Volby 2021

...aneb nědy se nás mohou více či méně dotýkat i události odehrávající se "za cedulí Čachrov".

Moderátor: Honza

Odpovědět
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Volby 2021

Příspěvek od Honza »

Nevím, jak to máte vy, ale já mám dlouhodobě dilema koho volit a zda vůbec. :? Za to na druhém konci pole, tedy toho nevolitelného, bývá kandidátů přehršel. :roll:
Dnes tedy od jednoho z nich malé okénko do budoucnosti aneb Piráti bez obalu...:thumbdown:
Piráti - daně.jpg
Piráti - daně.jpg (34.82 KiB) Zobrazeno 4913 x
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Volby 2021

Příspěvek od Zírající Josef »

Já mám tu druhou část vyřešenou = dokud je alespoň trochu na výběr (což opět nemusí dlouho trvat...) OBČAN (platící daně) BY VOLIT MĚL...
Ale koho, s tím mám taky značnej problém... Strana pro mne asi neexistuje. Tak to už celkem dlouho řeším tak, že volím protestně a tak, aby můj hlas nebyl úplně zahozen. Nejvíc mi vadí Topkani, Smažky (jejich "pátá kolona" u "socanů", představovaná sorosovskejma Petříčkama, Maláčovejma atd., se snad vyřídí sama...) apod., tak prostě volím proti nim.

P.S.: Ne, že by mi to bylo moc platný, další premiér bude (předpokládám...) "dredáč" nebo "politolog a rektor" (kvůli kterému se nám VŠ lidé smějou, že když tohle byl rektor, jak na tom asi musej bejt teprve studenti...) a kdo možná (ale do 2023 se snad zase lidé naštvou a budou volit proti Bloku...) bude prezidentem (hlásí se opravdu děsivý kreatůry... :roll:), ani nechci pomýšlet (ještě budem na Babibureše i Zemču možná vzpomínat...).
Odpovědět