Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Moderátor: Honza

Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

No, to bylo tedy NĚCO... :crazy:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Pokusím se průběh popsat jako takové odfláknuté dětské školní cvičení*... :lol:

Nejvíce se mi na "celé akci" líbila již obvyklá předvolební aktivita p. Kocurové, která se nejdříve ptala na to, proč vlastně potřebuje obec (mimochodem, předpokládám, že už prostě ze zákona... :roll: ) právníka - pověřence kvůli GDPR. Nikdo jí ovšem nebyl schopen ani krátce odpovědět, že asi proto, aby "pohlídal" to, aby obec tento EU-nesmysl nějak nepřekročila a nedostala za to likvidační pokutu...
Poté začala "grilovat" novou ředitelku ZŠ (ta např. oznámila, že na příští školní rok má o dalších 5 "sedících" dětí víc - ptám se, kolik že jich měl nejméně p. Jansa ? :twisted: - hádám, že taky tak 5 a ne 25 jako p. ředitelka - vím, s p. učitelkami, ale to už jsem jinde - u školy popsal...- vím, že to bude mít těžké, ale snad začíná a předělává stav, se kterým jsme rozhodně nebyli spokojeni...) s tím, jestli je připravená propouštět p. učitelky (které se vzbouřily proti jejímu oblíbenci p. Jansovi... :twisted: ), kdyby došly peníze. A bylo naznačováno i, aby nic nechtěla po obci... Rád bych připomněl, že jak jsem od lidí (rodičů apod.) slyšel, p. Jansa od p. Kocurové vždy dostal, co chtěl...
Jeden z "báječných" argumentů p. K. např. byl, že byla drsná zima a hodně se protopilo = NAPROSTÝ NESMYSL !!! https://www.denik.cz/z_domova/letosni-z ... 80316.html a zase nikdo nic... A to nebylo úplně všechno, co by mi na místě p. ředitelky vadilo... :sick:
P. ředitelka, která mi na začátku nadšeně vyprávěla, jak se jí tu moc líbí, na konci, alespoň podle výrazu tváře, už tak nadšená nebyla... Přeju jí hodně sil a ať se nenechá otrávit !
Následovalo předčítání zápisu p. K. do kroniky ZA ROK 2016 !!!, který (minimálně jeho "politický" začátek...) nebyl uznán dostatečně objektivním a tedy nebyl schválen... Pak p. K. rychle odešla... Tady bych poznamenal, že jestli jsou ty ?2-3*? stránky za rok 2016 nějak placené, pak jsou v každém případě "vyvažovány zlatem"...
Po celou schůzi se k lecčemu vyjadřoval p. Chvojka (odborník prakticky na vše...), kde si ovšem nejsem jist, jestli k tomu má nějaké oprávnění (příště si ale už určitě sežene nějaká ta zmocnění, žžže)...
Hádka na konci mezi p. Zahrádkou a p. místostarostou (obávám se, že každý hovořili o něčem jiném...), kdy část zastupitelů a dalších lidí prostě odešla, byla už jen smutná... Teď už se říjnových voleb opravdu bojím... :evil:
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Karel »

