Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Moderátor: Honza

Odpovědět
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Kynčl »

Buď tak laskav Karle a nepoučuj nás čemu rozumíme a čemu ne, tvoje učastenství v zastupitelstvu by se dalo charakterizovat souslovím liška v kurníku.

Pro pana Hynka:
A já vám to, že píšete jen sám za sebe nevěřím ...
O moji němčinu se nestarejte budu si psát co chci a kdy chci, pradědek byl členem odboje takže si kecy o tom kdo a jak by němčinu ocenili nechte na koledu.

Vaše přispěvky jsou selektivně nenávistné a argumentujete informacemi vytrženými z kontextu.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Hynek »

Připadáte mi nějak zbytečně nervózní...
Když kritizujete vy, je to ohromná sranda co?
Když kritizuji Já a pak Karel, je to jako píchnout do vosího hnízda.

Podívejte se kloučku...Já z kontextu nic nevytrhl. Pusťte si video co jste natočil a přečtěte si v Klatovském deníku vydaného dnes 9.1.2015 co tam žvanil za nesmysli Zahrádka. Až mi na natočeném záznamu ukážete, že to co blekotal do novin, bylo řečeno na schůzi, můžete si hrdě říkat David Copperfield. Jen udělal sobě a obci ostudu.
Jestli váš praděda byl v odboji, musí se v hrobě obracet, že jeho pravnuk, místo aby v Čechách mluvil česky ( za což on bojoval) przní češtinu němčinou.
Doufám, že koupit noviny si umíte. Jestli ne, oskenuji vám to a pošlu. Stačí říct.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

Jendo, prosím tebe nepiš tam německy. Kluci tomu nerozumí a museli by potupně přiznat, že by se jim šikla universita třetího věku. :D

Jinak buď v klidu, kdyby byl tvůj praděd naživu, namazal by si Hynka na chleba jak margarín. On je to totiž poseroutka, který ze sebe dělá Čachrováka a přitom je Pražák co všude byl a všechno zná… ;)

Je zajímavé, že Karel neplká o kamerách z jeho lyžařského areálu - když to je do jeho kapsy, tak ticho po pěšině. Sundejte je, Karle, přece nechcete mít reklamu na tak tragických stránkách.
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

Hynku... Tak dlouho se chodí s hrncem pro vodu, až se ucho utrhne.
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

Dostal jsem několik dotazů na zmíněný článek v Klatovském deníku, tedy zde je.
Pití_piva_na_zastupitelstvu_IMG_0001.jpg
Pití_piva_na_zastupitelstvu_IMG_0001a.jpg
Jaký je názor většiny dotazovaných je myslím jasné.Paní starostka nám zas potvrdila, co už víme. Jak by také mohly mít názory občanů zásadní vliv na projednávané věci, když je ignoruje stejně, jako jejich práva.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Hynek »

Pane Honzo, děkuji, že jste to sem dal. Alespoň si to mohou všichni přečíst. Přesto se nemohu nezeptat. Je to náhoda, nebo úmysl, že první část článku, kde se vyjadřuje pan Zahrádka je menší a hůře čitelná?
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

Pane Hynku věc se má tak. Velikost jednotlivých souborů, které lze vložit, je datově omezena. Proto nelze vkládat v plné velikosti a musí se datově "ořezat". Nejsnazší je tedy při převodu zadat velikost v kB. Pokud nejsou původní soubory naprosto identické dojde k tomu, co vidíte. V originále je každá část článku jinak veliká a proto při převodu došlo k vyrovnání tím, že jedna strana je o něco větší než druhá.
Doufám, že je to takto srozumitelné.
Honza Bejvl
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Karel »

