KDU-ČSL

Moderátor: Honza

Odpovědět
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: KDU-ČSL

Příspěvek od Zírající Josef »

Karle, k tomuhle tvému příspěvku se časem určitě ještě s chutí vrátíme... :twisted: Ale zatím jen drobná poznámka - ty už jsi prej byl "zralej" (na... :shh: :silent: ) za Komančů. Ale chápu, za těchhle posledních 2? let (charakteristických např. i obrovským přerozdělováním = rozkrádáním společného majetku...) takoví jako ty dozráli až neuvěřitelně (právě proto na tahle léta máme tak velice rozdílný názor...)... Naštěstí ale konečně mnozí zjišťují, že to takhle dál nejde a, alespoň podle mého, začíná docházet k pozvolné změně k lepšímu. Velmi pozdě (možná už až příliš... :evil: ), ale přece...

P.S.: Teď tady vítali nové "občánky" Čachrovska a mne při tom tolik napadalo... Třeba, kolik nám dvěma bude nebo spíše nebude, za těch cca 17 let, až oni budou mít volební právo... Ale o tom taky jindy, až budu mít čas...

S prvorepublikovým heslem JEN VOLI VOLÍ VOLY (tam by se takových našlo víc, znáš to o těch klerikálech ?) a dnešním TAK KDY UŽ TO VRÁTÍTE ?... nashledanou... :wave: :twisted:
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: KDU-ČSL

Příspěvek od Honza »

Všichni samozřejmě vědí, že je to Karlův plán a KDÚ-ČSL je pouze převlek, nicméně jsem se snažil zachovat kompaktnost původní verze a také není úplně od věci, když si někdo příčetný uvědomí, kdo že je to vlastně reprezentuje. Další otázkou zůstává, zda tam někdo je. :idea:

A byť jsem vynechal seznam jmen ostatních kandidátů, ponechal jsem (a to zcela záměrně) množné číslo. Stále totiž platí, že spolupachatelství spočívá v organizování, návodu, pomoci a účastenství. A těchto dalších osm lidí se tohoto „podniku“ zcela prokazatelně minimálně účastní. V tuto chvíli není podstatné, zda je to pro jejich rodinné vazby, hloupost, přesvědčení, uplacení atd., Oni jsou zcela prokazatelnou součástí, a tedy za nimi jde i část odpovědnosti. Pokud se snaží chlácholit tím, že se jen tak „někam“ napsali, protože je Karel „upoutal“ některým z výše uvedených způsobů, tak jsou značně pomýleni. Oni nyní (zaštítěni Karlovými bláboly) regulérně nesou svoji „kůži na trh“ a více či méně se stali Karlovými slouhy. Všichni přece víme, že on je k ničemu jinému nepotřebuje. :shh: Díky nim Karel sestavil kandidátku a díky nim je snadněji zvolitelný, než kdyby kandidoval pouze sám za sebe.
Tedy i když bychom asi mohli říci, že oněch osm lidí doposud nezkřivilo obci ani vlásek, nelze o nich tvrdit (pokud Karel opět usedne v zastupitelstvu), že onomu zkřivení nepomáhají či nedopomohli minimálně právě svou účastí na jeho kandidátní listině.

A to je skutečnost, pro kterou je bohužel vynechat nelze. :roll:
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: KDU-ČSL

Příspěvek od Honza »

On se nám tu mezi tím Karel projevil. :o Na tak „hluboká“ moudra snad ani reagovat nelze. :lol: A co se týká mé kandidátky, Karle, tak na to už jsem zde dávno odpověděl. Ale to jsme zpět u té historie, která je Vám taaak proti srsti.
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: KDU-ČSL

Příspěvek od Zírající Josef »

Musím uznat, že Honza má pravdu a já napsal "rádobykorektní*" (a jak to jindy nenávidím... :roll: ) pitomost... KAŽDEJ, KDO S KARLEM SPOLUKANDIDUJE, VSTOUPÍ DO KOALICE NEBO JINAK SPOLUPRACUJE, JE (obzvláště po tom, co všechno už na K. prasklo...) SPOLUZODPOVĚDNÝ ZA TO, CO SE PAK (jako obvykle...) STANE (za nesmyslná rozhodnutí jako v případě "protlačení" páně Jansy, za ztráty obecních prostředků jako u nezákonných odměn, busíku atd. až do daleké historie... atd. atd. atd.)!!!

* Takže na vyrovnání něco nekorektního...
Všichni oficiálně vzpomínají na 1. republiku, jako na ráj demokracie, slušnosti apod. Moje geniální a současně velmi lidsky moudrá a realistická babička (1911 - 2004) mi ji líčila i trochu jinak. Prostě ona to zase taková úplná sláva nebyla. Samozřejmě, nebyla to jen chyba republiky (byla rozhodně vpředu, pokud jde o sociální výdobytky apod., ale bylo to, ve srovnání s našimi zkušenostmi, dost drsné...) - jen co se trochu postavili "na nohy" z války a jejích dalších důsledků a následků, přišla krize a po ní německé ohrožení a nakonec spojenecká zrada, kterou bychom si o víkendu měli moc připomínat (abychom i dnes některé věci viděli realističtěji...). Prostě babička (manželka úspěšného podnikatele...) vyprávěla, že byla dost velká bída. A to nejen materiální, ale překvapivě někdy i morální - to prostě nese boj o holé přežití (už slyším ty námitky - jsem i bývalý dlouholetý učitel dějepisu... ;) ). A například říkala, jaké svinstvo byla (je a bude...) politika. A jak tvrdý byl předvolební boj (taky Werich - Babička Méééry... :lol: ). A říkala mi třeba i některá hesla... Jedno už jsem tady citoval, tak dnes druhé, které se sem (k "zajímavé místní formě KDU - ČSL") moc hodí: " VOLTE VOLY, VOLTE KRÁVY, JEN NE TYHLE KLERIKÁLY (ČSL...)!!!"
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: KDU-ČSL

