SNK jedna 2017

Moderátor: Honza

Odpovědět
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

SNK jedna 2017

Příspěvek od Honza »

Přiznávám, že tohle je pro mne zklamání. Alespoň od některých lidí této kandidátky jsem očekával víc.Vlastně podstatně víc.

Nechci být šťoura, ale už to, že lídři tohoto uskupení pojali svou službu obci natolik vážně, že pro svůj název použili plagin již existujícího uskupení, jehož ani jeden nejsou členem o čemsi vypovídá.
vol prog SNK 1_000001.jpg
Tak se na to pojďme podívat...
Prvnímu odstavci poněkud nerozumím. Vzhledem k tomu, že zde vidím tři jména, s jejichž činností v zastupitelstvu máme poměrně čerstvou a nijak oslnivou zkušennost, nám asi básník chce říci, že co nebyli schopni zvládnout za tři roky, tak teď už určitě zvládnou za rok. Nooo... Vybrat jednu firmu, která udělá chodníky a jednu, co opraví silnici, to bude fuška. Nevím nevím, jestli jste si toho nenaložili na svá bedra moc. :) A pak už jen samá pozitiva a sociální jistoty... Jinak řečeno - vše zůstane při starém.

Můžeme být naprosto v klidu. S tímto přístupem zadlužování obce opravdu nehrozí. Hlavně aby zas nedošlo na sypání do vlastních kapes, neb někteří v tom současném mají trošku prsty. Tak mne napadá..., co takhle "SNK ÚDRŽBÁŘI"??
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: SNK jedna 2017

Příspěvek od Honza »

Z cyklu "Řekni to obrazem"...
miroslav_kemel_11.jpg.png
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: SNK jedna 2017

Příspěvek od Honza »

Opravte mne někdo, pokud se pletu, ale viděli jste nějaký ideový plán (program) tohoto uskupení pro nadcházející volební období? Že by další vyznavači tajností? Jedna parta by ráda tajně hlasovala a druhá (pro jistotu) utají své plány komplet? :clap:
Jestli si dobře pamatuji, tak tahle "družina" proklamovala (skrze svého předáka) jako prapříčinu svého zrodu potřebu vytvořit pevnou hráz odboje proti V. Zahrádkovi. A kdyby si to dala i do programu, vypadalo by to lépe než ta povídačka kvality nevalné, která byla podobnou zástěrkou, jako Karlova schovka za KDU-ČSL. Na druhou stranu to není nic, co bychom neznali. JK také nastupovala svoji politickou dráhu lidovým heslem o vytvoření pevné hráze proti Karlovi a její předvolební plátky byly pouhou snůškou pitomin. Jak to nakonec dopadlo všichni víme. A nyní, když p. Zahrádka nekandiduje, vytratila se zřejmě jediná veřejně prezentovatelná idea a zbyly pouze ty těžko obhajitelné (jako např. podraž bližního svého). No a z těch minulých... Dává snad někomu smyl heslo o nezadlužování městyse, když tato obec (co já pamatuji) zadlužena nebyla? A to už ani nemluvím o tom, že za celou dobu ani jeden ze zastupitelů za toto uskupení nepřednesl jedinou použitelnou investici. :) A tak bychom mohli procházet celý program i aktivitu na samotných zasedáních ZM. Vybavuje se mi zde jedno rčení... Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Kdo nic nezkazí bývá pochválen. A kdo bývá pochválen, bývá povýšen... :roll: Zdá se, že ono predikované zbavení se "rozumu" bylo poměrně trefné. Nyní si jen musíme počkat na to, u kolika jedinců...
Honza Bejvl
Odpovědět