Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Moderátor: Honza

Odpovědět
Pavel
Příspěvky: 20
Registrován: úte 06. led 2015 14:00:58

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Pavel »

Ad 3) Slib zastupitele....

Nejprve jsem nevěřícně sledoval jestli to co tam zaznělo tak, že to skutečně zaznělo, nebo že se jednalo o vtip..tak připomínky typu "Jaká ti vznikla újma...je to jen taková tečka, či že má na toto téma opoziční zastupitel nejpané připomínky...." Jsou naprosto nepřípustné !!! Přátelé, zde se již bavíme o stavu balancující na a za hranici zákonnosti jako takové, ve hře je zákon o volbách, zákon o obcích, zákon na ochranu osobnosti, nemožnost využití mandátu z důvodu neumožnění složení slibu je naprosto nepřípustné a poškozuje samotnou podstatu demokracie státu... Jsem opravdu velmi překvapen, že, se takto prezentují někteří zastupitelé obce.
Jestliže se již bavíme o újmě ta samozřejmě vznikla...pokud zvolená zastupitelka nemohla mandát vykonávat z důvodu nemožnosti složení slibu je to neomluvitelné.
Mandát člena zastupitelstva obce sice vzniká zvolením, ale to pro práci v zastupitelstvu nestačí. Člen zastupitelstva musí ještě složit zákonem předepsaný slib, až jeho složením nabývá práv a povinností člena
zastupitelstva. Slib skládá do rukou předsedajícího zasedání (zpravidla na ustavujícím zasedání, nastupuje-li v průběhu volebního období, pak na prvním následujícím po získání mandátu), a to slovem „Slibuji“, a následně potvrdí složení slibu svým podpisem. V textu slibu je vyjádřeno vše, co by měl mít zastupitel uloženo v hlavě po celé čtyřleté funkční období. Význam slibu je podtržen tím, že v případě, kdyby je zastupitel odmítl složit, ztrácí mandát.
· Text slibu:
"Slibuji věrnost České republice. Slibuji na svou čest a svědomí, že svoji funkci budu vykonávat svědomitě, v
zájmu obce (města) a jejích (jeho) občanů a řídit se Ústavou a zákony České republiky."

zdravím do Šumavských hvozdů
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

Pane Hynku,
i o něco více inteligentní jedinec nad rámec rozeznávání světla a tmy si všimne data jednotlivých příspěvků. A jestli nám tu chcete naznačit, že bychom měli mazat nehodící se minulost, tak to jste na špatné adrese, neboť i ta je součástí objektivity. Nebýt toho, asi jsme tu měli vysokou trávu dodnes.
Ta vzájemnost a dělání něčeho pro obec již byly rozebrány na jiném vláknu a proto si dovolím Vás odkázat tam. Jen podotýkám, že současný stav nezájmu, na který poukazujete, je přímou reakcí na přístup minulého vedení obce a myšlenek, které do něj p. Karel implementoval. Brečíte tedy dobře, ale na špatném hrobě.

Ohledně alkoholu kličkujete jako zajíc. Předně je potřeba říci, že pokud by si někteří jedinci nepletli zasedaní ZM s pivnicí a respektovali základní společenská pravidla, nemusel tento návrh vůbec spatřit světlo světa. Tedy blbce bych v řadách zastupitelů prvotně nehledal. Pokud bude mít obec místnost smluvně ošetřenou a označenou, nevidím sebemenší právní problém, jak případné „výtržníky“ vykázat v rámci regulí, které zastupitelstvo uzná za vhodné. To u neoznačeného a otevírací dobou zpřístupněného restauračního zařízení neplatí. Jiná pravidla pak budou platit „USikstů“, což není restaurace, ale jakýsi klub, jiná v jídelně ZŠ… Je možné, že z výkladu p. Zahrádky to mohlo být chápáno jinak. Osobně ale nevidím nic špatného na tom, že by čelní představitelé obce měli jít příkladem, neboť příklady táhnou a tím vychovávají zejména ty, kterým se toho v období života, jenž je pro výchovu stěžejní, nedostalo.
Pokud zde píšete o morálním profilu p. Zahrádky nějaké A, napište také B. Vaše nic neříkající nařčení jsou v tomto podáním pouhým mlácením slámy.

