Křišťálově čistí... zloději a jejich nohsledi

Moderátor: Honza

Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Křišťálově čistí... zloději a jejich nohsledi

Příspěvek od Zírající Josef »

Já prostě jen tenhle svět stále víc nechápu...
Ale když ho nechápali ani takoví géniové, jako byl Shakespeare (nebo ten, kdo svá díla pod jeho jménem vydával...) před 400 lety, asi jsem v dobré společnosti... Nechci zde stále otravovat se Sonetem č. 66, ale..., "poněkud na přeskáčku"... Jak pokřiví se každá čistá věc... Jak zlo se dobru chechtá do očí... Jak pýchou dme se pouhý parazit... Jak blbost na schopné si bere bič... Jak hloupost zpupně chytrým poroučí... Jak umění je stále služkou mocných... Jak prostá pravda je všem prostě pro smích...
A já dodávám spíš na vysvětlenou - jak se mnohé dělá snad rovnou tak "aby to nešlo", jak se necháváme mediálně apod. masírovat a pak všemožně okrádat a zneužívat, jak jsme ztratili veškerou schopnost přežití druhu a za drobný okamžitý zisk pracujeme na zničení budoucnosti našich potomků pod ideovým vedením totální pakáže a idiotů (často bezdětných...)... Copak to ti všichni, co nejsou úplně blbí nebo v žoldu Světapánů, nevidí ?

No, holt je třeba prostě nenechat se otrávit a vydržet (na to a mnohé další slabosti oni hrajou - nic jim není dost špatné*...) = nepřestávat bojovat, kde to jen jde (každej můžeme přidat alespoň malej kamínek do pyramidy na svým pracovišti, ve svém bydlišti apod.) - teď se upínám ke květnovým volbám do EU, které by mohly hodně pomoci zvrátit tuhle hrůzu a tady https://www.e15.cz/volby/do-roku-2027-p ... de-1353199 je pak další cesta "vpřed" (= :twisted: ZPĚT k selskému rozumu, normálu atd., atd., atd.) až za hranici mého "možného" (pokud se ho vůbec dožiju a tahle úplně pitomá a do budoucna nemyslící společnost mi ještě bude schopná alespoň nějaký vůbec vyplácet - stejně už se starám dost sám...) důchodu = prostě chci zrádný šmejdy, jako je Top 09 apod., vidět už jen mimo Parlament a další sluncoidy, neomarxisty, vítače apod. zcela na kolenou... K tomu nám dopomáhej už taky* COKOLIV !!!
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Křišťálově čistí... zloději a jejich nohsledi

Příspěvek od Zírající Josef »

A Honzo, s těmi stále novými slouhy zla máš naprostou pravdu - vždycky vstanou noví...ŠMEJDI... :evil:

Jen jsme v EU "trochu naklonili rovinu" :twisted: Junckerovi, Merkelce apod., už mají "mladýho boha" Emmánka a tím pádem "žluté vesty" práci...
U nás jako exemplární příklad může sloužit moje kdysi (především za Zemana a díky spíše nejstarší historii...) oblíbená ČSSD - jen co zmizel v propadlišti dějin Sobotka, co dovolil rejdy Diensbiera a "jeho smečky fen" a začínalo se "blýskat na lepší časy", už je tady Hamáček a roztahuje se zase Poche, Petříček, Maláčová apod.
A v Čachrově...? - to už je opravdu věc nových zastupitelů - MY (ti, které jmenuješ - já se tedy účastnil jen druhé poloviny a stejně mi to úplně stačilo... :roll: ) pro to udělali dost (často víc, než dnes tam sedící... :twisted: a přitom jsme :crazy: dvojité :crazy: vítězství paní K. ve volbách a hlavně toho, kdo s ní manipuloval, nijak nezavinili...) a teď už je jen na nich, jestli časem znovu prohospodaří značnou důvěru voličů a zase prohrají (snad alespoň se stále čilým "veteránem" :lol: už ne...) - startovní podmínky měli (a alespoň částečně i od nás dostali...) dost dobré...

