Preapokalyptické volby...?

Moderátor: Honza

Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Preapokalyptické volby...?

Příspěvek od Zírající Josef »

Každý den jsem teď nucen sledovat :crazy: :roll: následky "velmi chytré" volby 2,3 milionu svých spoluobčanů (přitom oprávněných voličů je asi 8,5 melounu...), kteří nám zvolili tuto "Moravsko - ukrajinskou vládu" (a kteří nám velmi pravděpodobně brzy podobně zvolí i podobně "vypečeného" prezidenta...) a musím znovu a znovu vzpomínat na úžasný den, kdy mi bylo tou velkou ctí strávit "mezi čtyřma očima" několik hodin s úžasným p. Slavomilem Hubálkem https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/psyc ... domaci_lpo (mně to mezi čtyřma očima vysvětloval ještě jinak = 2/3 lidí jsou na tom s inteligencí špatně nebo jen "tak - tak" a inteligentní zbytek má zase velmi často jiné problémy..., v článku zapracovala už tehdy "korektnost" a autocenzura...)...

A jako by všeho toho neštěstí, které se na nás valí, nebylo dost, máme tady zase i volby komunální.
Zatím jsem si přečetl pouze volební program KDU aneb v čachrovských podmínkách rodinného sdružení (+ asi restaurace a tak...) "KARLOVI DEJTE ÚŘAD..." (použil oblíbenou fintu - dal se "skromně" na poslední místo...) a ihned jsem si vzpomněl na Švejka: „Poslušně hlásím, že ten pán je hotovej nezmar. Jako nějakej Bouška z Libně. Vosumnáctkrát za večer ho vyhodili vod Exnerů a dycky se jim tam vrátil. Takovej byl vytrvalej, že se moh stát ministrem. To už je tak v přirozenosti lidský, že se člověk mejlí až do svý smrti." - Karel to prostě do smrti nevzdá a vždy bude doufat, že se na jeho předešlá "šméčka" už pozapomnělo... :thumbup: :clap:

Nejvíc se mi líbilo to odsouzení celých minulých dvaceti let, když :twisted: přitom každý ví, že Karel si tady cca třetinu této doby dělal celkem co chtěl... ZATÍM asi až tak daleko zabíhat nechceme, takže čtenáře prosím, aby toto ZATÍM neotevírali...!!! :shh:, ALE člověk by se nejraději až po francouzsku ušklíbl https://www.youtube.com/watch?v=YzfNCEt-B24 (taky by to šlo pěkně česky https://www.youtube.com/watch?v=ArnkWDPGs88). Třeba si Karel ještě uvědomí a... (ZATÍM vřele doporučuji zavzpomínat na všechny ty kauzy třeba za pomoci viewforum.php?f=20&sid=0bd853eb323a8679e13550cd56173b36 - dočtete se o ledasčem - od svévolného = přes zcela jiné doporučení zástupců rodičů..., dosazení p. Jansy na místo ředitele místní školy, z čehož poté vznikly dlouholeté následné problémy viewtopic.php?f=12&t=93&sid=0bd853eb323 ... cd56173b36 , takových transakcí "vzorných hospodářů", jako byla ta s busíkem, přes neoprávněně vyplacené odměny, až k jasně dokázaným lžím...)

Co k tomu tedy doopravdy seriózně říci...? Tak ZATÍM asi aspoň tohle https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo

P.S.: A nevíte, prosím, někdo, jestli chce bejt Karel radši tajemnice nebo sekretářka ? :lol:
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Preapokalyptické volby...?

Příspěvek od Karel »

Zdravím Pepouši, ani sekretářka ani tajemnice. Karlova mise skončila před 20ti roky nákupem školního mikrobusu od té doby jen sleduje z povzdálí.
Udělal bys mĕ velkou radost kdybys elaborát prostudoval ce[attachment=0]20220814_110853.jpg[/attachment]lý včetně drobnějších písmenek. Jinak mám vážné obavy že jsi obsah pochopit. Karel se bude vždycky snažit podpořit sebenepatrnĕjší snahu o nápravu současného stavu. Nadějně vypadá RESTART, doufám, že neskončí jen u názvu.
Přílohy
20220814_110853.jpg
20220814_110853.jpg (148.66 KiB) Zobrazeno 15385 x
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Preapokalyptické volby...?

