Doba koronavirová

Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Doba koronavirová

Příspěvek od Zírající Josef »

Honzo, s mnohým, co sem dáváš, naprosto souhlasím...
Přestože sám jsem Covid NAPROSTO ZBYTEČNĚ A NESMYSLNĚ (kdybych napsal podrobnosti o rozhodnutích ministerstev a přístupu jednotlivců, bylo by to na soud, nemluvě o tom, že "přednostní pozvánka" na očkování mi, jako pedagogovi s velmi neukázněnou klientelou a před šedesátkou, zabzučela zrovna, když už jsem měl horečku 40,?...) měl (žádné dýchací problémy, jen cca 14 dnů "čtyřicítky" a pak dlouhý týdny nekončící teploty, se kterejma si stejně přes různá otravná vyšetření nevěděli rady, takže jsem sám vše ukončil PCR-testem a vrátil se do "procesu"...), jsem od včerejška už 3x očkován apod., nemyslím si, že povinné očkování je cesta (když vynechám mnoho dalších věcí, jen taková "maličkost" - v tom našem Cochcistánu nedokázali vymoci ani zcela základní opatření, tak jak by třeba jen chtěli vymáhat tohle...?). Stejně už je v "procesu očkování", mimo jiné, nějakých 70 - 80 % "starších pracujících" a dokonce až 80 - 90 % "důchodců"...
Já se kvůli prodlevě po Covidu k očkování dostal až v létě a to už se celkem vědělo, že bude chránit snad a maximálně jen proti nejtěžším průběhům a smrti (? opravdu jen snad...!!!), že se pravděpodobně bude snižovat účinnost s nástupem nových mutací, že se i tak bude muset pokračovat... Taky se už ovšem vědělo, že Covid zabil jen v nejhorších 7 měsících (říjen 2020 - duben 2021) tisíce lidí měsíčně navíc (oficiálně myslím, že celkově rozhodně hóóódně přes 25 000...) a že to na podzim zase bude pokračovat (jen za listopad a prosinec je to asi zase kolem 5 000...).
Navíc mne odpůrci očkování varovali, mimo jiné, že mne (ale i moji matku, manželku a hlavně syna...) nevyzkoušené očkování rozhodně nevratně poškodí a pravděpodobně i časem zabije...
Vsadil jsem tedy jen na jednu z nabízených špatných karet a očkovat se stejně šel i s rodinou (syn na VŠ v Praze na kolejích apod., manželka poměrně ve styku s lidmi, matka brzy osmdesátnice s mnohými neduhy a já sám se tomu OPĚT, v tomhle "všeobecným, právy jednotlivce, čím pro společnost méně přínosného, tím líp..., posedlým bordelu", nedokážu vyhnout minimálně v práci...). Pokud vím, někteří moji spolužáci, spoluhráči apod. vsadili na jinou. Tady je jeden z nich https://www.sszpkt.cz/index.php?pages=0 ... =0&task=on a jak jsem se včera při očkování dozvěděl, další, na Klatovsku velmi veřejně známý, kterého mám já osobně velmi rád a neobyčejně si ho vážím (což u mne není zrovna časté...), bojuje o život...

To je jen taková FAKTICKÁ POZNÁMKA, protože lidé nejsou zvyklí číst pečlivě a při pouze povrchním náhledu by si mohli ledacos vyložit jinak...
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Doba koronavirová

Příspěvek od Honza »

