Hynek Klimek

Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

Honzo.No nevím jak u SNK Šumaváci, ale u všech jiných politických stran, prosazuje jejich zástupce zájmy, názory, dohody a program toho uskupení. Předpokládám, že na zastupitelstvu je vaším zástupcem SNK Šumaváci pan Zahrádka. Nebo se pletu?
Tedy to nebyl návrh SNK Šumaváci ale samostatná "akce" pana Zahrádky?
Z Vaší odpovědi jsem pochopil, že se od toho návrhu (zákaz prodeje veškerých pozemků obce) distancujete. Je to tak správně?
Nikoho nechci topit...mám lidi rád :-) Jen bych teď chtěl přijít na to, za koho tam tedy ten pan Zahrádka je? Jestli sám za sebe, nebo za nějaké uskupení. Moje sestra vás volila a přesně před tímto jsem ji varoval. Ted se se sestrou dohadujeme, kdo čí zájmy prosazuje?
Předem děkuji, za pravděpodobně opět nejasnou a vyhýbavou odpověď. Ale třeba odpovíte věcně a mile mě překvapíte :-)
Naposledy upravil(a) Hynek dne pon 12. led 2015 15:11:36, celkem upraveno 1 x.
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Kynčl »

Čistě lingvisticky je zákaz formou omezení pokud to nechápete a tak je to váš problém a vaše neustálé podsouvání porušování našeho volebního programu je směšné.

Je zajímavé, že Vás ani Vaší sestru nechává klidným prodej pozemků prakticky každému kdo o to požádá, například zastupitelům obce ... a to nám šlo nejvíce , toto pranýřovat a hlavně zastavit ...

Pokud by v budoucnosti byla potřeba prodat nějaký majetek, tak se to dá vyřešit formou vyjimky opět formou usnesení, ale jak píši vyjímka v tomto případě znamená něco co není na pořadu každé zastupitelstvo.

Víte mě nevadí , že nás kritizujete, mě vadí kritizujete pouze nás a přitom na tom videu ze zastupitelstva je plno zajímavých věci, mě vadí, že místo konstruktivní kritiky dehonestujete lidi.

např. že části zastupitelů nebylo umožněno zjistit podrobnosti o jednotlivých kapitolách rozpočtu
místostarosta obce řekne veřejně, že usnesení zastupitelstva je nad zákony této země
atd. atd.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

Pane Kynčle.
Tak za prvé. Ptal jsem se pana Honzy a ne Vás.
Za druhé, co je to za blábol? Zákaz formou omezení? Můžete mi to formulovat co je zákaz formou omezení?? :lol: Je buď zákaz nebo omezení. Asi si pletete omezení formou zákazu. Tomu bych rozuměl. Ale to co jste vymyslel (zákaz formou omezení) je zase perla!
Za třetí, na schůzi v záznamu se jasně hovoří. TOTÁLNÍ ZÁKAZ.
A zase do toho motáte vše kolem. Otázka myslím zněla zcela jasně. A zase se kroutíte jako hadi jen aby jste nemuseli jasně odpovědět na jasnou otázku.
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Kynčl »

Pane Hynku nemáte sémantické vnímání napsal jsem, že lingvistisky je zákaz formou omezení neboli pokud něco někomu zakážu tak ho zároveň omezím.

OK ode mne odpovědi nechcete, můžete alespoň odpovědět na mé otázky a ne plivat kolem sebe jedové hadí sliny.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

:lol: Vy jste vážně zábavný. Takže už je to omezení zákazem? Už ne zákaz omezením? Takže zákaz, pokud to dobře chápu? Sakra,Vy ale melete kraviny.
Už se ani nedivím (pokud všem odpovídáte takhle) , že jste za více 3 roky posbírali tolik registrovaných uživatelů. Celkem 30. Z toho zde diskutují cca 4-5. Ne každý má s Vámi tu trpělivost jako já ;)
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

Hynek píše:Honzo.No nevím jak u SNK Šumaváci, ale u všech jiných politických stran, prosazuje jejich zástupce zájmy, názory, dohody a program toho uskupení. Předpokládám, že na zastupitelstvu je vaším zástupcem SNK Šumaváci pan Zahrádka. Nebo se pletu?
Tedy to nebyl návrh SNK Šumaváci ale samostatná "akce" pana Zahrádky?
Z Vaší odpovědi jsem pochopil, že se od toho návrhu (zákaz prodeje veškerých pozemků obce) distancujete. Je to tak správně?
Nikoho nechci topit...mám lidi rád :-) Jen bych teď chtěl přijít na to, za koho tam tedy ten pan Zahrádka je? Jestli sám za sebe, nebo za nějaké uskupení. Moje sestra vás volila a přesně před tímto jsem ji varoval. Ted se se sestrou dohadujeme, kdo čí zájmy prosazuje?
Předem děkuji, za pravděpodobně opět nejasnou a vyhýbavou odpověď. Ale třeba odpovíte věcně a mile mě překvapíte :-)
Trochu se, Hynku, pletete. V zastupitelstvu máme zástupce dva.

