Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Moderátor: Honza

Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Karel »

Zírající Josef píše:... :lol: :clap: :evil:
.. :silent: :twisted: ... :twisted:
i .., žžže... :twisted:
... :lol: :lol: :lol: :crazy: :roll: , ...!!! :evil: ... :twisted: ) ... :lol: -...,... :evil: ) :thumbup: ),.. :evil:
:crazy: , :twisted: ,
žžže... :twisted: :twisted: ?!!!
:twisted: :lol: :wave:
Dá se na tohle vůbec reagovat?
Tak raději k Jendově informaci:
Skoro by mě bylo líto, kdyby měly kamery utichnout doopravdy (asi by nebyl problém to zdůvodnit zhovadilou EU), ale mě už by chyběly. Sice jsem ještě nedokázal shlédnout žádný záznam celý, ale respektuji, že je někdo na nich zcela závislý!
Víc mě vadí Tvá obhajoba "pohybem prdelí". Opravdu jsi přesvědčen, že k opravdovému propojení s životem v obci stačí jen občasná návštěva Tvé nemovitosti? Docela mě vadí, že tomuto trendu podléhají i někteří zde "trvale žijící". Třicet let k přechodu k demokracii je zřejmě ještě doba moc krátká. Pořád těžko chápeme, že můj demokratický prostor končí tam, kde začíná prostor někoho jiného. Pořád se nemůžeme zbavit dojmu, že každý z nás disponuje tou jedinou pravdou převzatou od minulého režimu a s tou se musí, stůj co stůj prosadit. Nedůvěřujeme rozhodnutí orgánů a přitom by stačilo jen chtít si ho pořádně přečíst. Ono je mnohem snažší si ho nechat převyprávět a spustit štvavou kampaň. Třeba i k tomuhle očišťování by záznamy mohly prospět.
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

:lol: Ty smajlíky dělám dělám dost často speciálně jen kvůli tobě, Karle... :wave:

Ty se, K., prosím, k minulému režimu (já vím, nedal ti alespoň ke konci ty možnosti ke "shánění" jako demoKRADcie a skoro už tě prej měli, jak bylo tady také někde psáno..., žžže...) a k demokracii vůbec nevyjadřuj (tvrdím a mohu doložit, že hodně věcí se oproti 80. letům nejen nezlepšilo, ale dokonce i zhoršilo...)... To je to nejsnazší - váš opravdu zábavný "lobbista" p. Chvojka (furt se zajímám, jakým právem se vyjadřuje na "našich" schůzích a jestli tedy vůbec může...? - a není sám...) má také stále plná ústa StB apod.

Jinak k rozhodnutí orgánů/a (není převyprávěné - je tady otištěné...!!!) = jsou/je to zase jenom chybující lidé/člověk a asi se někde dopustil/i (určitě nechtěné, ale ...) značné chyby, když uznává/jí, že jste protiprávně a nezákonně "vyčarovali" přes "sto papoušů" z obecní pokladny, ale rád/i by vám to asi "protentokrát" (Karle, zrovna u vás... :lol: ) odpustil/i - ale od toho jsou v demokracii další opravné prostředky... - Tak kdy to vrátíš ?

