Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Moderátor: Honza

Odpovědět
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Hynek »

Tedy k věci :

Několik postřehů a faktů z mimořádného jednání zastupitelstva:

1) Zastupitel pan Zahrádka nesouhlasí s navrhovaným rozpočtem, prosadí tedy přebytkový rozpočet a při hlasování překvapivě hlasuje proti schválení toho co navrhl a prosadil. Ve videozáznamu čas 1:54

2) Zastupitel pan Zahrádka, navrhuje v rozporu s volebním programem SNK Šumaváci, zákaz prodeje majetku obce. Ve videozáznamu čas 32:33
(Cituji z přechozího příspěvku člena SNK Šumaváci pana Honzy Bejvla. " Co se zákazu prodeje pozemků týká, tak pokud jste se již stihl podívat do volebního programu SNK Šumaváci, tak tam jasně stojí: „Omezení prodeje a zákaz kupčení s obecním majetkem – STOP klientelismu zastupitelů“. Fakt, že doposud zastupitele ani nenapadla, možnost dlouhodobého pronájmu je do očí bijící a to že pí. starostka uvádí, že každý případ individuálně posuzuje, to snad povyšuje až na hloupost. Omezení není zákaz..." )

3) Pan Zahrádka nesouhlasí se zřízením ubytovny pro seniory v nevyužitých prostorách školy. Ve videozáznamu čas 1:11:45
Přepokládám, že nečitelné a nevypočitatelné jednání zastupitele za SNK Šumaváci , bylo zapříčiněnou pouze jeho momentální psychickou nepohodou. Neboť jinak nevím, čeho se ještě můžeme dočkat. :o
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

Ehmmm...
Hlasuje proti podobě rozpočtu jako celku - nikoli jedné části, položce atd. Podařilo se mu zastupitele přimět pouze ke změně jedné položky - té nejvíce do očí bijící. Jak by tedy mohl hlasovat pro celek?? Bylo by dobré se ekonomicky a legislativně dovzdělat, než začnete někoho obviňovat.

Říká "zákaz" - o.k. Jsou dvě možnosti:
1. Buď to tak cítí a pak je to v pořádku - jsme svobodné bytosti, ne loutky. Podrobnosti jsou vždy předmětem dalšího jednání.
2. Použil nesprávný výraz, což se může stát i u prezidenta. Kdo je dokonalý, nechť je vystaven do muzea. Můžete se ho určitě osobně optat na dalším zasedání ZM.Jistě získáte veškeré jeho argumenty na danou věc.
3. Se zřízením ubytovny pro seniory také nesouhlasím. Byl bych rád, kdybyste mohl definovat, jak chápete termín "ubytovna pro seniory". Obávám se totiž, že tam bude ten problém.

Věřím, že díky Vaší objektivitě se tu dočkáme stejně pilného rozboru všech výroků zastupitelů. Na některé se velmi těším.

Ať hledám jak hledám, odpovědi na mé otázky nenalézám. Mám si začít myslet, že kážete co sám neplníte?
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Hynek »

Honzo. Co to melete?

K vašemu bodu č.1 - On to tak cítí tak je to v pořádku? Tak na co máte program, když to pan Zahrádka cítí a stačí to SNK Šumaváci? Předmětem jakého dalšího jednání , když prodej zakážete???
č.2- Nesprávný výraz? V tak zásadním návrhu? To nemyslíte vážně? Sám peskoval starostku ohledně písmene H místo CH a najednou nevadí ne jen jiné slovo ale zcela jiný význam slova ?!
č.3- Doufám, že si vaši odpověď místní senioři přečetli a zapamatovali.

PS. Plním jen co chcete. Píši k věci v daném vláknu aby jste mi nemazal příspěvky. Toť celé vysvětlení.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

Vplul jste nám sem s válečnou lodí a najednou je z toho chatrná kocábka, argumenty docházejí, dokola omílané plácání, začíná nudit.

Tak pro vaše vysoké IQ ještě jednou. Nejsem p. Zahrádka!! Chcete-li znát důvody, které jej k tomu vedly ptejte se jeho. Dost možná usoudil,že s ohledem na ekonomickou fundovanost vedení obce bude lepší neprodávat nic. :)

Byl bych rád, kdybyste mohl definovat jak chápete termín "ubytovna pro seniory". Myslím, že pokud se zmůžete na tuto odpověď - senioři rychle pochopí.

A tady něco speciálně pro Vás. http://www.mestyscachrov.cz/forum/viewt ... ?f=12&t=77

Jsem pln očekávání.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Hynek »

Pro Vaše vysoké IQ. Nepsal jsem předposlední příspěvek Vám ani panu Zahrádkovi. Psal jsem mé postřehy z jednání zastupitelstva. Vám se to nelíbí? Proč? O věci jasně vypovídá videozáznam. Nepřekrucujte to.
Posloucháte na jednání zastupitelstva? Starostka to řekla jasně co je ubytovna pro seniory.
Nemá cenu se s vámi bavit. Plácáte nesmysli. Dobrou noc
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

Tak už je myslím jasné kdo neví kudy kam. :) Hezké sny

P.S. Paní starostka už řekla tolik jasných věcí, které byly nakonec jinak, že bych se jich těžko dopočítal.
Honza Bejvl
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Kynčl »

Pane Hynku snažíte se hezky, loutkář musí mít radost.