Náš program samozřejmě platí. Konkrétní bod volebního programu, týkající se prodeje nemovitého majetku, jsem snad také srozumitelně vysvětlil.
Je celkem pochopitelné, že ani jeden z nás však nemůže vysvětlovat, jak p. Zahrádka svá slova, do puntíku, mínil.Na to se vážně musíte zeptat jeho. Osobně si však myslím, že slovo „zákaz“ není špatně, i když já bych ho v první fázi nepoužil. Nepoužil proto, že bych předvídal okamžitý vznik negativního filtru, který pak velmi stěžuje, ne-li blokuje, další jednání. Lidé obecně jsou na toto slovo citliví a u některých to může být i spouštěč jakýchsi agresivních, téměř mysl zatemňujících stavů. Tak mne napadá, že by tito jedinci asi neměli sedat za volant - zákaz vjezdu, zákaz parkování, zákaz……, zákaz……
Když se ale hlouběji zamyslíme, nad definováním případných regulativních pravidel zjistíme, že tato definice není úplně jednoduchá. Mohlo by se snadno stát, že ne všichni by jí rozuměli, eventuálně by se našly ojedinělé případy, na které by tato pravidla nepomyslela. A tady se nabízí řešení obsahující slovo „zákaz“, či nějakou jeho obdobu.
Nastíněno v textu např. takto. Městys ….zákaz prodeje …..majetku. Jestliže nelze, nebo není účelné …… vyřešit pronájmem, směnou,….. může zastupitelstvo výjimečně odsouhlasit prodej za podmínky že…atp. To už záleží na vyjednávání mezi zastupiteli a nějakém výsledném konsenzu.
Tím zastupitelstvo vyšle jasný signál, že se zde nemovitý majetek obvykle neprodává. Občanům však nic nebrání v tom, aby žádost o …… podali. Zastupitelé pak budou muset výjimku řádně odůvodnit v případě, že pro ni zvednou ruku.

Když se totiž podíváte na zavedenou praxi zjistíte, že drtivá většina zastupitelů před hlasováním nezdůvodní, proč s prodejem souhlasí. Pokud ale nesouhlasí, důvody řeknou. Proč? Protože tam z pravidla sedí žadatelé. Zastupitelé tedy cítí potřebu zdůvodňovat pouze jednotlivci a nikoli většině, která však tvoří obecní společenstvo, jehož zájmy prvořadě zastupují, nebo by alespoň měli. To je (mírně řečeno) velmi zvláštní a dělá to dojem, že jim jde jen o rozprodání obce. Ptám se proč? Osobní prospěch? Hloupost? Neschopnost?

Podle mne by to měla být věc natolik jasná a samozřejmá, že by se vůbec nemusela projednávat, stejně jako nějaký alkohol. Bohužel v našem zastupitelstvu nejsou jen osobnosti jistých morálních a duševních kvalit. Nemalou část představuje (jak říká p. Karel) materiál, možná bych řekl hmota, jejíž IQ a hustota přítomných hodnot mnohdy připomíná bublající bahno. Jak tedy můžeme očekávat či dokonce chtít nějaký posun, rozvoj, když se neustále plácáme v bahně.

Máte-li na to recept pak sem sním, ať můžeme všichni jásat,radovat se a věnovat čas a energii užitečnějším věcem.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Zasední ZM 26.2.2015

Příspěvek od Hynek »

Koukám kašpárci, jaký tu máte diskusní šrumec, když sem já nebo pan Karel nenapíšeme :lol: :lol: :lol:
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Zasední ZM 26.2.2015

Příspěvek od Honza »

To proto, aby se všichni zmátožili z trollího mozkového výronu. Jsem doufal, že prášky vydrží alespoň přes Velikonoce. Asi bude něco pravdy na tom, že u dobytka a dalších zvířat může zatmění slunce vyvolat psycho...
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Zasední ZM 26.2.2015

Příspěvek od Hynek »

Tak se na něj příště nedívejte, když to má na Vás takový vliv.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Zasední ZM 26.2.2015

Příspěvek od Honza »

I ta zvířata ví, že to není o dívání se... No, ale vidím, že na Čachrově jest vyjímka potvrzující pravidlo. Asi jim rozdáváte svářecí kukly v domění, že je ochráníte což? Inu blázni už jsou takoví. Tak je zas můžete sundat a neopomeňte sebe, ať vám na dalších 11 let neujede vlak...
Honza Bejvl
Odpovědět