Jak by řekl Werich - nekonečnej boj s lidskou blbostí, malostí a hůř... :roll:
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Křišťálově čistí... zloději a jejich nohsledi

Příspěvek od Honza »

Zírající Josef píše:Já prostě jen tenhle svět stále víc nechápu...
Ale když ho nechápali ani takoví géniové, jako byl Shakespeare (nebo ten, kdo svá díla pod jeho jménem vydával...) před 400 lety, asi jsem v dobré společnosti... Nechci zde stále otravovat se Sonetem č. 66, ale..., "poněkud na přeskáčku"... Jak pokřiví se každá čistá věc... Jak zlo se dobru chechtá do očí... Jak pýchou dme se pouhý parazit... Jak blbost na schopné si bere bič... Jak hloupost zpupně chytrým poroučí... Jak umění je stále služkou mocných... Jak prostá pravda je všem prostě pro smích...
A já dodávám spíš na vysvětlenou - jak se mnohé dělá snad rovnou tak "aby to nešlo", jak se necháváme mediálně apod. masírovat a pak všemožně okrádat a zneužívat, jak jsme ztratili veškerou schopnost přežití druhu a za drobný okamžitý zisk pracujeme na zničení budoucnosti našich potomků pod ideovým vedením totální pakáže a idiotů (často bezdětných...)... Copak to ti všichni, co nejsou úplně blbí nebo v žoldu Světapánů, nevidí ?

No, holt je třeba prostě nenechat se otrávit a vydržet (na to a mnohé další slabosti oni hrajou - nic jim není dost špatné*...) = nepřestávat bojovat, kde to jen jde (každej můžeme přidat alespoň malej kamínek do pyramidy na svým pracovišti, ve svém bydlišti apod.) - teď se upínám ke květnovým volbám do EU, které by mohly hodně pomoci zvrátit tuhle hrůzu a tady https://www.e15.cz/volby/do-roku-2027-p ... de-1353199 je pak další cesta "vpřed" (= :twisted: ZPĚT k selskému rozumu, normálu atd., atd., atd.) až za hranici mého "možného" (pokud se ho vůbec dožiju a tahle úplně pitomá a do budoucna nemyslící společnost mi ještě bude schopná alespoň nějaký vůbec vyplácet - stejně už se starám dost sám...) důchodu = prostě chci zrádný šmejdy, jako je Top 09 apod., vidět už jen mimo Parlament a další sluncoidy, neomarxisty, vítače apod. zcela na kolenou... K tomu nám dopomáhej už taky* COKOLIV !!!
Když už nám toto téma trochu narostlo do kontinentálního rozměru, tak si dovolím zajímavý odkaz.

http://eurodenik.cz/blog/euro-je-u-konc ... 3ySFJy5dDI
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Křišťálově čistí... zloději a jejich nohsledi

Příspěvek od Zírající Josef »

https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/chropy ... zpravy_ras pořád si myslím, že ten "místní případ" proběhl pro ... moc lehce. A teď se tváří, že se vlastně nic nestalo a jak jsem zaslechl, už zase moralizují, "mistrují" apod. Velebnosti...
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Křišťálově čistí... zloději a jejich nohsledi

Příspěvek od Honza »

Máš pravdu Pepo, ale to už je odpovědnost současného zastupitelstva. Zlodějina byla prokázána a to, že se zde "péče řádného hospodáře" vykládá způsobem, kterému poctivý člověk nerozumí, víme již dávno. Jak jinak si vysvětlit závěr hlasování z něhož jasně plyne, že rozkrádání obecního majetku se vyplatí. Neb i když se na to přijde, nezanedbatelná část z toho stejně zloději zůstane. No a nebýt nás, zůstalo by jim to celé. Tak proč by zas nemoralizovali že?
Honza Bejvl
Odpovědět