A věci co se povedly? Pravda v časovém rozpětí, které jste obsáhl (12 let), jich mnoho není. O to více bych předpokládal, že se s nimi pochlubí ti, kteří se o ně zasloužili. Místa zde mají víc než dost. Proč to tedy nedělají? Možná proto, že v tom čistém víně občas něco plave. Věřím však, že Vy je důstojně zastoupíte.

Co říci závěrem? Snad to, že existuje i jiná práce, než sekání a sklízení trávy, v níž lze být za frajera. Ale jestli je to Vaše cesta, jak změnit tuto obec k lepšímu, vezměte náčiní do ruky a hurá do toho. Pokud se Vám to podaří, díky a frajery šetřit nebudu.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Hynek »

Ohledně pana Zahrádky B rozhodně povím. Ale že by zrovna on měl jít příkladem ? No nevím...Až se na B pan Zahrádka zeptá, přečtete si to zde sám.
Máte pravdu, Někteří ve stěžejním období života opravdu správnou výchovu nedostali. je to vidět. Ono obzvlášť děti alkoholiků to mají těžké...
Tudíž jste vlastně odpověděl. Na vaše stránky, žádné věci, které se povedli nepatří a nebudou zde. Sem patří jen negativní věci a drezíny. :-) Myslel jsem, že toho máte v hlavě o trochu více. NENAPSAL jsem, že máte něco mazat!! Kde jste to četl?? Napsal jsem ať si kliknete na ikonu současnost. Jste svéprávný? Umíte číst ? Ovládáte své části těla? Tak na tu ikonu klikněte! A co tam je? Tři fotky pořezaných stromů a jedna fotka trávy. Tímto pan Kynčl a vy prezentujete Čachrov? Tohle je podle vás současnost? To nás pánbůh ochraňuj, trochu se děsím,jak si představujete budoucnost.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

Koukám, že tu slámu nejen mlátíte, ale ještě Vám čouhá z bot. Doporučil bych Vám mezi jednotlivými příspěvky procházky na čerstvém vzduchu. Nás může urazit snad inteligent, ale toho se ve Vašem případě bát nelze... :lol:
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Hynek »

Bravo. Klasická odpověď pražáka..Všechno ví, všechno zná, všude byl 3x a když neví kudy kam, začne urážet. Je vidět, že i vás už Praha poznamenala. Myslíte si, že jsme tu na venkově všichni blbci.. Honza B. -odstěhován do Prahy, Kynčl- originál pražák, Zahrádka- od mládí v Praze a Lysé nad Labem... Klasika, chytrolíni, co všechny poučují. Hlavně, že si říkáte šumaváci :D :lol: Chce se mi odplivnout ale neudělám to. A to proto, že jsem na vyšší morální úrovni vy.
Mám vážnou obavu, že nevíte co slovo inteligent znamená. Když nedokážete kliknout na ikonu a zhodnotit, že toto současnost není a že v očích jiných, věci neznalých lidí, obec Čachrov poškozuje. Podotýkám pro méně bystré, že nikoliv vedení obce ale celou obec !
Pokud je vám toto jedno, jak potom chcete za lepší obec bojovat? Nebo bojujete jen za sebe a tři vyvolené? To by mnohé vysvětlovalo.
Tak trochu je mi vás líto. Zaujatost a sebestřednost jsou smutné vlastnosti.

