Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Moderátor: Honza

Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Příspěvek od Honza »

Tohle by se mělo spíše objevit na stránkách městyse ale my víme, že tam teď mají hrozně práce s přepisováním cen pozemků... 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=KVittZNl0H8
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Příspěvek od Zírající Josef »

Kdybyste si chtěli ujasnit, kam vlastně jdou Vaše daně a jak jsou doopravdy vysoké...
:twisted: Samozřejmě jsou také lidé (a je jich, bohužel, moc... :!: ), kteří jsou naopak na systému přisáti, daně prakticky neplatí, společnost okrádají atd. atd. atd. :wave: Ale tohle je pro prosté (možná tady lze použít až i ve významu hloupé... :roll: ) daňové poplatníky.
Rozhodně uvidíte, jak (až neuvěřitelně... :roll: :crazy: ) velké je Vaše daňové zatížení (a já opět nemohu jinak, než říci, že zcela zbytečně, protože jsem si jistý, že ze značné části např. mých obrovských daní opět zcela zbytečně velmi pohodlně žijí nepřizpůsobiví, neplatiči daní, nadbyteční papaláši atd. atd. atd.).
Zjistíte tady také například, kolik dáváte přímo (ale, když se zamyslíte, i nepřímo...) obci, ale i jinam... Takže jasně pochopíte, kdo všechno je vlastně Váš zaměstnanec (od prezidenta až třeba po obecní zastupitele, byť se na jejich odměny samozřejmě jen skládáte...), což se kdysi tak moc nelíbilo např. Karlovi... :wave:

https://www.penize.cz/kalkulacky/kam-jd ... -jdou-dane

P.S. Jo, Karle, tak kdy to už konečně s p. Kocurovou vrátíte ? Neboj, nemyslím všechno, o čem by se dalo mluvit/zapochybovat :twisted: třeba za Tvůj "bohatý a dobrodružný" život... Zatím jen ty poslední neoprávněné odměny... Jít do dalších obecních voleb s tím, že obci dlužím pěknejch pár desítek tisíc, to chce asi silnej žaludek :angel: , co...? Ale jak už bylo zde zmíněno :lol: , ty ho máš trénovanej už od Komančů, viď... :clap:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Příspěvek od Zírající Josef »

Tak jsem si dneska, zpočátku "na půl ucha", vyslechl v rádiu první čísla (miluju statistiky...) k blížícím se komunálním volbám a některé věci mne zaujaly:
= kandidátů bude asi o 17 tisíc méně než minule, ale není to zase taková rána, protože jich je stále skoro 220 000
= asi třetina jsou ženy
= na více místech se volby vůbec neuskuteční, protože žádné kandidátky nejsou
= na překvapivě mnoha místech budou volby poněkud formální, protože existuje jen jedna kandidátka a bude to tedy jen o preferenčních hlasech
= při k-volbách to není tak úplně o stranách, takže 4/5 kandidátů jsou bezpartijní, ale pokud jde o strany, nejvíce kandidátů je od "flanďáků" (zdravím Karla = TAK KDY UŽ TO VRÁTÍTE ? - to by bylo přece blbý, kdybys jako třeba starosta a současně charakter musel vymáhat vyčarovaný prachy sám na sobě, ne :wave: ) a "Komančů"

Někde se to musí objevit i v psané formě (a také všechny kandidátky...), tak to sem potom, až budu mít čas to hledat, dám...
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Příspěvek od Zírající Josef »

Tak se omlouvám...
Myslel jsem si, jak nejsem aktuální, ale když mi to nedalo a jen jsem se mrknul, zjistil jsem, že je to už dávno celkem všude a jmenovité kandidátky už máte i v bulváru (na stránkách Blesku, Novy apod.).

Jen mi není jasné, jak to, že :angel: "Karlovci" :twisted: se zase jmenují stejně jako :angel: strana :twisted: a přitom jsou všichni bezpartijní (toho jsem si, bohužel, všiml až teď...)... Není to zase nějaká "chytristika nebo dokonce šméčko" (víte, že Karla a spol. je lepší občas včas překontrolovat, protože pak dělají "drobné" chyby ve svůj prospěch - viz např. odměny...) ? Já doteď žil v dojmu, že by alespoň někdo měl být v té straně, když se tak jmenují... A Karel mi stále přijde jako ideální reprezentant Kalouskovy Demokratické Unie...
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Příspěvek od Honza »

No jo no... Stará, dobrá taktika schovávání se za cizí kabát jen tak neomrzí. Hlavně že to stádo baští... :clap:

A protože vím, jak Karel zbožňuje historii (obzvlášť tu správně upravenou...), připomenu zde jeden z jeho příspěvků...

