Nový povrch silnice pod Čachrovem

...aneb nědy se nás mohou více či méně dotýkat i události odehrávající se "za cedulí Čachrov".

Moderátor: Honza

Odpovědět
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Nový povrch silnice pod Čachrovem

Příspěvek od Zírající Josef »

Využiju dodatku aneb někdy se nás mohou více či méně dotýkat i události odehrávající se "za cedulí Čachrov" a zeptám se snad lépe informovaných:
Netušíte někdo, proč (mimo obvyklé potřeby utratit před koncem roku apod. peníze... :roll: ) se předělává zrovna podle mého docela slušná (znám daleko horší až šílená místa na silnicích Klatovska...) silnice v serpentinách pod Čachrovem (jezdím tudy pravidelně do práce, ale jsem celkem otrlý a třeba jsem něco podstatného vůbec nezaregistroval...) a zrovna teď, když by se asi mělo o investicích trochu víc uvažovat ?
Už mne překvapilo, když se "na mé trase" nedávno předělávala podobně dobrá silnice od konce Lub k odbočce na Loretu a Klenovou...
S čímž poněkud souvisí další otázka pro více znalé - neví někdo, jak to teď bude alespoň s "východním obchvatem Klatov" ? Na mapách už je dávno naznačen a měl být hotov snad 2023... Teď se zase "roztáhly" Neznašovy a já už se prakticky od Běšin až po severovýchod Klatov skoro nepřetržitě ploužím "aglomeracemi"...
Odpovědět