Předčasné volby

Moderátor: Honza

Jste pro předčasné volby v Městysu ?

ANO
4
57%
NE
2
29%
JE MI TO PUTNA
1
14%
 
Celkem hlasů: 7

Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Kynčl »

Josef, starostka na nás sere jak na placatej kámen, já sám jsem ji několikrát vyzýval k přihlášení na toto fórum a to i osobně ...
Ale pokud ona nekomunikuje o to víc byste měli reagovat jako opozice a to se z Vaší strany také neděje, konec konců nemusíš jen reagovat na naše témata , můžeš založit i vlastní ...

Jinak nebudu popírat , že jsme spolu komunikovali stran povolení kanalizace na našich pozemcích... Nicméně dnes z pohledu současných informacích o tom jak podobná akce dopadla akce na Javorné se kloním k názoru, že stavba je megalomanská a zbytečná a navíc dvě hovnopřečerpávačky v době stoupajících cen energii ...
A kalkulace cen stočného jsem neviděl (respektive kalkulace provozu) , neviděl jsem kalkulace přípojek a vlastně jsem neviděl kalkulaci celého projektu, ale současně musím sdělit , že jsem se neptal takže je to do velké míry MOJE CHYBA. A NAVÍC JSEM CELÝ PROJEKT POCHOPIL ŽE SE ČISTIČKA MUSÍ UDĚLAT PROTOŽE NÁS DO NÍ TLAČÍ SOUČASNÉ ZÁKONY, ale to je opět můj problém že jsem se choval jako vovčan a nezjistil si sám dostatek informací.

Takže prosím bavme se věcně vem bod po bodu a vyjádři se prosím jak je to z Tvého pohledu. Diky !!!!! Konec konců se jedná o projekt který se za Tebe začal takže snad jseš schopen ho byť ex-post obhájit. Pokud máš nějaké dokumenty velmi rád je zveřejním.

Ještě malá douška, pamatuji jak byly v hasičské nádrži na návsi ryby ... takže rozhodně jsem pro čištění vody a pro odpovědnost za kanalizační vody , otázkou je zda není lepší necentralizované řešení. Konec konců když se nám rozbila čistička tak jsem z ní mohl udělat 2.stupňový septik a tvářit se , že vše funguje a místo toho jsem investoval nemalé peníze do pořízení nové technologie ....
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Karel »

Trošku jsem v diskusi zaváhal a už stojím opodál.
Diskuse se rozjela, hlavně v argumentech. Nejsilnější se mě jeví ta "směs lží a polopravd". Pepo, možná by stálo za úvahu požádat o pomoc v přípravě argumentů pana Kasalického, tak jak Tě za ručku vedl (pochopitelně vedle Mirka) celá léta, určitě pomůže i v nouzi. Třeba nás přesvědčí o výhodnosti přečerpávání, o neúnosných nákladech na potrubí (kterým to teče samo), o nákladech na jednotlivé přípojky nebo o nezvratné výhodnosti začít s výstavbou čístíren od nejvýše položené lokality v obci. Opravdu jsi přesvědčen o tom, jak je to pro občany městyse výhodné? Třeba na ně zabere útěcha, že se na nás stejně nedostane.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Předčasné volby

Příspěvek od Honza »

S ohledem na to, že čistírny odpadních vod zde mají své vlákno, měla by se asi tato diskuse přesunout tam. Vzhledem k tomu, že i tématicky bylo vlákno čistíren od počátku špatně umístěné, přesunul jsem jej pod úřad městyse. V původní sekci byl ponechán pouze stínový odkaz.
Honza Bejvl
Odpovědět