NK J. Tomanová 2017

Moderátor: Honza

Odpovědět
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

NK J. Tomanová 2017

Příspěvek od Honza »

Předně musím říci odvaha, to se musí ocenit. Sám voják v poli to bude mít vždy těžší. Nicméně zde vidím ne zcela zanedbatelný myšlenkový průnik s tou zdravou částí peletonu. Je zajímavé porovnat, jaké cíle si klade jeden člověk oproti násobné převaze matadorů z SNK jedna. Myslím, že mohu s klidným svědomím konstatovat, že ti, kteří chtějí změnu k lepšímu mají z čeho vybírat, což je základní předpoklad k tomu, aby taková změna vůbec mohla nastat. Zároveň si dovolím připomenout, že hlasování není až tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát a proto využijme své hlasy co nejlépe. Nápovědu naleznete zde... http://www.mestyscachrov.cz/forum/viewt ... p=586#p586
Přeji nám všem, aby od příštího týdne bylo půlnoční království minulostí.
vol prog J Tomanova_000001.jpg
Honza Bejvl
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: NK J. Tomanová 2017

Příspěvek od Kynčl »

Přeposílám poděkování Jarky Tomanové voličům, za sebe říkám škoda, že nebyla zvolena.
Screen Shot 2017-05-28 at 15.59.27.png
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: NK J. Tomanová 2017

Příspěvek od Karel »

Také mně je to líto, ale je to vcelku logické vyústění stavu (čtyři plné kandidátky), kde jedinec byl zcela bez šance. Těžko říct zda to nebyl záměr s přispěním poradců. Teď by mělo následovat alespoň symbolické věnování získaných hlasů, pro snažší orientaci jejích voličů.
Nikdo nemůže být zcela nezávislý!
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: NK J. Tomanová 2017

Příspěvek od Zírající Josef »

:lol: Heeezkej pokus... :twisted: Karle, opět máš můj obdiv...
Je to marný, Ty jsi tady velkej válečník a navíc se mi líbí, že to nikdy nevzdáváš. Taky proč, že...? Tvůj čas vždycky znovu a znovu přijde... :lol:
A pro Jarku... Prej tohleto uskupení KDÚ (Karel to píše s "ú"...) = Karlovi dejte Úřad... (ani se neptejte, co mne napadá na ČSL = to by bylo na trestní oznámení... :P ) by nějaký hlasy určitě dodatečně vzalo. Opět totiž všude slyším, že kdyby se byl jen jeden mandát "zatoulal" od Zahrádkovců nebo dokonce Bejvlovců, byli by v zastupitelstvu opět opozicí a Karel by byl MINIMÁLNĚ místostarosta... Ale co není teď, může být za -náct měsíců, že... :D , což je taky ta moje, Karlem vyžádaná..., prognóza. :ugeek:
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: NK J. Tomanová 2017

Příspěvek od Karel »

To je dobrá zpráva nebudou opět jen opozicí!. A už mě konečně ten čárkový překlep promiň, já Tě taky nevyčítám přemnožení smajlíků.
A pro Jarušku:
bylo by pěkné, kdyby překonala přirozený stud a přihlásila se sama do diskuse. Vždyť Honzík nemá nikde podmínku, že by sem měli přístup pouze pitomci!
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: NK J. Tomanová 2017

Příspěvek od Zírající Josef »

:lol: Ale... :lol: , Karle, takovej zkušenej borec..., nehraj ZASE (už to bylo víckrát...) naivku...
To je zase naprosto jasná matematika = jestliže ta mnou jmenovaná dvě uskupení mají dohromady 5 mandátů z 9, alespoň jedno z nich musí alespoň chvíli "taky vládnout"... To si spočítá i malé dítě (I to z místní ZŠ ? Nevím, matematiku tehdy p. Jansa neučil, zato třeba jeho vyučování češtiny mne - bývalého učitele 1. stupně... - TEHDY "naplňovalo děsem"... :twisted:).
A ještě - tady, na Čachrovsko-Javorsku, není kolem politiky smajlíků nikdy dost, protože jen "suché a strohé" psaní nikdy nemůže vystihnout všechnu tu "legraci" tady... :roll:
Odpovědět