čistírny odpadních vod

Moderátor: Honza

Jirkaš
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. úno 2012 3:22:34

Re: čistírny odpadních vod

Příspěvek od Jirkaš »

kyncl píše:Ta plně funkční je doufám ta moje :)
Ano je. Byla jako druhá v pořadí v této obci. Vím ještě o jedné-čili dle EN 12566-3 a za předpokladu dodržování provozních podmínek se dle metodiky Nařízení vlády č.229/2007 jedná o nejlepší dostupnou technologii. Nemělo by Tě překvapovat, že o nich něco vím, instaloval jsem jich více jak tucet!

Jiří Ševčík, občan III.kategorie
Čachrov E6(nadále jen Jirkaš)
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: čistírny odpadních vod

Příspěvek od Honza »

To já se připojím, ale maximálně k defenestraci... :P
Honza Bejvl
Jirkaš
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. úno 2012 3:22:34

Re: čistírny odpadních vod

Příspěvek od Jirkaš »

Jirkaš píše:
kyncl píše:Ta plně funkční je doufám ta moje :)
Ano je. Byla jako druhá v pořadí v této obci. Vím ještě o jedné-čili dle EN 12566-3 a za předpokladu dodržování provozních podmínek se dle metodiky Nařízení vlády č.229/2007 jedná o nejlepší dostupnou technologii. Nemělo by Tě překvapovat, že o nich něco vím, instaloval jsem jich více jak tucet!

Jiří Ševčík, občan III.kategorie
Čachrov E6(nadále jen Jirkaš)
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: čistírny odpadních vod

Příspěvek od Kynčl »

Prohlašuji taktéž , že nehodlám připojit svou nemovitost na předpokládanou čističku vod a navíc hodlám vypovědět svůj souhlas s umístěním nového potrubí kanalizace na svém pozemku. A obávám se že v souvislosti s touto čističkou budu nucen podat trestní oznámení. Asi je čas se vydat na válečnou stezku.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: čistírny odpadních vod

Příspěvek od Honza »

Vítej v klubu... ;)
Honza Bejvl
Jirkaš
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. úno 2012 3:22:34

Re: čistírny odpadních vod

Příspěvek od Jirkaš »

Tak ještě glosa naposled! Naše rokování je nám platné jako mertvýmu zimník! Již je vše rozhodnuto, již je vše hotovo. Žádosť podána. Trasy jsou vyměřeny, projek je zpracován. A že se mně to nelíbí-tak to je asi jako když se mi nelíbí, že v hangárech hnijí naše bitevní letadla, byť podzvuková, a za tučné provize se pořizují nadzvuková! Na kolik vůbec vyjde tato sranda? 8smi stovková čistička a dvě přečerpávací stanice. Když nahoře vyšla na 30?? tak tady, baj vočko-tipnu si-55.000.000,-? Nebo ještě víc! Tak zase někdy!

Jiří Ševčík,obyvatel III.kategorie
Čachrov E6
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: čistírny odpadních vod

Příspěvek od Kynčl »

A řekl někdo čachrovským vovčanům, že si budou muset zaplatit kanalizační přípojky ze svého ? Aby pak navždy platili položku stočné a neměli možnost ovlivnit vybiranou častku ?
Řekl někdo čachrovským vovčanům, že v případě nesplnění všech podmínek je možné že dotaci budou muset vrátit ? Že by se hledal kupec na obecní lesy ?

Ještě douška chtěl jsem se podívat na učetní uzávěrky firmy Aquašumava s.r.o (firma co budovala čističku na Javorné ) na obchodním rejstříku tyto však nejsou uvedené ač to ukladá zákon, možná je to schválně aby nebylo vidět jaký je to výstavbově dotační monopol ....
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: čistírny odpadních vod

Příspěvek od Honza »

Čističky rozhodně nejsou můj šálek kávy, ale nešlo by na Javorné vyměnit nějaké vnitřnosti, aby čistička běžela jak má a nebyla jen žroutem elektřiny? Chápu, že tam asi bylo počítáno s provozem hotelu a tento předpoklad se nenaplnil. Je to o to smutnější, že je to asi jediný dotační titul, či projekt v historii městyse, který měl něco společného s podporou turismu...
Honza Bejvl
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: čistírny odpadních vod

Příspěvek od Kynčl »

Jo šlo by to.... vedle javorenského nesmyslu vykopat diru položit geotextílii nasypat vrstvy štěrku a kačírku osadit rostlinama a vznikne kořenová čistička ...

Jen nechápu jedno, současná koalice má v obou programech alternativy pro výstavbu čističky na Čachrově a stejně se podala žádost na ten nesmyslný megalomanský projekt :shock:
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: čistírny odpadních vod

Příspěvek od Karel »

Ano je to prosté - jen s jedním háčkem: celý projekt není dosud dotažen a vzhledem k nedostatku "suroviny" jde spíše o zbožné přání, že se to někdy podaří. A pak ty dotace!
A k rozhodnutí o žádosti na další nesmysl? Nenapadá mě nic jiného než citát pana Brodského z filmu Světáci: Je-li mezi třemi jen jeden chytrej, nesmí dojít na hlasování! Počty lze libovoně upravovat, ale vždy při hlasování rozhoduje většina. Netroufám si tipovat o co té naší většině vlastně jde.
Odpovědět