SNK Šumaváci 2017

Moderátor: Honza

Odpovědět
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

SNK Šumaváci 2017

Příspěvek od Honza »

Jsme názorným příkladem toho, že i malá skupina lidí může pohnout věcmi zdánlivě nehnutelnými. Ne vše se nám podařilo, ale přesto jsme rádi, že naše práce změnila pohledy mnoha lidí na zdejší fungování samosprávy. Díky tomu máme možnost současný marasmus opustit o rok dříve, než by tomu bylo za normálních okolností navzdory těm, kteří tuto možnost nechtěli za žádnou cenu připustit a usilovali o udržení onoho tragického stavu co nejdéle.
Program_2017_word_000001.jpg
Máme tedy vzácnou příležitost vyzkoušet si, zda se může mít obec lépe. S velkou pravděpodobností se tato nebude hned tak opakovat zejména proto, že zvolení zastupitelé mají na realizaci svých plánů pouze rok a voliči tak budou moci v poměrně krátké době znovu rozhodnout, zda jejich současná volba byla správná. Vezměme tuto možnost vážně a opusťme ony staré a vyjeté koleje, které se stále snaží vtáhnout nás zpět.
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: SNK Šumaváci 2017

Příspěvek od Zírající Josef »

Předem se omlouvám, vím, že Vám do toho nemám co mluvit, ale nerad bych si zase vyčítal, že jsem zdánlivě souhlasným mlčením něco zavinil... Konečně, volil jsem Vás !

Druhá (klidně řekněme i ... :!: ) strana pilně pracuje "pro volby". Např. vystoupení p. Kocurové na schůzích snad nemohou být ani nic jiného, jinak... :roll: :crazy: + stále tam jsou přece její 3 "spolustraníci" (nebo jsem něco špatně pochopil ?). Karel má stále plno svých stálých voličů + "spoluhráčů"= už teď mu/jim chyběl jen ten jeden (velmi čestně sháněný... :twisted: ) hlas...
Pokusím se to říci co nejdecentněji, abych nějak neurazil...- slyším to kolem sebe neustále (volil jsem Vás za Vaše zásluhy o změnu a doplnil PepoBejvlovci...) a tak nějak mi bylo "znalými občany" zdůvodňováno i to, proč spolu nejste v koalici... :evil: ), JEN PROSÍM (a to já moc nedělám... :evil: ), ALE MOC... - ZAMYSLETE SE, jestliže nezapracujete "na taktice", výsledek voleb 2018 nás bude všechny mrzet = pravděpodobně se vrátí původní "situace"... :evil:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: SNK Šumaváci 2017

Příspěvek od Zírající Josef »

Honza píše na Šumavácích (kam já nemám vstup), že "stále je zde pokrytecké prostředí..." - naprosto souhlasím (a obávám se, že teprve teď můžeme něco uvidět...), ale rád bych podotknul, že, přestože je Čachrovsko opravdu mimořádně zábavné a někdy až neuvěřitelné... :thumbup: :clap: , je to :evil: PŘECE NAPROSTEJ NORMÁL A STANDART :evil: = v takovém prostředí žiju a pracuju prakticky celý svůj život a to je mi 55... :twisted:
Už od celkem raného dětství jsem věděl, co nemám říkat nahlas a naučil jsem se bejt "přiměřeně pružnej", takže jsem, jako "mírně podezřelej" živel v džísce a s dlouhými vlasy, ale slušně se učící (rebel "v mezích zákona"... :problem: ), vystudoval gympl a první VŠ a když jsem se vrátil z vojny a jen co se začali Komančéros fakt dost zlepšovat (glasnosť apod.) - já ta léta 1986 - 1992 (nebojte se, znám dějiny a umím počítat, ale ty 3 roky byl určitej "doběh"...) na Sokolovsku považuji za nejlepší ve svém životě..., vypuklo naplno tohle "sametový šméčko", kradlo se, jen to fičelo, stát se rozdělil a i jinak ničil, plundroval apod. ... Tehdy jsem začal znovu rebelovat... A za dalších 10 let jsme se už úplně zbláznili z podlézání tehdy stále se zhoršující (pseudodemokracie a pseudosvoboda, korektnost až do bezvědomí apod.) EU... :roll: Takže dnes jsem rebel skoro před důchodem (kterej mi posunuli skoro o 5 let, protože nechali rozkrást fondy...), ale stále mi stojí za to jít po různejch šmejdech, i když vím, že zase "vstanou noví"...
Odpovědět