Karty jsou rozdány 2014, 2017, 2018

Moderátor: Honza

Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Karty jsou rozdány 2014, 2017

Příspěvek od Kynčl »

Taky se domnívám , že se na Čachrově uberou věci lepším směrem. Na nové zastupitelstvo rozhodně dám návrh na termín řadných zastupitelstev z čtvrtka na pátek a hned uvidíme kolik je těch příčetných.

Ať se Čachrovsku daří.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Karty jsou rozdány 2014, 2017

Příspěvek od Zírající Josef »

Já osobně bych proti pátku nic neměl (pracuji na směny...*), ale z mnoha důvodů (pátek je taková velmi důležitá součást víkendu* = mnoho lidí někam jde "zapomenout na radostný pracovní týden", odjíždí odtud apod. a naopak někomu nepohodlní chalupáři apod. zase přijíždějí :twisted: , tak jim účast na schůzích přece nebudou usnadňovat, ne... :idea: :mrgreen: atd. atd. atd.), prostě, alespoň podle mého, pátek neprojde... :D
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Karty jsou rozdány 2014, 2017, 2018

Příspěvek od Honza »

Josef již napsal vše podstatné na jednotlivá vlákna a o to tedy může být mé hodnocení „rozdaných karet“ kratší. Musím říci, že oznámení výsledků voleb pro mne bylo nejlepší zprávou dnešního dne. :thumbup: Můj nejoptimističtější odhad byl 5, 3, 1 a s 6, 2, 1 jsem tedy nad míru spokojen. Kromě toho se potvrdilo, že zdejší voliči nalezli zálibu ve výběru jednotlivých kandidátů, což se také výrazně podepsalo na složení zastupitelstva. Karel je opět skokanem voleb s čímž se tak nějak počítalo, ale u SNK I. to přeházelo pořadí velmi zajímavě a nutno konstatovat, že asi nejlépe jak mohlo. Poděkování samozřejmě patří všem, kteří přišli k volbám a vám páni noví i pokračující zastupitelé gratulace. :clap: Hlavně neusnout na vavřínech. Myslím, že tento výsledek voleb je spojen s očekáváním, které byste neměli zklamat. Po dlouhé době k tomu máte výborné startovní podmínky. :wave:
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Karty jsou rozdány 2014, 2017, 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Poslední malé upřesnění ode mne (myslím/doufám, že mne už na těchto stránkách po skoro dvou letech a skoro 2 stovkách příspěvků nebude potřeba...) = Karel to opět narafičil tak, aby se "ZDÁL BÝT" skokanem voleb - doopravdy byl samozřejmě od začátku "lídr" tohoto jeho uskupení a jen zase "trochu švindloval", jak má ve zvyku... Jinak, tento :lol: "obveselovač schůzí místního významu" :roll: dostal pouhý zlom(eč)ek hlasů, co opravdoví "komunální" politici... :twisted:
To je podobné jako s tím "zastřešením" od KDU - ČSL (kdyby tak věděli... :roll: ), i když s nimi nikdo z jeho kandidátky nemá nic společného = jde mu jenom o to, aby jako ostatní DEMOKRATI nemusel shánět hlasy (bojí se, že by je sehnat nemusel..., když má už jen tu svoji "sektu 7 x 7"...)...

A pro PepoBejvlovce (promiňte to přejmenování, nic ve zlém, především páni inženýři Valeši a Stando - chovám k Vám velký obdiv, ale zjednodušuji si i čtenářům Váš název na "leadra" :) ) - moc Vám to přeji a hlavně doufám, že o dalších volbách Vás budou lidé volit ještě s větším nadšením!
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Karty jsou rozdány 2014, 2017, 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

:lol: :twisted: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... viLlgq7Hkc nejsme (lépe řečeno nebyli jsme...) sami, i jiné obce mají velmi svérázné starostky (tahle také nesouhlasí se záznamem a také nevěděla, jaké je její opravdové postavení vůči ostatním zastupitelům, ale ta naše ex- snad alespoň lépe zpívala...) a zajímavá zasedání... V porovnání s tímto "případem" jsme ještě skvělí :thumbup: :clap: !

Občané si asi opravdu zaslouží "vlády" jaké mají (když jí tihle "pos?anci" nedokázali hned na začátku umravnit...)... Lidé bděte !!! Život je holt tragikomedie...
Odpovědět