lidí, dokázal bych najít i Vámi propagovanou divadelní scénu a zřejmě i Vaši nálevnu. :D
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

Jsem rád, že jste tak dobrý "hledač". Chápu, že Praha je pro Vás mentálně nepřijatelná a proto ty záškuby. Tedy si vyhledejte ještě "počítačovou gramotnost". Tam ve vztahu k diskusním fórům jistě naleznete vše potřebné a zbytek informací o soukrovém vlastnictví má v malíku p. Karel. Nepochybuji, že pak Vaše vědění bude úplné.
Je zbytečné, abyste se tu takto ztrapňoval. Hlavně nás neopouštějte, neb to Vaše myšlenkové vakuum by nám tu nesmírně chybělo. :lol:
Honza Bejvl
Pavel
Příspěvky: 20
Registrován: úte 06. led 2015 14:00:58

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Pavel »

Zdravím pane Hynku,
o Dr. Bártové jsem opravdu něvěděl, tím lépe pro občany Čacrova, že mohou využít jejich služeb. Na Čachrově jsem byl informován, když jsem se v restauraci zeptal, kde nyní sídlí lékař, když je zde restaurace...že nikde.
To ovšem nic němění na zbylé části mého příspěvku. Dále k tomu, že srovnávám nesrovnatelné...To je snad každému jasné, že nelze Rudu srovnávat s Čachrovem, jen jsem Vám zaslal příklad toho, co vše se dá dělat...Při pohledu na to jaké množství akcí předvádí obec, která je polohou ideální - Klatovy, Sušice, Železná Ruda...je to trošičku málo...co říkáte...??
http://www.mestyscachrov.sumava.net/mes ... spolky.asp

Já vím, resp. už jsem pochopil, že se Vám líbí ten Váš RETRO STYL ze 70 let, ve kterém je veden i zápis ze zastupitelstva s tím, že lufťáky by bylo dobré odstřelit jako škodnou... inu také názor na to jak naplnit pokladnu obce.
Pavel
Příspěvky: 20
Registrován: úte 06. led 2015 14:00:58

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Pavel »

Pane Karle hezké pondělí... Jen jednu připomínku k mutantovi, neznám nikoho z těch co jsou v opozici, či v koalici, čerpám z vlastních zdrojů, tak než budete psát scénář na 31. díl Majora Zemana, usnadním Vám odkud a co a jak se dozvídám. Protože se toho u Vás moc neděje a když už něco tak to alespoň otiskne místní klatovský plátek. Tak např. o Javorné a jejím vodovodním problému:

http://klatovsky.denik.cz/zpravy_region ... vorna.html
http://klatovsky.denik.cz/zpravy_region ... vorna.html

Myslel jsem, že to není tak dávno, ale koukám, že už ano...čas letí..

Ještě poznámka k zápisu...za C.K. mocnářství měl úřad zapisovaatele a písmomalíře. Možná, když do minulosti Čachrov směřuje by chtělo někoho takového na radnici pořídit...alespoň by měl ručně psaný zápis trošičku fazónu...
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Karel »

To mě spadl kámen ze srdce. Už jsem se bál, že se celý problém zvrtne na ruční zápis a "souboj" dvou subjektů se slepým střelivem. Jsem moc rád, že nejste pouze virtuální, ovšem Vaše zdroje jsou velice vyprahlé. Pořád si nerozumíme v tom, že ani já nejsem přesvědčen, že je v naší obci vše v pořádku. Řešení ale nejde hledat jen v činnosti zastupitelstva, natož v poněkud destrukčních připomínkách k zápisu. Také já jsem pouhým jedním bodem ze 530tičlené množiny, když s tím chci něco udělat, nabídnu nějaký program. Když neuspěje, já jsem z obliga a mohou se pokoušet další. Je to velice jednoduché a díkybohu, že to tak je. Jsem rád, že pozvání na kafe nepozbylo platnosti.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Honza »

Koukám jak málo stačí, aby se rozplynula tolik sofistikovaná konspirační teorie o virtuálním Pavlovi a padělání. :P
Honza Bejvl
Pavel
Příspěvky: 20
Registrován: úte 06. led 2015 14:00:58

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Pavel »

Pane Karle ještě k zápisu ..Já vlastně nevím, zda ta matlanice je nebo není ofiko zápis z jednání nebo pouze výpisky a zda se bude do přijatelné formy přepisovat...Nebo se bude zvěřejňovcat v této podobě ? Pokud ano - pánbůh s námi a zlé pryč.... !!!

Za pořízený zápis je nutno považovat takový, který je podepsán starostou, příp. místostarostou, a ověřovateli. Je již na samotné obci, zda budou pořizovat zapisy ručně psané či budou zápisky zapisovatelky následně přepsány do počítače a pouze tato forma bude podepisována určenými osobami, které nasledně osvědčí svým podpisem správnost zápisu. V tomto druhém připadě jsou pak ručně psané zápisky zapisovatelky zcela bez pravniho významu. Tak já teď opravdu nevím...je ta mazanice zápis ze zastupitelstva nebo není ???? Po-té co jsem viděl právní znalosti vedení obce na jednání zastupitelstva se raději zeptám zda ta přeškrtaná slohovka je tím úředním dokumentem nebo není... díky
Odpovědět