Příspěvek od Zírající Josef »

Ale Kadlouši, nebuď takovej "skromnej" :angel: a hlaš se i k nedávným "zásluhám"...:lol: Ty si fakt myslíš, že jsou lidi úplně pitomí :crazy: a zcela bez paměti :idea: - tvejch dalších 6 - 7 (?) "tučnejch" let (za pí. Kocurové...) skončilo ("vyšetřováním"...= pak se div, že už tě k ničemu nepouštěj a tvá funkce v zastupitelstvu je hlavně "obveselovací"...;)) teprve poměrně nedávno a např. historii busíku bych v tvým případě fakt zrovna moc nepřipomínal...:shh: :roll: :crazy: :oops: :twisted:
Ty dobře víš, že já proti SNK (všestranně zkušené "radní" jako jsou, podle abecedy..., Ing. Kolář, Valeš apod., považuji v této a pro tuhle "komunitu" za strašně důležité...) ani proti RESTARTU nic nemám (jen bych připomněl, že v tak malé komunitě, která se dost navzájem zná, by se nemělo volit podle nějakých "vznosných" programů = papír, obrazovka atd. snesou všechno, jak sám velmi dobře víš...:clap: :lol:, ale spíš na základě osobního pozorování apod. jednotlivých kandidátů, pak totiž člověku i ledacos dojde, když si je představí v praktické práci ve funkcích...)
:evil: Já jen nechci, aby se vrátily "tvé zlaté časy" (a ty dobře víš, co tím myslím...:shh: :twisted:), což by mohlo být za nastávajících těžkých časů (možná až skoro apokalypsy...?) pro obec/místní lidi opravdu moc zlé...:wave: :!:
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Preapokalyptické volby...?

Příspěvek od Karel »

Zdravím Pepouši nikdy jsem nezpochybňoval Tvé kvality týkající se výše IQ, celkového vzdělání a schopnosti výběru smajlíků. Mám však obavu zda se dokážeš orientovat v nabídce programů. Není jednoduché utopit miliony v kanálech nebo zajistit plebsu chléb a hry
Proto přikládám jednoduchý návod jak volit, zdraví K.
Přílohy
555941_1660208295 Klatovy Čachrov_220910_081250.jpg
555941_1660208295 Klatovy Čachrov_220910_081250.jpg (68.23 KiB) Zobrazeno 15220 x
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Preapokalyptické volby...?

Příspěvek od Zírající Josef »

:lol: Kadlouši, ty jeden (voni vás snad zase víc nezvolí...) místní a schůzovej obveselovači/mluvko, sice to s tebou nesouvisí (ty jejich "značku" jen zneužíváš...), ALE..., víra v Boha je sice pěkná věc, ALE řekněme si popravdě, že katolická církev většinu času nebyla o moc lepší než třeba Islamisti...

Když k tomu přidám i ty poslední restituce, Kalouskovo Dočasný Útočiště... NIKDY volit nebudu a v Čachrově to platí dvojnásob, neboť tady se k nim hlásíš ty - tím pádem tady taky dvojnásobně platí to starý moudro našich předků: VOLTE VOLY, VOLTE KRÁVY, JENOM NE TY KLERIKÁLY (flanďáky, černoprdelníky...)...!!!

A ještě přidám trochu historického moudra Obrázek
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Preapokalyptické volby...?

Příspěvek od Zírající Josef »

Tak Kadle...
V pátek (volební...) pracuju do 20.00 (a občas se to i dost protáhne...) a o víkendu zas od 8.00 (přičemž tam musím být daleko dřív...), takže normálně bych přespal na své druhé adrese, ale na svoji čest ti slibuju, že tmou a pravděpodobně slotou atd. sem schválně přijedu a budu volit pro pořádnou/aspoň trochu slušnou budoucnost Čachrova, tedy proti tobě. :thumbup: :wave:

Jinak pevně doufám, že se občané Čachrovska pořádně zamyslí i nad dalšími kandidáty (a je tady víc věcí, které nebyly zdůrazněny - vřele DOPORUČUJI, aby si každý své "vyvolence" představil OPRAVDU v akci a pak teprve usoudil, čeho jsou a nejsou schopni - určitá omezení tam totiž evidentně jsou :shh:, jen jsem je možná, jako speciální pedagog apod., viděl okamžitě a stále vidím víc, než ostatní...:!: :idea:) a teprve pak půjdou volit... :shock: :arrow: :silent:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Preapokalyptické volby...?

