Úřední dokument, nebo paskvil...?

Moderátor: Honza

Odpovědět
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

kyncl píše:Ach jo opět jsem udělal chybu ,že diskutuju s internetovým trollem, logické argumenty nemají pro něj váhu, už mne to nebaví ...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Silvestr toto pro ten případ , že se chcete bavit o pravopise ... ale pro mne je důležitá sémantika a nikoli syntax ...

Komunikace s blbem vašeho formátu je ztráta času.
Jen tak dál pane Kynčle. Jen urážejte. Alespoň ostatní uvidí co jste zač. Člověk co se chová jako hulvát,mě urazit nemůže. Dalši novinka ve Vašem podání. Ve slově silvestrovský záznam se podle Vás píše tvrdé y. A ještě se trapně snažíte to zdůvodnit. Nebo,že by záznam pořídil nějaký pan Sylvestr Stallone ?? Raději už mlčte, nebo se znemožníte úplně :lol: :lol:
Jen mě zaráži,že ještě máte drzost kritizovat ručně psaný zápis, navíc v rychlosti. Obzvlášť po tom, co jste právě předvedl. :roll:
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Zakomplexovaný blb zase nemůže urazit mne. Je vidět , že se občas živíte jako bulvární novinář což plno věcí vysvětluje.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Jste nějaký podrážděný. Někdo Vás chce urazit? Čím? Kritikou? Óó...to snad néé ! Víte, jen tu poukazuji na stupiditu, které se tu dopouštíte. A jak vidím,nesete to hodně těžce. Ale líto mě Vás není. Obzvlášť po tom, co jste tady pranýřovali lidi za ručně psaný zápis. A když si přečtu to co poslední dobou píšete, divím se, že Vás hanba nefackuje. Co příspěvek, to několik chyb. A to máte dostatek času, si je opravit.
Jsem zvědav, jestli navrhnete na zastupitelstvu Prahy 1, tu změnu termínu schůzí na pátek večer, nebo sobotu. Neboť mi mimopražští jezdíme do Prahy hlavně v tuto dobu. A tak předpokládám, že měříte všem stejným metrem. Když kvůli Pražákům chcete měnit termín schůze tady u nás. Je to stejné, ne? Nebo jste něco víc?? :!:
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Pan Hynek je internetový troll bez sémantického vnímání, typický bulvární novinář.

Prahu 1 jsem Vám již vysvětlil ... že to váš mozek bulvárního novináře není schopen pochopit je to váš problém :)

Pokud se podíváte na diskuzi v minulosti tak se dočtete, že jsem kritizoval nepřesné a zavádějící formulace a nikoli pravopis ...

A tímto končím veškerou další komunikaci s vámi, nebudu pokračovat v komunikaci s někým koho si lidsky nevážím ba co víc někým kým upřímně opovrhuji.
Naposledy upravil(a) Kynčl dne ned 01. bře 2015 9:52:14, celkem upraveno 1 x.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

To je Váš jediný argument? Trošku slabé. No třeba se dočkám a v zápisu ze schůze zastupitelstva Prahy 1 si Váš návrh na změnu termínu schůzí přečtu. :lol: :lol: :lol: No, a konečně mi prostí vesničané uvidíme, jak se to vlastně dělá. Alespoň nás o tom pak nebudete muset poučovat, zde na fóru. Vlastně si tím ušetříte mnoho času a koukám, i nervů :D
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Dobrá mám dobrou náladu a zkusím vám to vysvětlit ještě jednou:

Rozdíl mezi Čachrovskem a Prahou 1:

Na Praze 1 nejsou žádní chalupáři.
Poměr lidí kteří dojíždí za prací mimo své bydliště je na Praze 1 řádově nižší než na Čachrovsku.
Poměr obyvatel kteří opouštějí na víkend své bydliště je řádově vyšší než na Čachrovsku.

Tj. resumé, zastupitelstva Čachrova ve čtvrtek jsou takto schválně, aby lidé kteří mají na Čachrovsku majetek jsou odříznuti od účasti.
Možná by si také obec mohla udělat statistiku, kolik občanů dojíždí do práce přes týden mimo Čachrovsko, těmto je účast znemožněna také.

Ještě pořád nic ? Inu slovy klasika ... je to marný, je to marný , je to marný
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Pane Kynčle. Mě je celkem jedno jakou máte náladu. Ale mohl by nám jste sdělit z čeho tyto informace čerpáte? Když obec žádnou statistiku kolik lidí z Čachrovska kam odjíždí za prací ,nemá. To jste si dělal svoji vlastní :?: :!:
Nikdo Vás přeci neodřezává? Účastnit se můžete.
No a nechcete nám namluvit, že je zde více chalupářů než místních obyvatel? Tudíž, proč by se měla většina podřizovat menšině. Navíc, když sem ta menšina jezdí z větší části pouze sporadicky a o skutečných problémech obce nemá představu. Pak se tu řeší takové hovadiny jako, že schůze se musí nahrávat, že v ručně psaném zápisu jsou chyby, že je na obci údajný bordel...a další a další.
Problém Vás "lufťáků" je ten, že si myslíte ,že se kolem Vás bude točit svět. Omyl.
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

je to marný, je to marný , je to marný ...

Pište raději o těch vašich strašidlech, můžete se vymyslet nějaké strašidlo z Prahy :)
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Hynek »

Dobrá. Tedy ještě něco. Když už máte obavu o blaho "lufťáků" a místních obyvatel, kteří se na schůzi zastupitelstva nedostanou a poučujete nás. Mám dotaz. V úterý se v Praze nepracuje? :!: Víte proč se ptám? No... Tady jsou sice schůze ve čtvrtek (již přes 30 let) ale ráčil si chytrý pan Kynčl všimnout kdy jsou? Poradím Vám. Jsou večer. Víte proč? Právě proto aby se jich místní mohli zúčastnit.
Jestlipak máte na srdci, také blaho a právo Vašich Pražských spoluobčanů?? :?: :?: :?: No.. ptám se proto, že Vám zřejmě nevadí, že se schůze zastupitelstva ve vašem bydlišti koná v dopoledních hodinách v pracovní den. Konkrétně v úterý v 10:00 hod !! To se tedy v Praze zřejmě nepracuje, že ?? :lol: :lol: :lol: Zkuste tedy svoji snahu o blaho místních soustředit tam kde bydlíte. Jenže tam by vám asi nakopali p..el. co?
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvek od Kynčl »

Vy jste opravdu velmi hloupý člověk, na Praze 1 začínají zastupitelstva v 10:00 protože jsou velmi, ale opravdu velmi dlouhá, nejsou vyjímkou zastupitelstva delší 12 hodin ... Rekord byl tuším necelých 15 hodin ...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jinak se nebojte, "prudím" i na Praze 1, byť to dělám přes svou právničku, což na Čachrově nedělám, protože si tady rád vyříkám věci po sousedsku s očí do očí ....
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Odpovědět