Zdravím Tě na dálku, Pepo.
Nemám nejmenší výhrady k tomu, zda se někdo nechá, či nenechá očkovat, to je... no, v dnešní době už ne moc, svobodné rozhodnutí každého, ale dejme tomu... K čemu ale výhrady mám zásadní, je očkování povinné v momentě, kdy už i největší popírači museli ven s částí pravdy, zdůrazňuji s částí...., kdy očkování nezamezí virus přenášet a nezamezí na virus onemocnět. A co teprve odpovědnost v případech nežádoucích účinků? Stát ji nechce přijmout, lékaři ji nechtějí přijmout, těm se vůbec nedivím, a výrobce ji rovněž odmítá. Místo toho se lidem podstrkuje souhlas s tím, že berou rizika na sebe. Tak že tu máme zvýhodněnou skupinu lidí, kteří do sebe dobrovolně, nebo pod určitou mírou nátlaku, nechají aplikovat něco...., za co nikdo nechce být odpovědný, s nejistými výsledky rezistence a stejně tak nejistými vedlejšími účinky. A tito lidé jsou naprosto identickými roznašeči infekce, jako skupina neočkovaných, která tomu prostě jen nevěří z důvodů, které jsou naprosto relevantní. Jediný argument, který zbyl propagandě je ten, že očkovaní mají lehčí průběh a nezaplňují nemocnice. Dodal bych... zatím. A já se ptám proč? Proč se např. neuznávají protilátky? To je přece hlavní cíl očkování a nikdo zatím nedokázal, že protilátky získané přírodní cestou jsou horší než ty, získané očkováním. Samozřejmě mol bych se ptát po očkování jakým typem? Po jaké dávce? Po uplynutí jaké doby od očkování? Po uplynutí jaké doby po prodělání nemoci? To už nikdo neříká stejně tak, jako nikdo neříká, kolik těch dávek bude. Nikdo ani není schopen vysvětlit, proč se očkuje v průběhu epidemie, když epidemiologické pravidlo říká, že očkovat je potřeba před..... A co se týče úmrtí tak si dovolím říci, že jsem dělal dost dlouho pro stát, abych věděl, jak se upravují statistiky do žádoucích výsledků. To, kolik lidí opravdu umřelo na Covid se nikdy nedozvíme, protože je zakázáno provádět pitvy a tím stanovit skutečnou příčinu smrti minimálně v těch případech, kdy to nelze jednoznačně říci na základě průběhu onemocnění. A těch není zrovna málo. Dlouho se sčítala čísla, kterým se dnes říká "na Covid" a "s Covidem", tak že skutečnost je v mlze tak husté, že by se dala krájet a dost možná ještě dál.. A ptám se dál... Proč byla naprosto paralyzována primární prevence na úrovni testování a práce praktických lékařů? Proč byly omezeny a zpoplatněny testy? Proč byla zavrhnuta antivirotika? Byla to něčí nebetyčná tupost, nebo to byl záměr? Já jsem Covidem také prošel a vlastně to nikoho (myšleno zdravotnický systém) nezajímalo. To je také zvláštní, když tady jde (jak hlásáno jest) o veřejné zdraví. Stejně jako Ty jsem si diagnózu stanovil sám, zašel na test - popravdě jen proto, abych měl dalších šest měsíců klid, vyplnil on-line dotazník a čumákoval deset dní doma. Vyzkoušel jsem, co a jak NE/zabírá a kupodivu mi skvěle zabral Isoprinosine, který propaganda mmj. zavrhuje a za tři dny jsem byl cajk. A takhle nějak samo/domo se léčila drtivá většina lidí, a proto mne ani nepřekvapuje, že část z nich skončila v nemocnicích a média na nás pak chrlila ten kolaps nemocnic. To samozřejmě neznamená, že očkování nemůže části populace pomoci, ale ta část by byla oproti plošnému očkování marginální. No jo, jenže to by pak nebyl takový business.
Tak že co tu máme:
1. Uměle vyrobený virus - žádný netopýr...
2. Očkování, které nefunguje - žádná tečka se nekoná, účinnost v čase strmě klesá, následují další a další posilující dávky se stejnými výsledky.
3. Očkovaní jsou přenašeči, očkovaní mohou onemocnět stejně jako neočkovaní, očkovaní se začínají také testovat...
4. Očkování probíhá v rozporu s imunologickými pravidly.
5. Je zavrhována jakákoli jiná léčba, díky které by (jak píšeš) dost možná nemuseli někteří z nás bojovat o život.
6. Neuznávají se přirozené protilátky.
7. Pochybně počítané statistiky úmrtí.
8. Obrovský business bez jakékoli odpovědnosti za NE/kvalitu zboží.
9. Obrovský tlak na neočkované včetně povinnosti pro část populace očkování podstoupit stejný tlak na očkované k aplikaci dalších „posilujících“ dávek.
10. Nežádoucí účinky.
11. Diskriminace a ostrakizace části společnosti.
12. Ekonomické dopady.
13. Nejistota, nenávist, agresivita ve společnosti.
14. Nespočet vládních nařízení zrušených soudy pro nezákonnost.

