Předčasné volby

Moderátor: Honza

Jste pro předčasné volby v Městysu ?

ANO
4
57%
NE
2
29%
JE MI TO PUTNA
1
14%
 
Celkem hlasů: 7

Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Předčasné volby

Příspěvek od Kynčl »

Domnívám se že současná konstelace obecního zastupitelstva není schopná posunout obec dopředu ,ale spíše dozadu .... uvidíme co řekne anketa ...
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Karel »

Jsem proti, a zase se musím opakovat, ví někdo o tom opravdu kvalitním materiálu? Jsou vůbec ochotni alespoň majitelé souhlasných hlasů (zatím dvou) svou kůži trhu předhodit? Předčasné volby to vyřeší stejným způsobem, bude lépe počkat do těch oficiálních a shromažďovat volební potenciál, určitě budeme mít dost možností získat další zkušenosti.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Kynčl »

Hmm pokud budeme čekat tak možná Čachrov dostane dotaci na čističku a udělá se ta samá chyba jako na Javornej tzn. -15 milionů obecních peněz plus hrozba vrácení dotace což může znamenat bankrot obce protože tolik majetku nemá ... o tom že teď je poslední možnost šáhnout si na některé rozvojové dotační tituly pro rozumné věci nemluvě ...

Opravdu chci vidět toho člověka který bude mít koule (pokud toto všechno nastane) být starostou ...

Možná by si těch 9 človíčků v zastupitelstvu mělo uvědomit , že svými rozhodnutími ovlivnují obec na desítky let dopředu ...

Jasně možná maluju čerta na zeď a jsem přechytralej cajzl a občan II.kategorie ....

Chápu , že jediné co mohu udělat je pokusit se vyhlásit obecní referendum které bude stejně pro nesoudné zastupitele nezávazné ...
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Honza »

Ale Karle, spousta lidí v této zemi by podpořila např. pád vlády, ale zdaleka ne všichni by chtěli být ministry. A víte proč? Protože jsou (mimo jiné) soudní a dovedou si přiznat, že na to nemají. Nesvalujte tedy vinu na ty, kteří soudní jsou, ale hledejte ji tam, kde taková sebereflexe chybí. Pak naleznete i odpověď na to, proč jsme tam kde jsme...
Honza Bejvl
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Karel »

Městys potkalo velké štěstí, že má tolik soudných a tak málo volů! A každý z nás je asi tam kde si zaslouží a i vládu má takovou.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Honza »

Souhlasím. I přesto se těm několika málo volům podařilo vyorat brázdu pěkně hlubokou... :roll:
Honza Bejvl
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Kynčl »

rozhodl jsem se provést malou rekonstrukci hlasování:

pro 9

proti 9

jemitoputna 530

Počet vovčanů 530.

Tak Karel jasně projevil svůj názor... A co bývalý starosta ? Co Josef nechceš se vyjádřit ? A ani k čističkám ? Nebo jsou Bejvlovco-Půjdovci již součástí široké koalice ?
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Spark
Příspěvky: 12
Registrován: ned 03. črc 2011 18:59:54

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Spark »

Abych pravdu řekl, ani moc nechci...Po těch snůškách lží a účelových polopravd, které se tady ohledně ČOV napsaly, tak jejich osvětlení by zabralo nejméně 1 - 2 stránky a nemám dojem, že Vás přesvědčené o svojí pravdě by to ve Vašich názorech nějak ovlivnilo...Takže si myslím, že by to pro mě byla ztráta času:-( Snad jen pro Vaše uklidnění - alokace finančních prostředků na tuto výzvu jsou "pouhé" 3 miliardy, žádostí bude dle mého názoru za několik desítek miliard, takže šance na získání této dotace je mizivá... Navíc když se paní starostka s panem místostarostou snaží dělat vše pro to, abychom ji nezískali!
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Kynčl »

Josef býti politikem a to i na regionální úrovni znamená komunikovat a pokud jsou tady uvedeny lži či zkreslené informace budu první kdo je bude korigovat a pokud jsem je uvedl já sám tak se omluvím a to včetně uveřejnění omluvy na www.cachrov.cz , takže Tě žádám abys přesně uvedl kde jaké informace jsou lži a jaké informace jsou zkreslené, jinak Tvůj příspěvek budu brát jako plácnutí do vody. Jinak pravdou je , že jste za minulého vedení, o záměru výstavby čističky příliš neinformovali, respektive nebyla diskuze nad formou čističky, nebyla udělána (nebo nezveřejněna) předběžná kalkulace stočného atd.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Spark
Příspěvky: 12
Registrován: ned 03. črc 2011 18:59:54

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Spark »

Správně Jendo, býti politikem znamená komunikovat! To v předvolebním programu nejvíce slibovala paní starostka a jak komunikuje, to můžeš posoudit sám...Takže bych uvítal především její příspěvky! Dále by mě zajímalo, jak by sis představoval informovanost o formě ČOV? Obcházení každého jednotlivého občana? To se hezky povídá, ale hůř realizuje! Jinak konkrétně s Tebou jsme to konzultovali kvůli povolení kanalizace na Vašich pozemcích dostkrát, a teď se tady dočtu, žes o tom moc nevěděl, jinak bys povolení nedal, tak to bohužel nevím, co si mám myslet...
Odpovědět