Stránka 1 z 1

Obecní kačírek pro studánku u Sv.Anny není !!!

Napsal: ned 05. kvě 2013 15:32:41
od dresina.cachrov
Jednoznačně nejnavštěvovanější historickou událostí na Čachrově, jsou obnovená procesí ke sv.Anně. Bohužel Úřad městyse Čachrov a vedení představované pí.Kocurovou, kromě svých akcí jiné nepodporuje, ani jim nehodlá pomáhat, ba přímo naopak, škodit.

Oč jde ..Pramen historické studánky u Sv.Anny jsme začali svépomocí upravovat a pro zprovoznění jsme potřebovali naléhavě asi tak 4 až 6 kbelíků kačírku, dlouho inzerovaného na stránkách městyse. Ale ouha, v pátek 3.5. jsem osobně žádal pí.Kocurovou o možnost získat kačírek, ale bylo mi škodolibě sděleno, že jej potřebuje pro jiné záměry. Toto požadované rozhodující obrovské množství kačírku pro studánku prý naruší záměry obce či pí.Kocurové…..

Samozřejmě, zařídíme si to jinak a bez obecního úřadu, ale pro co tu vrchnost je ? Chápu, že nejlépe se utrácí obecní peníze a na nich se ukazovat jak jsem nepostradatelný? Kdo se odváží chtít dělat cokoliv bez vrchnostenského posvěcení či dokonce požádat o pomoc, ze zlou se potká!

Hlavně nenechte se těmito postoji otrávit, a jděte si za svým cílem i bez jejich pomoci.

Zdraví Vás Ing.Václav Zahrádka

Re: Obecní kačírek pro studánku u Sv.Anny není !!!

Napsal: ned 05. kvě 2013 19:11:56
od Kynčl
Přes naší obec občan II.kategorie neprojde ... Ber to Vašku jako pokračování "Thujských válek" ... Občas se na Čachrově cítím jak mandelinka bramborová ... Od tohoto zastupitelstva pomocnou ruku nečekej spíše kopanec do zadku ... ale jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá ...

Re: Obecní kačírek pro studánku u Sv.Anny není !!!

Napsal: ned 05. kvě 2013 20:53:04
od dresina.cachrov
Přeji Ti Honzo dobrý večer, ale přestože s Tebou souhlasím o zvláštní logice myšlení zdejší vrchnosti, budu vždycky koukat dopředu a půjdu si za svým cílem. Jak thůje tak i teď kačírek jsou prkotiny a pouze a jen zástěrka neschopnosti vrchnosti něco vymyslet,podpořit nebo "nedej Bože" s něčím přijít, krom svých osobních zájmů. Od dob Kordíků,faráře Blahovce nebo ředitele Brůhy se z jejich nápadů a realizací jen ukrajuje a nic nového, co by Čachrov povzneslo, nevymysleli. Škoda je to už 100let....
Hezké sny přeje Ing.Václav Zahrádka

Re: Obecní kačírek pro studánku u Sv.Anny není !!!

Napsal: úte 07. kvě 2013 9:56:58
od Karel
Přesto, že nemám možnost posoudit konkrétní komunikační úroveň, se moc omlouvám, ale pouze silou jediného hlasu, ostatních se to patrně netýká, oni obec jen "reprezentují".

Re: Obecní kačírek pro studánku u Sv.Anny není !!!

Napsal: stř 08. kvě 2013 8:46:31
od Kynčl
Karle jseš jediný ze zastupitelů kdo má koule tady pravidelně komunikovat a patří Ti za to dík a dílem i obdiv, ale tato omluva mi přijde jalová pokud sestavuješ současnou obecní vládní koalici ... a jsme zase u voleb :)