Ing.Zahrádka jasně řekl , že podpoří rozpočet pokud bude znát podrobný obsah všech kapitol a to mu nebylo umožněno... je zajímavé, že tady utočíte na Ing.Zahrádku a výroky např. místostarosty stran rozpočtu vás nechávají klidným.

Je zajímavé , že se zde snažíte pranýřovat Ing. Zahrádku slovíčky omezení/zákaz ,ale vůbec vám nevadí, že obec mnoha případech naprosto zbytečně prodává historický majetek a to ještě pod cenou, viz. minulý rok prodej lesa zastupiteli a ještě zahubičku ... a o tom ,že se vůbec nesnažila ani o pronájem... takže Dichtung und Wahrheit pane Hynku ...

K bytům pro seniory, je to jistě bohulibá věc, ale musí se dělat koncepčně, jak na zastupitelstvu zaznělo, mělo by to řešit v rámci celé budovy školy a ne takto nekoncepčně ad hoc. Takže je v pořádku, že byl proti.

Ještě jsem se chtěl zeptat, jste ten spisovatel Hynek Klimek nebo ne ? Popřípadě mohu vědět ve které obci Čachrovska bydlíte ?

Ještě ke stránkám stačí když mi pošlete texty a fotografie a stránky už udělám :) já vám tady nezištně nabízim medialní podporu a vám se to nelíbí , nejste tak trochu divnej :D
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

...a navedenej. Inu jaký pán, takový pes. ;)
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Hynek »

Pane Kynčle, již jednou jsem vám řekl, že píši sám za sebe. Kolikrát je potřeba Vám to opakovat, než to pochopíte ?
Jak a za co pan Zahrádka hlasoval je na videu. Dál to komentovat nebudu.
Pane Kynčle. Jsme v Čechách, tak předpokládám, že budete psát česky, aby tomu rozuměli všichni lidé. I když ti starší lidé co tu pamatují protektorát, by Vaši němčinu asi "ocenili" a mnozí, pokud by jim síly stačili i holí odměnili. Mimochodem, hraniční závora byla pár set metrů od vaší chalupy.
Pokud nechápete rozdíl slov omezení a zákaz a dopady jejich významu, kupte si český slovník. V německém to nenajdete.
Jinak myslím, že by stálo za úvahu odeslat pana Zahrádku na nějaké odborné psychiatrické pracoviště. Neboť mám za to, že na jednání slyší cizí zvuky a věty, které nahlas nezazněly. To by vysvětlovalo i jeho zmatenost v návrzích a hlasování.
Moje obava o duševní zdraví pana Zahrádky je podložena dnešním článkem v Klatovském deníku, kde uvádí:

Cituji " Škoda, že byl na Čachrově zrušen pivovar, to by místní zastupitelé měli jako povinnost ,,v pracovní době" pivo kontrolovat a koštovat. Doba se mění, takže každému doporučujeme, aby se schůzí zastupitelů městyse Čachrov účastnil a při nich pilně alkoholem občerstvoval. Vedení obce toto doporučuje"

Ať se na video z jednání dívám jak chci, nikde neslyším, že by někdo doporučoval pití alkoholu a hovořil o pivovaru. A toto uvede zastupitel do novin, zastupitel za SNK Šumaváci. No tak je blázen nebo co? Co to tedy na zasedání slyšel?? Jen tak dál chlapci... :lol:

Podotýkám, vztahuje se to na jednání zastupitelstva, takže nemazat. Děkuji.
Hynek K.
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Karel »

Jendo, chovám jistou naději, že jsi pod vlivem svých dospělejších kamarádů ještě nezmagořil úplně!
Mnohokrát jsem upozorňoval na to, aby se každý pokoušel držet témat kterým rozumí. Ve Tvém případě by to mohly být Tvé stránky. Ony však, stejně jako my, stárnou a potřebují neustále oživovat, což kdybys jim věnoval větší pozornost. Holedbáš se prací pro obec, ale skutečnost nasvědčuje, že i zveřejňováním videí svou medvědí službu dále "vylepšuješ". Holedbáš se návštěvností kamer a jsi zřejmě přesvědčen, že jsou oni návštěvníci zvědavi právě na záběr spadlé kamery (už asi půl roku) a přitom by stačilo jen vylézt na půdu. A Ty raději plýtváš silami na obhajování neobhajitelného a jsi přesvědčen o své (nebo jejich?) pravdě. Věř mi, že toho o potřebách obce víte opravdu velice málo a já bych uvítal, kdyby ses alespoň trochu pokoušel o jakési skutečné přiblížení obci, kterou, jak často říkáš, máš tak rád.
Drobnou poznámku na závěr: příště opravdu zaměř kameru na "hlavní hrdiny", oni by si to určitě přáli a stydí se Ti to říct.
Odpovědět