Honza píše: Jezajímavé, že Karel neplká o kamerách z jeho lyžařského areálu - když to je do jeho kapsy, tak ticho po pěšině. Sundejte je, Karle, přece nechcete mít reklamu na tak tragických stránkách.
Podívej, Honzíku, instalace kamer v areálu je obchodní záležitostí mezi dvěma subjekty mnou a Jendou. Pro Tvou orientaci uvádím, že v obchodním vztahu jde o ojednávku, její naplnění, vystavení faktury a její proplacení, nevidím tam nic, co by mělo znepokojovat někoho třetího. Pak může následovat i vyhodnocení konečného efektu a to záleží na dalších návštěvnících, jak často budou navštěvovat a jak je samotná kvalita osloví. To můžeš posuzovat i Ty a já, doufám, že se o to i snažíš. Bohužel, mě se zdá, že stále sklouzáváš jen ke svým základním pudům zášti a závisti. Snad Tě alespoň poslední pohled na kamerový záběr (bude-li ještě vůbec fungovat) uspokojí - opravdu není co závidět.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Honza »

Promiňte Karle, napsal jsem to moc složitě.
Ta „kapsa“ v tomto případě znamená, že je to propagace pro Váš business. Mimo to, kdyby to Honza pro Vás dělal zdarma, musel by mít abnormální sociální cítění.
Poukazoval jsem tedy na to, že nefunkčnost svých kamer nekritizujete a jedna pootočená Vás přivádí téměř až k hysterii.
Jinak se zdá, že s tou úhradou faktury jste nějak ve skluzu. :)
Honza Bejvl
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimořádné zasedání zatupitelstva 30.12.2014

Příspěvek od Kynčl »

Ach jo ...

Obchodní vztah .... takže opět zasahuje agentura na napravování pohádek ...

Karle jediný obchodní vztah který jsme mezi sebou měli je faktura z roku 2012 na částku 5400 Kč včetně DPH a to na 3 kusy zařizení Ubnt Air 5Ghz což jsou mikrovlné spoje které spojují tvůj dům na Javorné a starou budouvu vleku a novou budovu vleku, zakoupení těchto zařízení byla moje podmínka proto abych Ti tam zapůjčil kamerový systém sestávající z kamerového systému Axis (tento systém nebyl v době instalace nový, ale byl plně funkční)
Tyto zařízení (mikrovlné spoje) jsem ti prodal a nainstaloval s nulovou marží ... (šaškovali jsme tam celý den pokud si vzpomínáš)
Benefitem pro toto řešení,že má návdavkem připojeno do internetu pracoviště nové budovy tj. kasy

Nikdy jsem od tebe žádné dalši peníze nežadal a ani neobdržel, bral jsem to jako svůj vklad pro rozvoj cestovního ruchu na Čachrovsku, cca první rok byl systém více méně bez poruchový, poslední dva roky se zřejmě vlivem přepětí a také tvého neodborného zásahu kdy jsi vyloupl kryci sklo na ochranném kejsu venkovní kamery jsou velmi časté výpadky ano sliboval jsem , že se na to příležitostně podívám , ale vždy jsem upozorňoval, že má filantropie má své meze, a že jsem už na začátku upozorňoval , že toto řešení má svoji životnost a je nutno do toho trochu investovat ...

Dnes došlo , zřejmě k posunutí antény mikrovlného spoje ze staré budovy vleku která asi nemíří n tvůj dům, píšiti to sem protože jsem ti slíbil, že se na to dnes podívám a nemohu se ti teď večer dovolat ...

Tak a teď něco klouček pro pana Hynka:

Sice myslím, že nemám zapotřebí aby mne někdo koho osobně neznám a kterém nic nevím,mne v mých 42letech nazýval kloučkem, ale budiž nad to povznesu.
Můj praděd poštmistr Julius Živný, byl sice český vlastenec, ale bojoval proti fašismu a nacismu a rozhodně ne pro Šumavu etnicky českou, konec konců jeho žena byla Němka z Hojsovy stráže ... a například jeho syn Julius  Živný mladší můj děd ač se dá řící poloviční Němec, tak evakuoval na svém motocyklu české uřednice pošty v Železné Rudě a bylo na něj ze strany tzv.ordnerů i stříleno po odstoupení pohraničí a přesto zůstala němčina jeho druhou mateřštinou za kterou se nestyděl... Takže prosím tento vyčpělý nacionalismus rudých gard si odpusťe
Naposledy upravil(a) Kynčl dne ned 11. led 2015 19:32:33, celkem upraveno 4 x.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Odpovědět