Příspěvek od Zírající Josef »

Tak vidíš, Kadle, "už je to uděláno, už je to hotovo..." :thumbup: :wave:
Lidi holt nejsou blbí a mají paměť...:idea:
Užij si ten pravděpodobně úplně poslední mandát (doufám, že po dalších 4 letech tvých dalších zábavných "brainstorming - estrád" na schůzích se na to šaškování po 75 už sám vykašleš a K :roll: NEČNĚ už to necháš povolanějším...), "pevně podepřenej" 46 dalšíma hlasama (asi širší rodina, spolu... a výčep, žžže...:twisted:) a snaž se odejít do zapomnění...:shh: :wave:

Jinak k volbám - překvapila mne slušná účast...:clap:
Jen jeden hlas tobě jsem čekal (někteří lidi holt maj takovej zvláštní smysl pro humor...:lol:), ale že jich budou mít "Pepovci" hned 7 :thumbup: :clap:, to jsem tedy nečekal, zvlášť po tom, co se těsně před volbami rozbilo auto a nedaly se vyvážet odpadky... Oceňuju, že se lidi nenechali takovou Pepovo a spol. smůlou rozhodit a volili správně.:thumbup:
Ale Restart doplatil na vás - po zkušenostech s tebou, bejvalou starostkou, s vaším/vámi vybraným ředitelem školy apod. už asi celkem nikdo nechce riskovat něco "fungl novýho", co by mohlo dopadnout stejně blbě jako to všechno za vás...

S pozdravem "Už se na to konečně ...!" (teď jsou v módě indiánská jména - třeba jako Ten, co seděl za Bidetem...), Ten, co bude vždycky proti takovejm, jako jsi ty...:wave: (a co je připraven na další trapný leč zákeřný útoky ze strany tvých "svědků Karlových"...) - v práci atd. už jsem upozornil, že pravděpodobně zase něco přijde...:twisted:
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Preapokalyptické volby...?

Příspěvek od Karel »

Tak vidíš, zase to dopadlo blbě!
A já se nemohu zbavit přesvědčení, že ten jeden hlas byl stejně od Tebe, přeci na tom nemůžeš být zas tak špatně! Díky, Zdraví K
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Preapokalyptické volby...?

Příspěvek od Zírající Josef »

:lol: S Ivanem Mládkem: "Dopadlo to výborně, JSI jen trochu v šoku (i když už sis na prohry mohl za těch 5 let zvyknout...), spravil by to náprstek nějakého moku..."...
Skoro všude totiž zůstali nebo vyhráli mí známí (hlavně spolu a protihráči...) a kamarádi (hlavně spolužáci a spolupracovníci....) - Švihov (Venca a spol.), Dolany (Zemča a spol.), Poříčí (starej Karásek a Radka), Borovy (minimálně Zuzana), Nezdice (minimálně Hanka)..., Předslav..., Klatovy (minimálně Ruda), Bezděkov (Xenie)..., Chlistov... :thumbup: :clap:

Teď jen aby dobře dopadly ještě i některý ty senátorský, aby v boji proti přesile sluncoidů a podobný verbeže Kovářová v Plzni porazila topkana Naxeru, Nagyová toho :shh: ... :silent: Miloše Vystrče atd. :thumbup: Sice to tyhle dvě "holky" nebudou mít proti naprostej přesile dobros... pětidemolice snadný a možná se to ani nepovede, ale proti swinstvu jako jsou Topkani a jim podobní Fialovomodožlutí ptáci, Starosti (jak si nakrást...), Smažky atd. je třeba bojovat vždycky a ze všech sil...!!!
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Preapokalyptické volby...?

Příspěvek od Zírající Josef »

No, tak holt člověk nemůže mít všechno. Takže :roll:"statečnej taiwanec" https://www.irozhlas.cz/sites/default/f ... k=k7AYoQwp a velkej stratég https://instazpravy.cz/wp-content/uploa ... 37x415.png Miloš Vystrč bude vopruzovat dál...
:thumbup: Kovářová vyhrála, ale Naxera (přeštičáci o něm říkaj, že by nebyl špatnej, kdyby nebyl ten zk... topkan...) mi tolik nevadil jako "T :sick: HLE"...

:twisted: Ale ono je to asi jedno, stejně nás maj v plánu skoro všechny vyhubit - teď jen jde o to, jestli to bude jadernou, biologickou nebo jakou válkou... ;) Ale..., já už jsem starej a v životě jsem si užil jako málokdo :thumbup: :lol: a syn měl aspoň překrásný dětství a teď žije krásný mládí...
Odpovědět