Stejně jako se na počátku očkování psalo (prý o cinknutých) studiích o omezené účinnosti očkování, které jsou dnes pravdivé, objevují se nyní studie mmj. o nežádoucí srážlivosti krve. Tyto jsou rovněž bagatelizovány, ale vzhledem k tomu, že vedle toho prosakují informace o nepoužitelnosti některých krevních konzerv od očkovaných dárců krve právě pro vysokou srážlivost, tak si myslím, že není nereálná situace, kdy krev neočkovaných bude vzácným artiklem. A co když čas ukáže že lidé, kteří dostanou krev od očkovaného dárce budou mít zdravotní komplikace? Co když to povede k tomu, že neočkovaní budou krev očkovaných odmítat? Jak to bude v případě očkovaných s různým typem očkovacích látek? Na světě jsou také studie poukazující na NE/plodnost a další zdravotní komplikace lidí očkovaných.
Na mne v tom „čistém víně“ zkrátka plave spousta bordelu…

Můžeme se bavit o dalších aspektech, jakými jsou diskriminace dětí na školách lidí v zaměstnání, ve službách, na úřadech atd.
Covidu však lze i poděkovat za to, že odkryl některá "temná zákoutí" společnosti, do kterých bychom za normální situace jen těžko nahlédli. Jedním z těch zákoutí, které mne překvapilo asi nejvíce, je školství, na něž jsem musel zásadně přehodnotit svůj pohled, a i díky tomu jsem pochopil proč je jeho úroveň tam kde je. Co mne naopak nepřekvapilo je, jak snadno se dá v lidech vyvolat hysterie a nenávist. Ve světle všech těchto aspektů jsem nucen velmi pochybovat o společenském užitku této „záchrany lidstva“ a čas ukáže, zda a do jaké míry jsou mé pochyby na místě.

Proto sem dávám "jiné" pohledy, a to nejen na téma Covidu. Nikoli však proto, abych lidi přesvědčil. Jen abych nabídl možnost se zamyslet, nebo se podívat na témata trochu jinak, než nám velí mainstream. A každý, nechť se rozhodne sám a dobrovolně, kterou cestou se vydat a zároveň dokáže respektovat rozhodnutí druhých. Přeji všem hodně zdraví…

https://www.kupredudominulosti.cz/turan ... -o-byznys/
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Doba koronavirová

Příspěvek od Honza »

Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Doba koronavirová

Příspěvek od Honza »

Já myslím, že pátá dávka už to všechno vyřeší…., nebo?? :wtf: :shh:
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizk ... jvulCQt1Nk
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Doba koronavirová

Příspěvek od Honza »

Studie PREVAL, aneb co stálo na počátku katastrofických scénářů a jak se vyrábějí statistiky, včetně těch o počtu zemřelých na C-19.

https://www.kupredudominulosti.cz/furst ... v-mediich/
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Doba koronavirová

Příspěvek od Honza »

Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Doba koronavirová

Příspěvek od Honza »

Doporučeno pro MRNA vakcinované!!! Čím více posilujících dávek, tím více toxinů... :wtf:

https://www.kupredudominulosti.cz/turan ... ni-system/
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Doba koronavirová

Příspěvek od Honza »

Konečně pochopili, že by to znamenalo rozklad IZS.. :thumbup:
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/oc ... a-40384485
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Doba koronavirová

Příspěvek od Honza »

Čekal jsem ještě na dnešní hlavní zpravodajství našich "pravdomluvných" veřejnoprávních médií, abych nevinil předčasně, ale ono nic. Zadání zdá se býti tedy jasné... Ve stavu legislativní nouze rychle a pokud možno potichoučku obelhat a okleštit lidi novelou pandemického zákona, který (jak jistě pamatujete) měl být pouze dočasnou záležitostí.
Pamatujete? "Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme..." a Smolíček udělal tu chybu, že otevřel. Toto už ale není pohádka. To je novodobý totáč. :evil:

https://www.prolibertate.cz/2022/01/pra ... ho-zakona/
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Doba koronavirová

Příspěvek od Honza »

Honza Bejvl
Odpovědět