Tak vidíš Josefe, já to zřejmě sledoval pod jiným úhlem:
utichly kamery, vítězové zpiti svým vítězstvím zřejmě odpočívají a nové zastupitelstvo maká! Hlavním úkolem je co možná nejrychleji zlikvidovat úspory, nahromaděné v krizovém období (mohla by je sežrat inflace!), a vůbec nezáleží na tom, jakým způsobem. Proto nebudeme uplatňovat skutečné výběrové soutěže a v krajním případě nebudeme váhat nad tím, zdá vtáhnout zpátky do hry i firmu v minulosti dostatečně zprofanovanou. K umořování zdrojů se hodí i proplácení letitých (15let?) účtenek, předkládaných sociálně slabými jedinci.
Mě docela zaujal i samotný způsob hlasování: jsme-li dobře připraveni, i hlavu můžeme nechat doma.
Návrh zápisu do kroniky byl docela zajímavý, když se pokoušel docela přesně zachytit opravdový sled událostí. Docela chápu, že někteří zúčastnění propadají jisté dávce studu, odstupovat a pak se zase pokoušet vydrápat zpátky a, světe div se, mnohým se to dokonce podařilo. Řekl bych, že to moc nesvědčí o jejich chuti obci svým přispěním něco přinést. A tak se alespoň panu Z. podařilo upřesnit datum odstupování - on nebyl ten, kdo udal směr! Od něho bych v té době očekával větší vyjednávací schopnost, těch příležitostí už se mnoho opakovat nebude a pořád bychom měli brát v potaz i skutečnost, že lidí vyjít se svou kůží na trh bude nadále dramaticky ubývat.
A dobře víš, jak jsou volby ošidné.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Honza »

Předně děkuji Josefovi za komentář k tomuto zastupitelstvu. To, co jsem vyslechl od několika nezávislých zdrojů vypovídá o tom, že to bylo opět dílo. :sick: Já tentokráte musel dát přednost důležitější záležitosti.

Mne osobně udivuje, jak může někdo, kdo odmítne respektovat vůli zastupitelstva v tom, jak má vypadat zápis kroniky mít tu drzost a brát za to obecní peníze. :thumbdown: Ono to vlastně není poprvé, že? :think: Myslím, že by bylo více než vhodné poohlédnout se po jiném tvůrci a nenechat tak několikrát usvědčenou lhářku překrucovat tak důležitý dokument jakým je obecní kronika. :idea:

Následný komentář s dovolením přehlédnu, neb názory rozkradačů obecního majetku jsou již ze své podstaty naprosto irelevantní až na jediou otázku. Kdy to vrátíte???
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Díky Karle, připomněl jsi mi, že jsem ještě vynechal, že lidem se dost nelíbil "výstup" p. Z. u žádosti bývalého zastupitele p. Š. o odkup kusu pozemku - mně také ne, ale asi ještě z jiných důvodů než ostatním = jestliže vám bylo prokázáno, že jste se na úkor obce obohatili zakázaným postupem a naplnili všechny znaky tohoto trestného činu (cituji Honzovo Vyrozumění...), nechápu proč p. Z. již tehdy nepožadoval (recipročně - ale on, narozdíl od vás, má proč !!!) Tvé okamžité odstoupení (ty jsi totiž při svých zkušenostech a praxi místního "potentátíčka" musel vědět, že je to nezákonné... :evil: ), ale pak "jde (a, bohužel, i zmínil mimulost...) po" bývalém zastupiteli/"klukovi", co asi celkem o ničem nerozhodoval a byl jen nástrojem/obětí vašich her... To, podle mého, není dobře...
:twisted: Takže, Karle, spolu s Honzou (a nepochybuji, že i s dalšími...) se zase ptám: "Kdy to s p. K. vrátíte ?" a přidávám za sebe: "Kdy odstoupíš ?" - abys to do dalších voleb, kdy samozřejmě nemůžeš kandidovat, protože se ještě budeš stydět, stihl... :lol:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Honzo, k tej kronice... Opět neuvěřitelný !!! :roll:
Studoval jsi, tak víš, že takovouhle "seminárku" o tomhle rozsahu musí student/teenager vyplodit do týdne (a dělá to obvykle poslední noc...), když má shromážděné podklady (jenže, dnes, v době internetu...?) a tady se (!!!ne!!!)schvaluje "2-3 stránkový" (pardon, nevšiml jsem si přesně v návalu "neuvěřitelnosti" :twisted: ) rok 2016 a jestli to správně chápu, už je předem proplacen i rok 2017... Zajímalo by mne, jak je to placený... I kilo za stránku (což prý berou někteří spolustudenti píšící to jiným...) by bylo s takovým přístupem moc, ale obávám se, že tady jsou stránky opravdu "vyváženy zlatem" (obecním...)...
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Jo, tady je přímo profesionální agentura (? na švindlování...? :twisted: ) - nevyšlo by to obci levněji...?