A ano, někdo je NA ZAZNAMENANÉ = NEPŘEKROUTITELNÉ PRAVDĚ poněkud ZÁVISLÝ !!! Přiznávám se, jsem vinen... :twisted:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Ještě, Karle, GDPR je rozhodně zbytečně přehnané - jen příklad ze školství (ale např. v obcích to nebude jiné...) https://www.novinky.cz/domaci/466643-sm ... ce-eu.html a Junckerovská EU se musí rychle změnit !!!
Ale jsem moc rád, že právě tobě chybí kamery... :) :angel: Hrával jsem a později i "činovníkoval" fotbal a s obrovským zájmem teď sleduji, jak jsou zaváděné kamery pro rozhodčí. To je přesně náš případ. Všichni nejdřív tvrdili, jak chtějí fér hru (i když jsme všichni věděli, kolik swinstva ovlivňuje výsledky, postupy a padání atd. - viz Ivánku, kamaráde :lol: ...) a najednou je možnost tu vteřinku, kdy se musel rozhodčí rychle rozhodnout (a taky se vymluvit... :twisted: ), zastavit, vrátit, podívat se na ní z jiného úhlu apod. a najednou zase mnozí řvou, že se ztrácí krása hry, její "lidskost", že zápasy dopadají úplně jinak, než by dopadly bez kamery apod. Ono je totiž najednou jasně vidět, nejen všechny fauly, ofsajdy apod., ale dokonce také to, že někteří hráči si založili celou kariéru na předstírání faulů, nesmyslných pádech ve vápně apod. a různých jiných podlostech a teď se spolu s podvodnými bafuňáři bojí, že jsou nahraní a jejich kariéry a finanční transakce v troskách.
Když není záznam, kde si to člověk/volič může najít, opakovaně vrátit apod. dají se mnohá původně jasná fakta okecat, zpochybnit, znevěrohodnit, zapomenout apod.
Osobní dotaz - jestlipak ti taky občas z mobilu zazní: "Karle, kamaráde, můžeš mluvit...?" ? :twisted:
:twisted: A když pořád zmiňuješ ten minulej režim, rád bych připomenul nedávný anonymní pokus nějakého seniora kolem "70", co mne měl v práci obžalovat z velmi nehezkých věcí - to jsou ale StB metody, co... :evil: - naštěstí bylo provedení tak blbé, až bučelo... :lol: Ale von se určitě zkusí zlepšit, to jsem hned hlásil Policii ČR spolu s okruhem podezřelých... :twisted:

P.S. Ten nadpis stránek VRÁTÍ OBECNÍ... se H. moc povedl, co ? Neurazilo tě to ? Budeš sem ještě psát? Asi jo, viď, ty nejsi přecitlivělej... Tak kdy to vrátíte ?
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Honza »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: Tyhle jsou pro Josefa.

A jen tak BTW... Lze vůbec reagovat na někoho, kdo prokazatelně rozkrádal obecní majetek, kupoval si za obecní peníze lidi, z jeho lží by se dalo dláždit náměstí, praktikoval protekcionismus a klientelismus, parazitoval na obecním majetku a s právními předpisy si vytíral a stále vytírá řiť? :wtf:
Lze např. vůbec připustit, že tací lidé zapomenou na své lži, mocenské, finanční a další zájmy a objektivně budou zaznamenávat události do kronik? Asi těžko. :thumbdown:

A tyto morální trosky mají tu drzost veřejně promlouvat o tom, co a jak by se mělo či nemělo... :clap:
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Zírající Josef »

Dneska šel v televizi 13. (kontroverzní a dříve i zakázaný...) díl F. L. Věka - prý protikomunistický, protiruský... Ale já tvrdím, že (po jiráskovsku...) Proti všem (formám "moudrého panského" vládnutí "hloupým poddaným")...

Musel jsem se smát, když František mluví o tom, že je třeba přestat se bát: "...zda s člověkem nebude ouřad cloumat...".
Pak jsem se trochu smát přestal, když mu při protiprávní "šťáře" podnikavý až "shánčivý" konšel (Menšík), který ho předtím sám udal, "dobrácky" říká: "Nechte to být, já Vám dobře radím, nechte to být, všechno se urovná, ono se vždycky všechno urovná... A mně můžete věřit, já už tady konšeluju přes 20 let...". A F. mu odpovídá: "Podle toho to taky vypadá, v té naší obci...".
Ale náladu mi zase vrátilo povzdechnutí "papalášíka", že v České zemi je asi nejvyšší čest být s vrchností na kordy... V to, že se špatnou ano, stále, osobně, i při památce svého rebelantského pradědečka, pevně věřím a snad už, od mateřské školky :twisted: tak žiju a i přes to "ještě žiju" - člověk, který si věří, se prostě nesmí bát těch, co se na něj "vytahují" a přitom na to často ani nemají, jen žijí ze strachů "malých"...!!!

A je mi celkem jedno, jestli to tak viděl před cca 50-ti lety režisér Filip, před 120-ti Jirásek nebo před ještě dvojnásobkem let sám obrozenec Hek, důležité je, že to zažíváme dodnes, i v téhle "speciální" liberální demoKRADcii...

+ :twisted: ještě mne už celé týdny "svrbí jazyk" v souvislosti s "Karlovou kůží na trhu" (viz dřívější příspěvek...), ale on ještě (tentokrát Bezruč...) Přijde čas... :lol:
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Zastupitelstvo 15. 3. 2018

Příspěvek od Honza »

Už aby je někdo (hlavně daleko) draftoval. To bys tálo i za příplatek... :lol:
Honza Bejvl
Odpovědět