Zasedání ZM 13. 12. 2018

Moderátor: Honza

Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Zasedání ZM 13. 12. 2018

Příspěvek od Honza »

Karel nabízí mimosoudní vyrovnání?? Jinými slovy doznání tolik popírané viny? :clap: Kolik odhadujete, že nabídne? Teď myslím obci, nikoli budoucím hlasujícím. 8-)
Když řeknu 20% z žalované částky tak se obávám, že už jsem dost přestřelil. :lol: To zas bude taškařice... :wave:
ZM 13 12 18_000001.jpg
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zasedání ZM 13. 12. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Tak tohle si rozhodně nenechám ujít... :lol: :thumbup: :twisted: :wave: :clap:

Řekl jsem, že třeba do Kunkovic už (pokud možno...) chodit nebudu, poté, co jsem se dozvěděl...

„Poslední veřejné zasedání OZ se konalo 25. 11.1999 v hostinci v Kunkovících. Hlavním bodem byla uvažovaná rekonstrukce domu Kunkovice čp. 1 - zpracování mléka, výroba sýrů. Zdroj financí by mohl být z programu SAPARD. Případným zájemcem o provozování výrobny je p. Jiří Siksta z Plzně. Ten seznámil přítomné se svým záměrem. Technologie se předpokládá z Itálie. Dodavateli mléka by byli soukromí zemědělci z nejbližšího okolí, příp. i ZD Běšiny. OZ schválilo pronájem objektu panu Sikstovi s tím, že rekonstrukce bude financována obcí (podle jejích možností).
Hostinec v Kunkovicích. Vedoucí je pí. Miluše Janečková, která zároveň vede i obchod. Obojí prosperuje ke spokojenosti místních obyvatel. V hostinci se konají plesy a zábavy. Vedle obchodu je místnost, místními zvaná bar. Tam je možno posedět a osvěžit se od úterý do soboty.“

...a mnohé další, ale tohle je v mé oblíbené Javorné (tam bejvam dobrej... :wave: :twisted: - viz definitivní dokončení mých dlouhodobých výhrad k p. Jansovi 19. 10. 2017...) :lol:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zasedání ZM 13. 12. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

:P Tak nám tady došlo k vývoji..., jak říkal v mém oblíbeném seriálu z 80. let sir Humphrey Appelby :twisted:

http://mestyscachrov.sumava.net/mestysc ... 3%2012.pdf

Najednou :idea: se chce mimosoudně vyrovnávat (tedy... :twisted: viz Honzův předchozí příspěvek...) i paní exstarostka... :thumbup: :clap: :wave:

K + R - ZŘEJMĚ SLUŠNEJ ODDÍL..., chtělo by se říci s klasikem, ale už dávno víme, že to není pravda !!!
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zasedání ZM 13. 12. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Jo a kolik "budou chtít" :lol: vrátit ?
To se dá snadno předpovědět = s obrovským nářkem a připomínáním, "jak se pro nás obětovali a jak se jim to vrátilo..." :roll: navrhnou sotva (vždyť se jedná o "splachovacího" Karla, který třeba od obce levně získal rolbu, tu prodal a chtěl na soukromé podnikání většinově přispět od stejné obce na novou... :lol: :clap: ) nějaké hodně pomalé vracení "čistého" (pokud se nepletu, jedná se o dva důchodce...? :cry: ), o "celkovém mzdovém nákladu" nebudou chtít ani slyšet a to, že by měli zaplatit ještě další náklady (konzultace s právníky apod.) jim určitě přijde jako šikanování...
Přijďte všichni (ta jejich klaka tam bude určitě...), předpokládám, že uvidíte, co jste ještě neviděli (a že už jste toho na Čachrovsku mohli vidět fakt hodně... :o :roll: :crazy: :evil: )!!!
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zasedání ZM 13. 12. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