Příspěvek od Honza »

:thumbup: Výborná babička.... :lol:
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: KDU-ČSL

Příspěvek od Zírající Josef »

Taková malá "omluva", :angel: :thumbup: :clap: "klerikální" :roll: :evil: Karle, že se ti nevěnuji (aby sis snad nemyslel, že se před volbami kvůli manželce nějak bojím nebo tak něco... :lol: ). Tebe nikdy, Kadlouši (já ti dám Pepouše... :twisted: )...!!! :wave: Naopak se s policisty těšíme na další akci, kdy už by se to snad mohlo "rozseknout"... :twisted:
Jsem teď tucet dní "nonstop" v práci - polovina z toho "12" a ještě doma musím dodělávat "agendu" (na podzim předvydělávám na zimu, na jaře na léto, kdy si dávám "voraz"... :twisted: - měl bys vidět ty daně, pane podnikateli... :evil: ) a nemám čas se ti věnovat (dalo by se až říci, že se teď věnuji jiným s poruchami intelektu a především chování... :wave: ). Ale až zase budu mít volno, musíme se ještě vrátit k těm tvým rozpadajícím se objektům, tomu scházení se, géniům, jak budeš po volbách určitě spokojen apod., jak jsem ti slíbil (a já sliby dodržuju...- kdysi jsem slíbil, že to "vyhnání" mého syna a dalších talentovaných dětí z téhle školy tak nenechám a že o mně Jansa, jeho, proti vůli odborníků i rodičů dosazující Kocurová* a za všemi špatnostmi vždy figurující Randák* ještě uslyší a... https://www.youtube.com/watch?v=5PRfQzC ... RQ&index=6 a taky předtím, potom a tak dál :twisted: , takže současně vidíš, že za mnou, aniž bych byl zastupitel, nějaká práce pro obec rozhodně je... :twisted: ).
A taky už tady snad bude záznam z poslední schůze a určitě budou známy výsledky voleb...
Tak se budeme oba těšit, žžže... :wave: :twisted:

*A KDY UŽ TO VRÁTÍTE (a nejen to, co jste si "vzájemně protiprávně přidělili" v čistém, ale "CELÝ MZDOVÝ NÁKLAD", který na to "vaše šméčko" obec vynaložila...) !!!???
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: KDU-ČSL

Příspěvek od Zírající Josef »

Tak poslední heslo do voleb pro K(arlovu)DU - ČSL... :twisted: :wave:

Karlovi Dejte Úřad - Čekejte Strašné Levoty !!!
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: KDU-ČSL

Příspěvek od Karel »

Pepouši, díky reklamu, doufám jen, že v tomto čase nebude už v rozporu se zákonem. Znovu se ukazuje, jaká je to škoda že neumíš svého duševního potenciálu využít k prospěchu obce, nebo alespoň k prospěchu svému. Zdravím a vyrážím k urně!
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: KDU-ČSL

Příspěvek od Zírající Josef »

:lol: Karle, do voleb se s.... furt a přitom neznáš ani Zákon o volbách do zastupitelstev obcí ? :roll: :clap: A ještě taková drobnost... :lol: Volby jsou až od 14.00, tak jestli někam vyrážíš, tak určitě ne k urně... Zastav se a přemýšlej taky někdy trochu... :lol: Tobě se fakt už všechno plete, viď... :crazy: No, že se vůbec divím... :idea: :evil:

A jak jsem využil svého potenciálu pro blaho obce (viz např. škola, která teď konečně funguje k obecné i obecní spokojenosti...), jsem ti např. demonstroval jen o kousek výše a o to, že bych svého potenciálu nevyužil pro můj osobní (předpokládám profesní...) prospěch a úspěch, se ty už vůbec neboj a nestarej... :twisted:

Teď už musím chvátat, ale tohle i to slíbené tady ještě rozebereme... :twisted: :lol:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: KDU-ČSL

Příspěvek od Zírající Josef »

:thumbup: Tak už jsem si přečetl výsledky na Volby.cz. ... :clap:
Tak tam zase budeš, Kadlouši, "mektat ty svý medy" ještě 4 roky. Jenže tentokrát z naprosto jasný opozice... Samotní PepoBejvlovci mají pohodlnou většinu = 6 mandátů, 2/3 hlasů... Takže když se k nim přidají rozumní pánové Brůha a Šedlbauer, kdopak bude "za klauna" :lol: ?
Takže minimálně 4 roky nikomu nedohodíš hotel, nevyplatíš si pár melounů na soukromou rolbu, asi si nedokážeš stáhnout na sebe žalobu atd. atd. atd. :twisted:
Říkal jsi, že budeš s výsledky spokojen - doufám, že jsi... :wave:
Odpovědět