http://www.rychleseminarky.cz/cenik-zpracovani-praci

P.S. A urrrčitě by byli objektivnější...
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

A teď ještě Karel s jeho jiným/hodně zvláštním úhlem vidění... :lol: :clap: :evil:
To jásáš, že není záznam, co... :silent: Ale pro tebe už je trochu pozdě :twisted: a třeba zase bude... :twisted:
K "úsporám" bych se, být tebou, moc nevyjadřoval, už proto, že tady na Čachrovsku je žere nejenom inflace, ale na různých odměnách i .., žžže... :twisted:
A prej že p. K. popisovala opravdovej sled událostí... :lol: :lol: :lol: Sled nakonec i možná :crazy: :roll: , to je vedlejší, ale jak...!!! :evil: Pohádkou O obětavé starostce, která nemohla jinak, než se za pomoci věrného Karla obětovat, aby tekla voda, přicházela el. energie, odvážely se odpadky a její nevděční poddaní zcela nezvlčili a v bídě nezahynuli... Karle, znovu (pokolikáté už...) shrnu (konečně, blíží se volby, člověk nesmí bejt línej, vy také nejste, bohužel v upravování dokázaných faktů... :twisted: ) = po odstoupení p. K. spolupracovnice (ta vám ale podtrhla již tak hliněné nožky, co... :lol: - bejt tebou, bych jí ..., víš, co jsi ještě mohl ... :evil: ) se další kandidátka p. K. (tím myslím seznam jmen...) ukázala "býti zcela falešnou", ve stavu zastupitelů 4 : 4 a po předchozím zacházení s opozicí a konečně i občany/poddanými, jste se už na ničem podstatném nedohodli a dohodnout ani nemohli (hned jsme vás vyzývali k odstoupení - je to na záznamech !!!), takže byly třeba/jedinou možností předčasné volby (odstoupení byl zde čin "městysotvorný" :thumbup: ), ale ty se minimálně o rok protáhly/odložily, protože vy jste se drželi svých "postíků" jako ..... košile a opozice zase chtěla ještě pro obec získat to "zásahové auto" + nic se ne"muselo" (rozhodně ne ty a starostka...) = na to jsou zákonná opatření státu (až po "krizového správce")... Jo a máš taky pravdu - bylo to krizové období = když vládla p. K. řízená tebou... :evil:
Vím, že jsi milovník "alternativních pravd" :crazy: , ale tohle všechno je zaznamenané, tak se na to, v přestávkách mezi "sháněním" :twisted: , koukni...
Mohl bych pokračovat dál a dlouho, ale co se s tebou budu furt dokola takhle patlat... Ostatně myslím, že my spolu jsme ještě neřekli poslední slovo a přijdou i drsnější chvíle, žžže... :twisted: My si tu poslední čtvrtinu (u mne prý možná třetinu...? - ale tomu moc nevěřím...) života ještě užijem, co :twisted: ?!!!
Tak Karle, zatím, kdy začneš obci vracet "vyčarované" prachy a ...? :twisted: :lol: :wave:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

;) https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/da ... f6b220ee8/ asi viděla, co se leckde (nebyla se mrknout u nás...? = protiprávní odměny, "černá" kronika placená asi dopředu...* :lol: ) :twisted: s obecními penězi děje nebo jak se jen ukládají (0,0? % "zisku"*...), žžže...
* aby to bylo úplně jasné, to a nejen to, jde za minulým vedením obce...!!!
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Kynčl »

Karle kamery neutichly, ale já jsem se bohužel z pracovních povinností nemohl dostavit a Honza to měl podobně, víš ono je něco jiného zvednout prdel z Javorný a zvednout prdel z Prahy, je to škoda protože například zkreslování historie v kronice bych měl velmi rád zdokumentováno. ale asi ještě bude příležitost.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Odpovědět