:P Upozorňuji tímto i Honzu Pošťáka Kynčla, že zveřejňuje již* "původní" pozvánku "na zastupitelstvo 13. 12." - *"DOŠLO NÁM TADY K DALŠÍMU BLESKOVÉMU A NEČEKANÉMU VÝVOJI..." :lol: a Kadlouš již není sám, kdo "chce" :twisted: vracet "tak samozřejmé, spravedlivé, zasloužené a vlastně ještě nízké odměny"... :clap: Kde se to jen zastaví, žžže... :crazy:
Naposledy upravil(a) Zírající Josef dne stř 19. pro 2018 8:46:40, celkem upraveno 1 x.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Zasedání ZM 13. 12. 2018

Příspěvek od Honza »

Já k tomu doplním jen toliko... Obdivuji vstřícnost městyse a ochotu balancovat na hraně zákona obzvláště pro lidi, jakými je právě exstarostka....
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zasedání ZM 13. 12. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Stále tvrdím, že Shakespeare musel cestovat v čase a znát Čachrovsko...
...
jen nevidět, jak žebrá poctivec,
jak pýchou dme se pouhý parazit,
jak pokřiví se každá čistá věc,

jak trapně září pozlátko všech poct,
...
jak sprostota se sápe na slušnost,
jak blbost na schopné si bere bič,

...
jak hloupost zpupně chytrým poroučí,
jak prostá pravda je všem prostě pro smích,
jak zlo se dobru chechtá do očí.
...


Ano, uznávám, včera jsem už poněkud zuřil, ALE když jsem viděl a slyšel např., jak se stejní lidé, kteří, když (naprosto absolutisticky...) vládli, měli pro kontrolní komisi jen slova opovržení a podobně jednali s celou opozicí, se najednou stejného "logicky" dovolávali, když vlastně v jedné větě byli schopni říct, že něco je špatně, když je to v jejich neprospěch, ale dobře, když z toho mohou něco mít apod., nevěřil jsem vlastním smyslům. Člověk "přichycený při něčem" samozřejmě na svoji obranu často neříká pravdu, kličkuje, zdržuje apod., ale všechno má mít své meze. Včera jsem OPĚT viděl, jak to vypadá, když prostě absolutně žádné meze nejsou...
Shodli jsme se na konci s více účastníky, že tohle by byl nádherný materiál pro odborníky, jejiž specializace začíná psych-... a nejen pro ně. Včera jsem prostě viděl půl psychologického slovníku v praxi... A ještě jsem si vzpomněl na své mnohé zkoušky z filosofie, ale i kdysi z politických věd - nádherně ukázáno, co je to opravdový populismus, oportunismus atd. atd. atd.., takové obstrukce neuvidíte ani v parlamentu (dokonce ani v kabaretu...)
Naposledy upravil(a) Zírající Josef dne stř 19. pro 2018 8:47:42, celkem upraveno 1 x.
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zasedání ZM 13. 12. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Možná se tady ještě párkrát vyjádřím, ale nyní už opravdu definitivně (pokud tedy nebudu nějak "vyzván k dalšímu souboji... :twisted: ) končím... A to i přes to, že si doopravdy myslím, že se mělo zariskovat a jít k soudu i za cenu možné prohry (která by ovšem rozhodně nebyla morální...) , protože...

1) Vůbec bych si nebyl jist, že to, co se včera dohodlo, se "nějak šikovně nezvrtne"...

2) Když někdo dříve sousedům vyvedl prase z chlívku vybouráním zadní stěny, musel prase vrátit celé nebo jeho hodnotu, zaplatit opravu chlívku a navíc byl ještě potrestán za krádež (další pokuta, pranýř, ale taky třeba useknutí ruky...) x včera byla tak-nějak dohodnuta oprava chlívku, z prasete se vrátí možná půlka a trest za vyvedení prasete, lhaní vrchnosti (MV...) apod. ŽÁDNÝ...!!!

3) "Špinavé prádlo", kterým evidentně dost zoufalý Karel "vyhrožoval", by se možná mělo prát daleko veřejněji a celkem bych si tipnul, kdo ho bude mít víc...

Atd., atd., atd.

