Hynek Klimek

Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Kynčl »

Honzo na toho blba vůbec nemá cenu reagovat, trollove se musí jen ignorovat ...
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

Pane obtloustlý Pražáku Kynčle. Komu nadáváte? Koukejte se srovnat. Jinak podle pravidel, by vás měl pan Honza z fóra vyhodit. Ale chápu, že stejným metrem se tu všem neměří. Nevadí, jen se klidně předveďte, co jste za ubožáka co umí jen nadávat druhým.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

Máte pravdu, v této obci se hledá stejný metr velmi obtížně. V důsledku toho se zde také lidé dělí do různých kategorií...
Honza Bejvl
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Kynčl »

Honza navrhuji toho blba vyhodit, je to sice možná krajní řešeni, ale ten člověk patří spíše na psychiatrii než na toto fórum které zasírá akorát svými nenávistnými plky a protože jsem ho povoloval, hlasuji nyní pro jeho vyloučení ... je to na Tobě Honzo ...
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

Pojďme to udělat demokraticky, že by anketa?? ;)
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

Honzo, myslel jsem se,že máte o maličko větší úroveň. Jen bych chtěl upozornit,že Kynčl porušil pravidla toho fora, když mě zde nadává a navíc píše sprostě. Měl by jste ho tedy zablokovat okamžitě. Ale to je přesně o tom nestejném metru...
Anketu? Demokraticky? Znáte význam toho slova? To by mě překvapilo. Kdo bude hlasovat? Bejvl,Kynčl a Pavel. No, ještě možná vaše příbuzenstvo..
OK Udělejte ji. Nemám s tím žádný problém. Ale udělejte ji opravdu demokraticky a UMOŽNĚ HLASOVAT I NEREGISTROVANÝM. Teprve pak to bude demokratické. Ale to neuděláte. Všichni víme proč. Nemohla by proběhnout vaše selekce, jako v případě registrací. Právě z tohoto důvodu nemá toho fórum s demokracií nic společného. Jen si na ni hrajete, bohužel poněkud nešťastně.
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Kynčl »

Toto jsem dostal od toho individua via SZ :

Chlapče, s těma nadávkama se rychle uklidni! Nejsem žádný nazdárek nemuselo by to pro tebe úplně dobře dopadnout. Nadávat si nenechám od nikoho!!!

A nyní poznámky:
Ješte poznámka k registraci, registrace je pro všechny kdo maji emailovou schránku a je plně demokratická, nikoho jsem u registrace nedmítl čehož důkazem je registrace H.Klimka.
Ano některé výrazy na rozdíl pana HK nevytečkovávám a nevidím v tom žadný rozdíl, poté co je mi z jeho strany přímo vyhrožováno, nevidím jinou možnost než tohoto pána zabanovat.

Zde něco k trollům:
http://spidlova.blog.idnes.cz/c/84737/N ... rolly.html
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

Pokud mi někdo nadává do blbů. Líbit si to nenechám. Nechápu čemu se divíte? Neznáte mě a dovolíte si mě veřejně urážet a nadávat mi. Jste normální? Pokud to chápete jako vyhrožování, budiž. Nadávat mi prostě NEBUDETE ! Že se Vám nelíbí moje názory, které Vám nejdou do krámu, chápu. A jestli mě zablokujete, je mi v podstatě jedno. Alespoň předvedete ostatním jak semnou zatočit po bolševicku !
Já vám nenadávám ani vás neurážím. Pokud tedy neberete nadávku a urážku, když Vás nazvu Pražákem. Čím ovšem opravdu jste.
Na druhou stranu je dobře, že jste se tu takto projevili. Myslím, že jste tím mnoha lidem otevřeli oči a ukázali, jaká by s vámi byla výborná demokratická spolupráce. Ještě, že jste nevyhráli. Uff..
Naposledy upravil(a) Hynek dne čtv 02. dub 2015 8:28:30, celkem upraveno 3 x.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Honza »

To je ale kratičká paměť - jen co je pravda. Pokud je mi známo, tak slůvko "debil" tu jako první použil právě p. Hynek někdy 22.1.2015. Tehdy (jak dnes tvrdí) nenadával a neurážel. Ale ouha, když to samé slovo je použito proti němu. Opravdu velmi zajímavá teorie. Stejně jako to, že za bolševika se blokovali trollové na fórech, která v té době ani neexistovala.
Chápu, že zofalý nedostatek argumentů pro plodnou disksi je potřeba kamuflovat, no a když už ani to nezabírá, přicházejí na řadu pudy nejnižší - tedy to, co už tu existovalo za bolševika, předním, i po něm. Ono všem známé a primitivní BU BU BU.
Neboj Jendo, pes který štěká - nekouše. V tuto chvíli už ani nemůže. Napsat výhrůžku skrze archivované médium (a tím se sám obklíčit) může opravdu jen.....
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Hynek Klimek

Příspěvek od Hynek »

To je pravda. Slovo debil jsem napsal. Ale neoznačil jsem Vás za něj. V tom je rozdíl.
Slovo debil znamená : člověk trpící debilitou, slabomyslný člověk
Intelektuální schopnosti debila se pohybují na úrovni zhruba desetiletého dítěte.



Toto je ten příspěvek. Nevidím nikde, že bych Vás přímo označil za debila. Pouze jsem napsal úvahu. Narozdíl od toho jak to udělal Kynčl, který mě debilem nazývá. A to si líbit nenechám. A je dobře,že to máte archivované...

Re: Úřední dokument, nebo paskvil...?

Příspěvekod Hynek » čtv 22. led 2015 12:50:25
Pane Honzo. Takového zoufalce jako Vás, jsem už dlouho nepotkal. A doufám, že takových lidí moc není. Jste egocentrista jako prase. Mohli by vás na psychologických přednáškách vystavovat. Asi Vás popadl záchvat hysterie z toho, že pan Karel pozval na kafe někoho, kdo by si mohl, nedej bože poopravit některé své názory.
Kde se ve vás bere ta nenávist ke všemu ? Kritizovat všechny kdo mají jiný názor, také není úplně normální. Závist je nemoc, víte to?
A k té diskuzi: Jestli nejste úplný debil, a přečtete si příspěvky co jsem psal ohledně hlasování a jak jste na to odpovídal, uznáte že s Vámi normální diskuze není možná.
Mimochodem. Líbí se mi jak zde registrovaný pan Zahrádka ani nedutá a nechá zde psát pouze své mluvčí.

Hynek K.
Odpovědět