"Pokouším se o další pokus reagovat - snad už Jenda neomezil přístup.
Tak tedy karty rozdány, obavy z hýbání škatulat se nenaplnily. Msobně mohu dodat, že pan Siksta odstoupení nabízel (jde o slušného člověka, který respektuje na jaké kandidátce je zapsán a co se vůči lídrovi sluší) ale proč by nemohla být, alespoň v tomto případě, respektována vůle voličů. Zajímavější je situace u mnohých jiných zúčastněných stran. Proč byl pouze jeden kandidát na starostu? Ona splácáním volebního programu snaha o převzetí odpovědnosti končí? Pouhá epizoda s téměř estébáckým nátlakem záznamovou kamerou nebo legislativní upoutávka na "strany nebo sdružení" (stačilo přečtení zápisu o výsledku voleb) je velice slabým odvarem snahy o "vymetání audiášova chléva". Obávám se, aby fungování opozice v příštích měsících a letech nebylo spíše k smíchu než k prospěchu obci."


Nyní, s odstupem času, si lze snadno udělat obrázek o tom, proč snahy o likvidaci videozáznamů zasedání ZM byly tak urputné, :twisted: jak se škatulata hýbala - odstupovala a zase se vracela, :clap: co se našlo v "audiášově chlévě" :shock: (i když Karel asi zamýšlel Augiášův..., byť audio kolem toho bylo veliké :lol: ), kdo se ocitl na pódiu směšných a kdo se stal obci prospěšným. :wave:

A to celé nyní dává odpověď na otázku, proč jest vyvíjena podobně urputná snaha o překroucené zápisy faktů do kroniky, proč se tito pokřivenci snaží dostat k miliónům na obecním účtu a proč chtějí zastavit soudní řízení o vrácení ukradených peněz. :idea:
Honza Bejvl
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Příspěvek od Karel »

Konečně příspěvek, na který se sluší reagovat a který nepozbývá aktuálnosti! Opravdu mě moc, milí chlapci, mrzí, že do toho nejdete a že se spokojíte jen s tím, o nic reálného se neopírajícím, vyřváváním. Mrzí mě i fakt, že jste dokázali otrávit i svého lídra s nímž, jak jsem nepřestal doufat, k nějaké rozumné dohodě dojít mohlo. Do těch zbývajících zoufalců moc nadějí nevkládám, doufám, že zatím.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Příspěvek od Honza »

...prý o nic reálného... :lol:
Tak že neoprávněné výplaty odměn nejsou realita?? :) Vzdání se postu starostky a vzápětí nastoupení do funkce zastupitele pověřeného vedením obce není realita?? :D Vzdání se mandátu zastupitele v podání p. Siksty z důvodů tak vážných, že ho tam máme zas, opět není realita?? :P A lhaní do obecní kroniky?? :twisted: A žádost o obecní milióny do vlastní kapsy?? :clap: :clap: A hysterie kolem videozáznamů...?? :mrgreen: A zneužívání občasníku...?? 8-) A akce "obecní busík..?? :shifty: A prodej lyžařského vleku..?? ;)

Na čem to frčíte? Takhle napudrovaný čenich jsem snad ještě neviděl... :lol:

Myslím, že není třeba vysvětlovat, kdo je zdrojem otravy. Jo takhle... Vy jste se chtěl dohodnout s p. Zahrádkou, aby Vás nedával do správního řízení, až si zas neuvidíte do huby. Tak to velmi pochybuji, Karle. On se totiž koupit nedá. Zde budete muset hledat příčinu jinde. Snad bych Vám ale mohl napovědět skrze známé rčení: “Kde jest blbec, tam je nebezpečno“. A že se tu urodilo, viďte?? :thumbup:
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Příspěvek od Zírající Josef »

Hezký, Karle... Jen jsi zase zapomněl napsat KDY TO UŽ KONEČNĚ VRÁTÍTE !?= kdybys nevěděl co, tak ZATÍM alespoň ty !!! OPĚT CITUJI !!! (podle tebe asi nereálné...) nezákonné odměny získané zakázaným postupem, který měl všechny znaky trestného činu atd. :wave:

My (mohu to použít, protože jsem už o tom s pár místními lidmi mluvil...) zase oceňujeme, že už do toho nejdou alespoň někteří tví pomocníčci a spoluhráči vděční za staré přihrávky (i když jsem se zase hned dozvěděl, že další staré přihrávky tam zase jsou a jaké prý...). :clap:

Teď za sebe... Karle, já do toho půjdu, až na to budu mít čas ( :twisted: zatím alespoń pro obec spolu s dalšími hlídáme tebe a spol. a to samo o sobě je dost záslužné a obci to dost ulevuje... :wave: :lol: ) a to v mém případě bude pravděpodobně až v důchodu, kterej ale nedostanu za 5+ let (v šedesáti), ale až přibližně za 10, PROTOŽE SE TADY (v celé republice i místně...) DLOUHODOBĚ PODVÁDÍ, KRADE, TUNELUJE, NEPLATÍ SE DANĚ apod.
A já mám zatím právo být "jen" volič a "svou" kandidátku plnou kvalitních osobností (ne nějakej z prstu vycucanej seznam lidí, co to dělat nechtějí, jak se tady už stalo a ukázalo v roce 2015...) mám - kdybys nevěděl, tak v jejich čele jsou Ti, kteří tě na minulé schůzi tak utírali, zesměšnili apod. :lol:

P.S. (pro Karla :angel: ) Když už jsi minule chtěl pro své soukromé podnikání peníze z našich daní na rolbu = chtěl jsi z nás udělat asi "podílníky"... :twisted: Nezveřejníš tady tedy na oplátku nějaké podrobnosti k té stále lidi zajímající :crazy: koupi :roll: vleku? Např. Jak to vlastně doopravdy bylo s těma pozemkama pod vlekem? Za jak malý zlomek ceny (kdyby se jen prý to železo odvezlo do sběru, bude to prý po odečtení nákladů stále víc, jo...?) jsi to celkově dostal? Co všechno k tomu bylo? Za kolik jsi prodal starou rolbu (doufám že to nebylo za víc než cena kterou jsi ty zaplatil za všechno - což prý by nebylo tak nemožný...)?
(pro policistu, kterému jsem tyto stránky, při poslání toho megapitomého anonymu na mne do práce, ukazoval...) Samozřejmě nevím proč, ale myslím si, že by se mi zase něco velmi ošklivého mohlo hrozit...
Naposledy upravil(a) Zírající Josef dne úte 28. srp 2018 17:05:11, celkem upraveno 1 x.
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Příspěvek od Zírající Josef »

Zdravím, Honzíku - taky si kolikrát nedovedu vysvětlit, že a co všechno... Karel, ještě furt (po všech těch... :crazy: :roll: :lol: ), zkouší... Ale nemusí "frčet", může to být jen směs příznaků stáří, zoufalství (to víš, nebyl zvyklej, že... :thumbdown: a byl zvyklej že... :twisted: :angel: ), atd. atd. atd.
V mém oboru, když někdo takhle reaguje, musí k psychiatrovi a obvykle se mu dají, přidají nebo vymění mu prášky...

Karle, nevěděl jsem, že ti Honza taky zrovna píše. :lol: ALE... Že ti/vám :wave: to sečet, co? :clap: A to vzal většinou jen to dost čerstvý a dost známý. Jenže... :twisted: Možná sám ani netušíš, co všechno se ještě mezi lidem ví (dobře, je presumpce neviny - ale znáš to, když u někoho je to skoro pokaždý..., tak to svádí... :twisted:, ale stejně raději vypráví...). :twisted:

P.S. Pane policisto (využiju to, s dovolením, tady, i když to s tím urrrčitě nesouvisí...), tuším, že brzy se zase uvidíme (možná mne ovšem třeba někdo srazí autem, traktorem... :idea: - myslím, že třeba rolba to zatím nebude, protože jeden náš vysoce věrohodný zastupitel zrovna na schůzi dost legračně referoval, jak jsou drahé...) a teď už bychom se měli dozvědět víc - jestli to byl přímo... nebo ten bejvalej... nebo ty dvě..., ale tentokrát předpokládám, že do toho vstoupí "mladá krev" (jednoho z těch "mladejch" máte stejně "v pácu", ale zatím..., tak třeba na tohle...), když to minule někdo starej tak zvoral...:twisted:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Trocha užitečných informací nejen pro rok 2014

Příspěvek od Zírající Josef »

A ještě, Karle, to :thumbup: , co Honza krátce a rychle sepsal :clap: , si dej do volebních materiálů ještě před program, ať si voliči připomenou a dobře zapamatují, co pro obec znamenáš za přínos... :idea: Kdyžtak ti to rádi pomůžem rozšířit o méně známé (proláklé) akce... :twisted:
Odpovědět