Jak už jsem tady psal, průměrné dožití muže je u nás již skoro 80 (ale málokdo umírá v plné síle...), takže Karel stačí možná ještě 1-2-... volby, ale p. Kocurová je ještě relativně mladá a lidé zapomnětliví - TAKŽE... PŘI KAŽDÝCH DALŠÍCH VOLBÁCH JEŠTĚ RADŠI TAK 35 LET MUSÍ BÝT PREVENTIVNĚ PŘIPOMÍNÁNO JEJICH "TAK SPECIÁLNÍ ETICKÉ CHOVÁNÍ" ALESPOŇ V TĚCHTO POSLEDNÍCH MALIČKOSTECH = ŠKOLA, BUSÍK, ODMĚNY...apod. A TENHLE "KLACEK" SE DLOUHO NESMÍ ZAHODIT..., když už necháme spát Karlovy "nejlepší akce", což je opravdu škoda, protože mnoho legrace a "nových" informací by to rozhodně přineslo... :twisted:
Naposledy upravil(a) Zírající Josef dne stř 19. pro 2018 8:51:45, celkem upraveno 1 x.
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zasedání ZM 13. 12. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

A mimochodem (budu se opakovat, ale...) preventivně, když jsem se začal více a "ostřeji" angažovat kolem čachrovské komunální politiky, přišel mi "samozřejmě naprostou shodou okolností :twisted: " do práce anonym, který se mne snažil dostat na pěkných pár let do vězení. Ale byl tak neuvěřitelně "diletantsky vypracovaný" :clap: - ten autor (nebo kolektiv... :twisted: ) si nedal práci ani zjistit základní fakta o mé práci, takže byl okamžitě rozpoznán jako naprosto jasný podvrh, což je teď moje velká výhoda... :thumbup: :wave:
Navíc nám, jako odborníkům, bylo na první pohled jasné :idea: , že byl evidentně psán někým, kdo se učil psát maximálně do roku 1958... Ohlásil jsem tedy, na koho (taková "malá sociální skupina"...= psychologický pojem pro takový "zřejmě dobrý zájmový oddíl" přátel a známých i s podobně podařenými dětičkami... :twisted: ) mám podezření a teď trpělivě čekáme, zda se podezření potvrdí...
Nemusím snad ani dodávat, že jsem hned dnes ráno na všechny strany preventivně hlásil, že sice "nevím proč :twisted: ", ale něco mi říká, že by se teď "úplnou náhodou :twisted: " zase něco mohlo stát, "tak aby věděli...". Ten, co to bude vyšetřovat, říkal, že čím víc akcí, tím větší naděje, že "škodiče" najdem... A pak slibuji, nebudu litovat prostředků ani sil... :twisted: Jsem totiž velice trpělivej a důslednej, jak už MÍRNĚ pocítili asi 3 lidé, kteří mi z čachrovské školy vyhnali syna a otravovali život mé manželce. Stačilo...? :twisted: Mně už celkem ano, já to považuji za docela srovnané, protože chci ZATÍM, po malé ukázce..., odejít z kolbiště v míru, ale opravdu klidně pokračujte, já se střetům rozhodně nevyhýbám, "mám pro strach uděláno" a věřím, že když si někdo začíná... :twisted: JÁ SI TOTIŽ OPRAVDU NEZAČAL !!! :evil:
Asi :twisted: ? HOWGH !!! :lol: :wave:
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Zasedání ZM 13. 12. 2018

Příspěvek od Honza »

Přiznávám, že se mi obtížně hledají slova. Očekával jsem ledasco, ale realita byla násobně útrpnější. Člověk neznalý zdejších poměrů by musel nepochybně ustrnout v přesvědčení, že se ocitl v panoptiku a v některých chvílích dokonce u projevu pacientů zběhlých z uzavřeného psychiatrického oddělení. Videozáznam z tohoto zasedání bych doporučil veřejně připomínat před každými volbami do obecních zastupitelstev. :idea:
Zároveň bych rád touto cestou poděkoval všem přítomným, kteří přišli veřejně podpořit názor, že rozkrádat obecní majetek NENÍ NORMÁLNÍ.
Honza Bejvl
Odpovědět