Mimochodem!! Když už jednání natáčíte, bylo by velice vhodné aby byl pan Zahrádka otočen ke kameře obličejem a ne zády. Jako ostatní zastupitelé. Ať ostatní vidí jak tento skvost zastupitelstva obce Čachrov vypadá a poznali ho i ostatní lidé až ho potkají na veřejnosti. Mohlo by se stát, že ho osloví bez titulu !!! Místo dobrý den pane inženýre, jen dobrý den, jako obyčejnému, prostému šumavskému občanovi. To by byla opravdu katastrofa. Nebo chcete natáčet jen někoho?


Zde zkuste kliknout na tento odkaz, pokud to dokážete. Ať je vám jasné a i ostatním o čem je řeč. Toto je ona propagace obce ve vašem stylu :-) http://www.cachrov.cz/index.html?page=soucasnost
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Kynčl »

Takže další věcná reakce na vaše plivance pane Klimku:

Prostory jídelny na Čachrově bohužel neumožnují snímání zastupitelstva zepředu,takže jsem volil boční záběr, důležitější než jak kdo vypadá je co říká a co činí.
Foto pana Ing. Zahrádky je lidem všeobecně známo neboť jedině naše sdružení mělo na předvolebních materiálech fotografie všech našich kandidujících.

Ostatní vaše plivance už nechám bez komentáře protože se nebudu takovým chucpe špinit.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Hynek »

Za stolem, pokud jsem si všiml bylo dost místa. Předpokládám, že pan Zahrádka bude na příští schůzi vidět. Jinak si můžeme myslet, že to byl záměr. Mimochod s tím pliváním brzděte. První tu začal pan Honza.B.urážením o slámě... Dovolím si použít jeho oblíbené rčení. Jak se do lesa volá....
Mimochodem: Stále ještě nevíme, čí byl ten úžasný nápad, zakázat veškerý prodej pozemků obce. A ani jméno onoho měřícího serveru podle, kterého je dle vašich informací sledovanost těchto stránek na 7 místě.
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Kynčl »

Jak se do pod cenou prodaného obecní lesa volá ... :lol:

Ještě k vaší filipice na odkaz současnost, tento kraj rozhodně nevzkvétá a pokud jste opravdu místní (opravdu vás neznám) tak to musíte vidět.

Obec daleko více než stránka současnost poškozuje nekompetentnost a nekoncepčnost současného vedení a pokud mi někdo chce nasazovat psí hlavu tak ať , dělám to s čistým svědomím.

Na nové stavby/opravy neexistuje stavební dozor, běžte například podivat třeba k bývalé farské zahradě jak je tam udělán asfaltový koberec... a o tom jak vypadalo první "výběrové" řízení na sklad posypového materiálu ...

a tak dále a tak dále ....

tady máte odkaz na žebříček návštěvnosti obecních stránek

http://navrcholu.cz/Zebricek/Cestovani/ ... 015/01/07/
teď v tuto chvíli je to osmé místo.
Naposledy upravil(a) Kynčl dne stř 07. led 2015 19:17:10, celkem upraveno 1 x.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Hynek »

Opět jsem nedostal odpověd na otázky..
Mimochodem.. toto nejsou oficiální stránky města Čachrov. Tak proč jste to registroval sem pod oficiální stránky? A ne třeba do toplist.cz ?
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Kynčl »

http://navrcholu.cz/Zebricek/Cestovani/ ... 015/01/07/
teď v tuto chvíli je to osmé místo, některý den je to třeba i 3.místo někdy třeba až desaté , ale nejčastěji to osciluje okolo 7.místa. Můžete samozřejmě argumentovat s tím ,že žebříček není representativní, ale jiné srovnání na českém internetu není.

Co se týká zakazu prodeje,byl to společný návrh v našem sdružení, už nevím kdo s tím přišel jako první, ale zde na fóru lze najít mé příspěvky které nesouhlasí s častými a zbytečnými prodeji.

Abych pravdu řekl, tak navrcholu.cz bylo v té době jediné které toto měřilo a dnes to tam mám jen z historických důvodů a v té době stránky cachrov.cz byly jediné oficiální stránky, ale to se postupem času změnilo.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Odpovědět